Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Gurulunk, WAZE?!
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- sh4d0w: Amikor az ostobaság szorgalommal párosul
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Pajac: Szinte mindene megvan
- sz_tibor: Fekete, kerülendő cégek
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
The.Biker
veterán
Nekem is pár hetes a telóm csak és egy dolog zavar. A kerete túl vékony és sokszor akaratlanul megnyomok valamit, mert ott az ujjam. Ez az első ilyen ultravékony keretes telefonom és fura egyelőre (sima 16 volt előtte). Megszoktam, hogy simán lehet az ujjam a képernyő szélén. Lehet egy tok segítene, de anélkül akartam használni, mert nagyon jó a fogása, ez a legkellemesebb fogású telefonom eddig sztem.
Nekem nagyon tetszik, de tok nélkül egyszerűen nem merem használni, mert iszonyat csúszós. Mindegyiket tokban hordom/hordtam, pedig a korábbiak még szebbek szerintem és bűn elrejteni, annyira szépek, de muszáj valami védelem és biztonságos fogás.
-
mihail38
senior tag
Már lehet állítani rajta sokat és szerintem így már kevésbé zavaró, háát igen a fotók az elég fontos pont, ami számomra is fontos ezért én sem fontolgatom a váltást, sőt
-
Sebibalu
őstag
-
mihail38
senior tag
-
Sebibalu
őstag
-
Rage47
nagyúr
Nekem is pár hetes a telóm csak és egy dolog zavar. A kerete túl vékony és sokszor akaratlanul megnyomok valamit, mert ott az ujjam. Ez az első ilyen ultravékony keretes telefonom és fura egyelőre (sima 16 volt előtte). Megszoktam, hogy simán lehet az ujjam a képernyő szélén. Lehet egy tok segítene, de anélkül akartam használni, mert nagyon jó a fogása, ez a legkellemesebb fogású telefonom eddig sztem.
-
Rage47
nagyúr
-
Sebibalu
őstag
Üdv Urak.
Be szállok a klubba egy Deep Blue-val. Még haverkodunk de remekül haladunk.
-
Evil Snowman
őstag
A kutya fáját.
No mindegy. Gyorsan létrehoztam egy random parancsot.
Egyrészt, amikor megadja az “Amikor” feltételt, akkor már ott is ki tudja kapcsolni:
Másrészt, ha már készen van a komplett parancs és rákattint
akkor a felugró ablakban szintén ott a kikapcsolási lehetőség
-
SharpSA
veterán
Nem sikerült a link...
-
Evil Snowman
őstag
Sziasztok egy olyan problémával fordulnék hozzatok hogy a telefonon beállítottam egy pár automatizálást , ami tökéletesen működik. De minden egyes futáskor értesítést küld, ami ugye megjelenik a kijelzőn az értesítési központban. Ezt hol lehet kikapcsolni hogy ne jelenjen meg ?? Köszönöm előre is
Ezt esetleg próbáltad?
-
OmniaI900
tag
Sziasztok egy olyan problémával fordulnék hozzatok hogy a telefonon beállítottam egy pár automatizálást , ami tökéletesen működik. De minden egyes futáskor értesítést küld, ami ugye megjelenik a kijelzőn az értesítési központban. Ezt hol lehet kikapcsolni hogy ne jelenjen meg ?? Köszönöm előre is
-
mihail38
senior tag
-
Rage47
nagyúr
Tudjátok, hogy csak apple cuccaim vannak és mindig kicserélem az aktuális flagship-re a telefont, de... Én, nem tudom, hogy másnál is ennyi probléma van, de soha nem szidtam ennyit napi szinten ezt a szart, Whatsapp üzenetek nem jönnek meg, a QR kódós Pay fizetéssel cseszekedni kell, hogy a kamera felismerje a monitoron, erre nem tudom kifizetni, amit szeretnék, mert nyomban el is tűnik a kártyám, mielőtt rányomnék a dupla megerősítésre. De további baromságok idegesítenek napi szinten.
Van mellette (amit utálok droid) s26 ultra, de ez csak simán működik.... Bocs, régóta nem olvasom a fórumot, de majd fogom, ezért is kérdezem, hogy másnál is vannak problémák? Nem és nincs időm újra telepíteni és nem is szoktam meg ezt egy Iphone-nál...
Köszi
ÜdvNem biztos, hogy mindig a iOS hibája. Sokszor az appok szarok.
