Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) bigacsiga962


bigacsiga962
tag

Köszönöm
Még egy kérdés lenne bár nem szorosan idetartozik
Nas-rol letud játszani h.265 4K tartalmat ?

(#22) hadam98 válasza bigacsiga962 (#21) üzenetére


hadam98
senior tag

Szerintem nas-ról alapból nem fog működni az egész.

(#23) Alex91 válasza hadam98 (#20) üzenetére


Alex91
félisten

Csak en remeltem, hogy a ITunes-ban levo filmekbol is kerul be valami :). Mint az Apple Musicnal.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#24) Alex91 válasza bigacsiga962 (#21) üzenetére


Alex91
félisten

Mar mi tud lejatszani? Ha az Apple TV 4k-ra gondolsz, akkor megfelelo app-pal igen, letud.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#25) devil-k válasza bigacsiga962 (#21) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igen.
Az Apple TV 4K a lejátszó, az Apple TV+ pedig a stream szolgáltatás. Nem keverjétek.

Egyébként jól láttam, hogy nincs az Apple TV-nek külön topikja?

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#26) Alex91 válasza devil-k (#25) üzenetére


Alex91
félisten

[link] , ezt hasznaljuk :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#27) devil-k válasza Alex91 (#26) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm nagyuram! ;)

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#28) hadam98


hadam98
senior tag

Az előfizetésre és a műsorok nézésére a következő készülékeken van lehetőség....
Itt lehet megnézni milyen készülékeken lehet nézni: https://support.apple.com/hu-hu/HT210573

[ Szerkesztve ]

(#29) Adama123


Adama123
tag

Update: Rájöttem közben, lefele gombot kell megnyomni.

Samsung Smart TV-n nézem, de feliratot nem tudok bekapcsolni a filmekhez. Tudja esetleg valaki hogy hol lehet bekapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#30) hadam98 válasza Adama123 (#29) üzenetére


hadam98
senior tag

Nincs a jobb alsó sarokba lejátszásnál?

(#31) devil-k


devil-k
nagyúr

Én azért nem írnám le az Apple TV+ -t, ugyanis amikor a Netflix 2016-bán bevette hazánkat, no, ott még szinte magyar felirat sem volt 10 műsorból, 9-en....

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#32) Alex91 válasza devil-k (#31) üzenetére


Alex91
félisten

Megneztem a For All Mankind elso reszet. Az Apple nem szarral gurigazik... :)

Majd belenezek a tobbi sorozatba is, ha azokat is jonak talalom, akkor azt mondom, hogy lesz keresnivalojuk! Mondjuk ehhez folyamatosan hozni kell kifele az ujabb tartalmakat, es lehetoleg mind magas szinvonalon.

iPad-en neztem, tokeletes volt a stream.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Új iPad mellé kaptam 1 év ingyen előfizetést az apple tv + szolgáltatáshoz ami süvegelendő. Átlőni én sem tudom sajnos a képet tv-re (régebbi sony tv-m van). Így a kérdésem, hogy apple tv 3. generációs készülékkel megy ez a szolgáltatás? Mert annyit megérne, hogy ne 24"-on bámuljam a sorozatokat 50" helyett :B .

A "For all mankind" sorozat érdekel a leginkább a jelenlegi felhozatalból.

(#34) Alex91 válasza jófejsrác (#33) üzenetére


Alex91
félisten

Megy,

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#35) jófejsrác válasza Alex91 (#34) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Köszi

(#36) hadam98 válasza jófejsrác (#33) üzenetére


hadam98
senior tag

Megy a 3. gennel de azon nem TVOS van én javaslom hogy vagy negyedik gen vagy 4K vegyél ahogy én mivel az friss és jóval jobb az meg a másik hogy le jön belőle 20 ezer forint mivel az Apple TV+ egy évig ingyen hozzá jár.

Most néztem meg Az Elefántkirálynőt és nagyon tetszett. A többit akkor fogom ha meg jött az Apple TV 4K.

(#37) jófejsrác válasza hadam98 (#36) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Az a baj ezzel, hogy semmi másra nem tudnám haszálni az apple tv-t mint az apple tv szolgáltatás használatára. Van iPad Pro-m, PS4, Android Tv. Ezeken mind tudok, játszani, netezni és netflix/hbo-zni.

Mit tud az Apple Tv amit a többivel nem tudnék csinálni?

(#38) Gigicuci válasza jófejsrác (#37) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Az iPad Pro-t nem sorolnám ide mert a TV kijelzője nagyobb. Először én is PS4-en néztem a HBO-t de miután beszereztem a cuccot rájöttem, hogy az Apple TV sokkal jobb mert teljesen hangtalan. Megváltás volt a PS-hez képest... A tükrözés funkciót sokat használjuk a telefonokról és a PLEX-el meg le lehet játszani a számítógép tartalmát távolról. Az Apple Arcade miatt játékközpont is. Az Android TV-t ugyan nem ismerem, itt még előnynek szokták felhozni, hogy betonstabil a rendszer. Illetve még van egy képernyőkímélő üzemmód amikor brutál minőségű drónos légifelvételeket mutatnak szép tájakról, azt is szeretem.

(#39) jófejsrác válasza Gigicuci (#38) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Akkor úgy fogalmazok, hogy a PS4-en játszom (apple arcade nem érdekel), A sony tv-n meg netflix és hbo megy. A netflix gyári beépített app, az hbo-t meg telefonról vagy táblagépről átküldöm.

Így a kérdésem még mindig áll, mivel tud többet egy apple tv amit jelenleg nem tudok lefedni a mostani készülékeimmel :).

Nem akarom szét offolni a topikot, de ha úgy van szívesen veszek újabb kütyüt ha látom értelmét. Egyelőre semmi előnyét nem látom, csak az apple tv + szolgáltatást. Amit tud a régi 3mas is.

(#40) Akosman


Akosman
aktív tag

Sziasztok! Böngészöből is ugyan olyan a minőség,mintha appban nézném?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.