Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) hadam98 válasza jófejsrác (#39) üzenetére


hadam98
senior tag

A Sony TV-n Android TV van ha jól tudom, felejtsd el mert gagyi az egész, úgy mondom hogy nekem Android TV van mivel ez volt a TV-n de a Netflixen kívül másra nem jó, még arra is csak elmegy.

Na de a kérdésedre a válasz mi értelme Apple TV 4K-t venni?

Az Apple TV 4K tudja a 4K HDR-t ez mellett a Dolby Atmos-t és a Vision-t.
TVOS van rajta ami most a legjobb, a legerősebb hardver van alatta ez azt jelenti, hogy minden egyből indul rajt, nincs 6 másodperc várakozás és a képminőség a Netflixen is jóval jobb lesz. Mivel jó rendszer van alatta a frissitések és alkalmazások meg az egész rendszer jobban fog működni és erre vannak normális alkalmazások ellenben az Android TV-vel. A PS4 nem egy tv box nem film nézésre van tervezve a sima ps jól tudom nem is bírja a 4K-t. Ez mellett ott az Apple Arcade. A konzol funkcionál Bridge-ként így ha veszel a jövőben okos eszközt akkor megvan a Bridge is így az se lesz plusz költség.
Ott az AirPlay is...
Szerintem elég sok okot adtam, hogy miért is érdemes venni, a kialakítása az anyag használat meg fel se sorolom...

Akosman: Ha úgy vesszük nem teljesen mivel ha böngészőből nézed nyilván nagyobb a hardver igény is, így minőség romlást eredményezhet, plusz az App jobb megoldás, de ha nincs más akkor nem kell aggódni a minőség teljesen jó lesz böngészőből is.

[ Szerkesztve ]

(#42) jófejsrác válasza hadam98 (#41) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Köszi az összefoglalót, de a saját felhasználásomban továbbra sem látom értelmét a legújabb apple tv-nek. Ellenben a 3mas pont jó lesz arra, hogy kiélvezzem a szolgáltatást.

Ahogy írtam, ps4-en játszom, nem "telefonos" játékokkal. Az android tv valóban lagos, kb semmire sem jó. De a sony már csak ezzel adta a tv-jét így a youtube/netflix azért el fut rajta - másra nincs szükségem egy TV-nél. Azt a 6 másodpercet pedig amíg elindul egy alkalmazás túlélem. Sima full hd tv, hdr nélkül, így a legújabb apple tv erejét nem igazán tudnám kihasználni képminőségben. Új tv-t meg biztosan nem fogok venni ;) .

Viszont most akartam pc-n megnézni böngészőben egy sorozatot és nem történik semmi. Se chrome, se edge.

Másnak fut rendesen?

(#43) devil-k válasza jófejsrác (#42) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nekem pl. abból lett elegem, hogy a Samsung Smart része lassú, mint egy tetű, nem frissítik az appokat rendesen stb. S mivel Almafonom van, így ebből az okból is veszem meg holnap. 8 évig androidos voltam, most már nem mennék vissza rá. Volt Androidos TV boxom, de inkább hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#44) hadam98 válasza devil-k (#43) üzenetére


hadam98
senior tag

Én majd jövő héten meg rendelem az Apple TV 4K-t :D
jofejsrac: én nem nézem böngészőből de előfordulhat hogy le van terhelve hogy most indult vagy valami bug próbáld később

[ Szerkesztve ]

(#45) jófejsrác válasza devil-k (#43) üzenetére


jófejsrác
senior tag

'14 óta iOS ökoszisztéma "rabja" vagyok, így számomra kizárt az android.

@hadam98: most ment kb 10 percig aztán befagyott. Valószínűleg túl van terhelve, de inkább felhajtok egy használt apple tv-t. Kényelem az első :)

A "For all mankind" egész jól kezdődik ameddig láttam :D

(#46) hadam98 válasza jófejsrác (#45) üzenetére


hadam98
senior tag

Ne kinozz én meg várom az Apple TV-t mert lehető legjobb minőségbe akarom nézni :D

(#47) Akosman


Akosman
aktív tag

Az apple tv 4k lejátsza az x265 HDR formátumot?

(#48) hadam98 válasza Akosman (#47) üzenetére


hadam98
senior tag

Igen le.

(#49) devil-k válasza hadam98 (#44) üzenetére


devil-k
nagyúr

A MM-ban 10% kedvezmény van minden műszaki cikkre ma. ;)

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#50) hadam98


hadam98
senior tag

Ahozz a 10% jár az 1 év ingyen előfizetés?

Valakinek van itt Roku? Kell 2 a családba és érdekelne, hogy ott az Apple TV alkalmazás magyar és van-e ugyan úgy magyar felirat.

[ Szerkesztve ]

(#51) Akosman válasza hadam98 (#50) üzenetére


Akosman
aktív tag

Minden új apple termékhez jár,amin működik az apple tv app.😊

(#52) pippo76 válasza hadam98 (#50) üzenetére


pippo76
tag

Ezt mar kb ket hete lebeszeltuk privatban, de akkor ide is berakom vadi uj kepekkel. Nekem van Roku es igen magyar az AppleTV+ app es igen van felirat.

(#53) hadam98 válasza pippo76 (#52) üzenetére


hadam98
senior tag

Így legalább látja mindenki, akkor be is ruházok rá köszi :D

(#54) Alex91


Alex91
félisten

Valaki tudja, hogy lemondas eseren milyen datum szamit? Amikor lemondom, vagy addig hasznalhatom, amig letelik az 1 honap?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#55) devil-k válasza Alex91 (#54) üzenetére


devil-k
nagyúr

Addig használhatod, amíg tart az előfizetés. Kivéve a promóciós/ingyenes időszak lemondásánál, mert ott vége a történetnek a lemondás pillanatában (ennek nem értem a “logikáját”)

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#56) Alex91 válasza devil-k (#55) üzenetére


Alex91
félisten

Akkor lehet, hogy jatszani fogunk az hbo go es e kozott :). Mar ameddig nem veszunk valami uj Apple kütyüt..

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#57) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Nekem továbbra sem megy böngészőből, valakinek lett erre megoldas?

(#58) BornToBePuli válasza jófejsrác (#57) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Safari, firefox? Mintha az Edge nem is lenne feltüntetve támogatottként.

Read only felhasználó

(#59) jófejsrác válasza BornToBePuli (#58) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Edge, chrome-al nem megy, de firefox-al elindult. Thx

Erre mondjuk magam is rájöhettem volna :D

(#60) hadam98 válasza jófejsrác (#59) üzenetére


hadam98
senior tag

Igaz Xbox One, de nekem sem megy xboxon Edge böngészővel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.