-
SharpSA
veterán
Igen, normál esetben nincs rá szükség. Azonban néha - szerencsére ritkán - muszáj egy újratelepítés. Ahogy olvasom, sokaknak megoldotta a problémáját.
-
ΞΔGLΞ
nagyúr
A QR kódos fizetés nekem sem jó, de szerintem nem a telefon, hanem a program hibája. Nem vált át másik kamerára, így elmosódott a kód, nem tudja leolvasni. Ha távolabb tartod, akkor jó.
Ugyanez a google fordító kamerás részére is igaz, ott sem vált át, távolabb kell vinni a telefont, de kis betűknél akkor nem tudom elolvasni a fordítást, mert az is kicsi lesz.
Persze lehet ez telefon hiba, nem értek hozzá.
Nálam még a Meater Pro-val van gondom (ez egy bluetooth húshőmérő). Egyszerűen nem tudnak összekapcsolódni a telefonnal. Csak ezzel, az itthon lévő 11, 13 pro, ipad pro-val megy. A neten olvastam, hogy másnak is gondja van ezzel és nem tudják miért.
Egyelőre ezeket találtam.
Pl ma egy ételrendelésnél - és most monitorrol beszélek - megjelenik a kód és valami oltári hülye módban elforgatva, alul nézetből és kb 1 méterről tutdtam belőni a kódót, akkor ismerte fel. De mindig csak ott. Pedig az lenne a normális, mutatom a monitor képernyőjét és ennyi.
-
ΞΔGLΞ
nagyúr
Ez az, amire sosem volt szükségem. Mármint újratelepítésre. Igazából minden Apple cuccom, macbook pro, studio, tv kiválóan működik. De az iphone folyamtosan szívat.
-
Ance
őstag
Tudjátok, hogy csak apple cuccaim vannak és mindig kicserélem az aktuális flagship-re a telefont, de... Én, nem tudom, hogy másnál is ennyi probléma van, de soha nem szidtam ennyit napi szinten ezt a szart, Whatsapp üzenetek nem jönnek meg, a QR kódós Pay fizetéssel cseszekedni kell, hogy a kamera felismerje a monitoron, erre nem tudom kifizetni, amit szeretnék, mert nyomban el is tűnik a kártyám, mielőtt rányomnék a dupla megerősítésre. De további baromságok idegesítenek napi szinten.
Van mellette (amit utálok droid) s26 ultra, de ez csak simán működik.... Bocs, régóta nem olvasom a fórumot, de majd fogom, ezért is kérdezem, hogy másnál is vannak problémák? Nem és nincs időm újra telepíteni és nem is szoktam meg ezt egy Iphone-nál...
Köszi
ÜdvA QR kódos fizetés nekem sem jó, de szerintem nem a telefon, hanem a program hibája. Nem vált át másik kamerára, így elmosódott a kód, nem tudja leolvasni. Ha távolabb tartod, akkor jó.
Ugyanez a google fordító kamerás részére is igaz, ott sem vált át, távolabb kell vinni a telefont, de kis betűknél akkor nem tudom elolvasni a fordítást, mert az is kicsi lesz.
Persze lehet ez telefon hiba, nem értek hozzá.
Nálam még a Meater Pro-val van gondom (ez egy bluetooth húshőmérő). Egyszerűen nem tudnak összekapcsolódni a telefonnal. Csak ezzel, az itthon lévő 11, 13 pro, ipad pro-val megy. A neten olvastam, hogy másnak is gondja van ezzel és nem tudják miért.
Egyelőre ezeket találtam.
-
SharpSA
veterán
Tudjátok, hogy csak apple cuccaim vannak és mindig kicserélem az aktuális flagship-re a telefont, de... Én, nem tudom, hogy másnál is ennyi probléma van, de soha nem szidtam ennyit napi szinten ezt a szart, Whatsapp üzenetek nem jönnek meg, a QR kódós Pay fizetéssel cseszekedni kell, hogy a kamera felismerje a monitoron, erre nem tudom kifizetni, amit szeretnék, mert nyomban el is tűnik a kártyám, mielőtt rányomnék a dupla megerősítésre. De további baromságok idegesítenek napi szinten.
Van mellette (amit utálok droid) s26 ultra, de ez csak simán működik.... Bocs, régóta nem olvasom a fórumot, de majd fogom, ezért is kérdezem, hogy másnál is vannak problémák? Nem és nincs időm újra telepíteni és nem is szoktam meg ezt egy Iphone-nál...
Köszi
ÜdvSemmi problémám nincs a 17 Pro Maxxal, csak rendben működik. Úgy érzem mégis kellene neked egy újratelepítés akár icloud mentésből, hátha azzal is megoldódik a helyzeted.
-
ΞΔGLΞ
nagyúr
Tudjátok, hogy csak apple cuccaim vannak és mindig kicserélem az aktuális flagship-re a telefont, de... Én, nem tudom, hogy másnál is ennyi probléma van, de soha nem szidtam ennyit napi szinten ezt a szart, Whatsapp üzenetek nem jönnek meg, a QR kódós Pay fizetéssel cseszekedni kell, hogy a kamera felismerje a monitoron, erre nem tudom kifizetni, amit szeretnék, mert nyomban el is tűnik a kártyám, mielőtt rányomnék a dupla megerősítésre. De további baromságok idegesítenek napi szinten.
Van mellette (amit utálok droid) s26 ultra, de ez csak simán működik.... Bocs, régóta nem olvasom a fórumot, de majd fogom, ezért is kérdezem, hogy másnál is vannak problémák? Nem és nincs időm újra telepíteni és nem is szoktam meg ezt egy Iphone-nál...
Köszi
Üdv -
choco01
addikt
-
Rinocerosz
őstag
-
s.Oliv3r
őstag
Nekem úgy tűnik, hogy a 26.4-gyel még pörgősebb lett a telefon.
Legalábbis az animációk tuti gyorsabbak. -
domos
senior tag
Értem. Akkor szinte minden ugyan az? Feldugom-kiválasztom a telefont-mappák- DCIM
Leszedni igen. Felmásolni bonyolultabb.
-
Permet Elek
senior tag
-
domos
senior tag
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy usb kábelen keresztül, lehet fényképeket másolni windowsos pc-re úgy, mint az androidos telefonoknál?
Külön szoftver sem kell, ott van minden a DCIM mappában.
-
Permet Elek
senior tag
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy usb kábelen keresztül, lehet fényképeket másolni windowsos pc-re úgy, mint az androidos telefonoknál?
-
MikeWazowski
veterán
Banki alkalmazás. És az appban is engedélyezve van a hang meg mindenhol. És sehol semmi…
Szerintem nincs rá megoldás. A telefont is újként állítottam be, mégse jó pár app értesítése. De reddit is tele van ezekkel a hibákkal.
-
SamiCsillag
senior tag
Használ még valaki Wise-t? Akármit állítok, nincs hangja az értesítéseknek… Ötlet?
Legfrissebb iOS, nem bétázok most.Nekem egy időben a viber nem jelzett semmit, aztán egyszer csak elkezdett jelezni.

-
kakuk.tamas
addikt
Nem vágom melyik app az, de nekem pl. a youtube app értesítéseinek nincs hangja, de még csak rezgése sincs. Csak a kijelző villan fel, ha küld értesítést. De van más app is ami csinálja ugyan ezt, tehát szerintem ez simán előfordulhat bármelyik app-pal.
Banki alkalmazás. És az appban is engedélyezve van a hang meg mindenhol. És sehol semmi…
-
MikeWazowski
veterán
Használ még valaki Wise-t? Akármit állítok, nincs hangja az értesítéseknek… Ötlet?
Legfrissebb iOS, nem bétázok most.Nem vágom melyik app az, de nekem pl. a youtube app értesítéseinek nincs hangja, de még csak rezgése sincs. Csak a kijelző villan fel, ha küld értesítést. De van más app is ami csinálja ugyan ezt, tehát szerintem ez simán előfordulhat bármelyik app-pal.
-
kakuk.tamas
addikt
Használ még valaki Wise-t? Akármit állítok, nincs hangja az értesítéseknek… Ötlet?
Legfrissebb iOS, nem bétázok most. -
Gedeon31
addikt
-
Gedeon31
addikt
Nem tudom hogyan hoztam össze, de valószínűleg sikerült a képernyőt úgy kinagyítani, hogy nem működik a Face Id. Nem tudom feloldani a telefont. Ilyenkor mit lehet tenni?
Próbáltam újra indítani a telefont, de nyomom az oldalsó és a hangerő gombot elkezd szirénázó hangot adni. -
Gedeon31
addikt
Mindig ezt írja, akárhol veszed. Ez csak annyit takar, hogy pl törésre nincs garancia.
Bíztam benne ezt a választ kapom. Köszönöm szépen.
-
kakuk.tamas
addikt
-
Gedeon31
addikt
A múlt héten vásároltam a telefont a Telekomtól. A telefonon korlátozott jótálást ír egy évre. Ez mennyire mérvadó információ?
-
The.Biker
veterán
Hmmm… Olyan boldog lennék, ha részegen tudnék rendelni egy Triumph Rocket 3 Storm-t.
Egyszer láttam Győrben a kereskedés elött, azóta Ő az én szerelmem.
Széles utat!
Kössz...meg gumifákat....
Velem többször megesett az évek során....
Szóval hajrá

-
Razzul
őstag
Hmmm… Olyan boldog lennék, ha részegen tudnék rendelni egy Triumph Rocket 3 Storm-t.
Egyszer láttam Győrben a kereskedés elött, azóta Ő az én szerelmem.
Széles utat!
Nincs mese, el kell kezdeni keményen alkoholizálni…
-
mihail38
senior tag
Régebben is kizárólag Spigen tokokat használtam. Órákhoz a szíjak is azok voltam. Megszerettem a márkát.
Mostanában szoktam rá én is erre a márkára

-
kakuk.tamas
addikt
Spigen tok, jó választás szerintem ez az arány közép út, nem túl drága és jó minőség.
Én is megpróbáltam ezt a vonalat, kerek kijelzős óra, találtam is Huawei Gt4 szép meg jól is működik, kiváló üzem idő 1 töltéssel 8-10 napig kényelmesen bírja, de még sem olyan mint az Apple watch inkabb ezt ajánlanám.
Én is egy watch s9 45mm szériát valasztottam és nem bántam meg, sőt.Régebben is kizárólag Spigen tokokat használtam. Órákhoz a szíjak is azok voltam. Megszerettem a márkát.
-
kakuk.tamas
addikt
-
SharpSA
veterán
-
xsjado93
senior tag
-
SharpSA
veterán
-
The.Biker
veterán
Sziasztok! Tegnapelött este részegen sikeresen rendeltem egy narancs ProMax-ot az Alzánál. És tényleg igaz a szlogen, ha éjfélig megrendeled… Reggel az értesítőre keltem, hogy átvehető a teló. Nem is emlékeztem rá, szóval meglepetés volt.
Szóval csatlakoztam a klubbhoz.
Párszor jártam így....
csak Harley Davidson-nal...
-
mihail38
senior tag
Spigen tok, jó választás szerintem ez az arány közép út, nem túl drága és jó minőség.
Én is megpróbáltam ezt a vonalat, kerek kijelzős óra, találtam is Huawei Gt4 szép meg jól is működik, kiváló üzem idő 1 töltéssel 8-10 napig kényelmesen bírja, de még sem olyan mint az Apple watch inkabb ezt ajánlanám.
Én is egy watch s9 45mm szériát valasztottam és nem bántam meg, sőt. -
kakuk.tamas
addikt
-
xsjado93
senior tag
Az a baj, hogy a kameravezérlőt nem tudom használni… nincs kicsi kezem, de a francé se ér el odáig az ujjam.
Egyébként imádom, 2026. Januári gyártás.
Nem tudom, kik vagy mik voltak a fókusz csoportban, amikor tervezték, de hogy nem az emberi ergonómiával készült, az is biztos.
-
mihail38
senior tag
Sziasztok! Tegnapelött este részegen sikeresen rendeltem egy narancs ProMax-ot az Alzánál. És tényleg igaz a szlogen, ha éjfélig megrendeled… Reggel az értesítőre keltem, hogy átvehető a teló. Nem is emlékeztem rá, szóval meglepetés volt.
Szóval csatlakoztam a klubbhoz.
Én még nem tudtam ennyire részeg lenni!
Használd egészséggel! -
kakuk.tamas
addikt
-
Jadro
veterán
Szerintem mindegyik telefon unalmas szar lett. Az iPhone is. Ebből a szempontból az Air a leginnovativabb valami. Októbertől eddig használtam, és nagyon tetszett. Szerintem a vékonyság király. Csak azt baszták el, hogy egy kamera és kevés akku. Hagyhattak volna rajta egy millimétert, és akkor plusz egy kamera és egy kis akku és királyság. De sajnos már ennyi idő alatt kezdett az akku estére elfogyni és az egy kamera - szenzor Zoom karcsú. Most itt a 17 pró max, mert a sima 17 meg nekem kicsi, alumínium és dög nehéz — nem szeretem. Csak ez a funkcionális nekem egyebekben.
Egy Air, mondjuk 6,6-6,7 inch, plusz egy milliméter, az már térfogatban lett volna annyi plusz, hogy két kamera és plusz egy kis üzem idő. Ha sikerül javítani az ios-t, és lesz valami ilyesmi air jövőre, tuti az lesz.
Amugy meg annyira be vagyok ágyazva az Apple vonalra, h nem egyhamar lesz más. És az android meg túl nyitott,"És az android meg túl nyitott,"
Már az se annyira, folyamatosan zárul befelé. S26-nál pl. épp most vették ki a wipe cache funkciót ahogy olvasom. Mondjuk ezzel teljesen egyet is értek, a júzerek nagyobb részét meg kell védeni önmagától.

-
xsjado93
senior tag
Sziasztok! Tegnapelött este részegen sikeresen rendeltem egy narancs ProMax-ot az Alzánál. És tényleg igaz a szlogen, ha éjfélig megrendeled… Reggel az értesítőre keltem, hogy átvehető a teló. Nem is emlékeztem rá, szóval meglepetés volt.
Szóval csatlakoztam a klubbhoz.
Bárkivel megesik
Használd egészséggel! 
-
s.Oliv3r
őstag
Szerintem mindegyik telefon unalmas szar lett. Az iPhone is. Ebből a szempontból az Air a leginnovativabb valami. Októbertől eddig használtam, és nagyon tetszett. Szerintem a vékonyság király. Csak azt baszták el, hogy egy kamera és kevés akku. Hagyhattak volna rajta egy millimétert, és akkor plusz egy kamera és egy kis akku és királyság. De sajnos már ennyi idő alatt kezdett az akku estére elfogyni és az egy kamera - szenzor Zoom karcsú. Most itt a 17 pró max, mert a sima 17 meg nekem kicsi, alumínium és dög nehéz — nem szeretem. Csak ez a funkcionális nekem egyebekben.
Egy Air, mondjuk 6,6-6,7 inch, plusz egy milliméter, az már térfogatban lett volna annyi plusz, hogy két kamera és plusz egy kis üzem idő. Ha sikerül javítani az ios-t, és lesz valami ilyesmi air jövőre, tuti az lesz.
Amugy meg annyira be vagyok ágyazva az Apple vonalra, h nem egyhamar lesz más. És az android meg túl nyitott,Így vagyok ezzel én is ! Kicsit vastagabb, de két kamera, normál akku és megy is a PM a levesbe.
-
kakuk.tamas
addikt
Sziasztok! Tegnapelött este részegen sikeresen rendeltem egy narancs ProMax-ot az Alzánál. És tényleg igaz a szlogen, ha éjfélig megrendeled… Reggel az értesítőre keltem, hogy átvehető a teló. Nem is emlékeztem rá, szóval meglepetés volt.
Szóval csatlakoztam a klubbhoz.
-
Gedeon31
addikt
-
Gedeon31
addikt
-
SharpSA
veterán
-
Gedeon31
addikt
Sziasztok!
Fotózni szeretnék a telefonnal , van lehetőség oldalarány kiválasztására. A videónál nincs ilyen lehetőség?
-
Fryskitt
addikt
Szerintem mindegyik telefon unalmas szar lett. Az iPhone is. Ebből a szempontból az Air a leginnovativabb valami. Októbertől eddig használtam, és nagyon tetszett. Szerintem a vékonyság király. Csak azt baszták el, hogy egy kamera és kevés akku. Hagyhattak volna rajta egy millimétert, és akkor plusz egy kamera és egy kis akku és királyság. De sajnos már ennyi idő alatt kezdett az akku estére elfogyni és az egy kamera - szenzor Zoom karcsú. Most itt a 17 pró max, mert a sima 17 meg nekem kicsi, alumínium és dög nehéz — nem szeretem. Csak ez a funkcionális nekem egyebekben.
Egy Air, mondjuk 6,6-6,7 inch, plusz egy milliméter, az már térfogatban lett volna annyi plusz, hogy két kamera és plusz egy kis üzem idő. Ha sikerül javítani az ios-t, és lesz valami ilyesmi air jövőre, tuti az lesz.
Amugy meg annyira be vagyok ágyazva az Apple vonalra, h nem egyhamar lesz más. És az android meg túl nyitott, -
ateszapa748
aktív tag
-
The.Biker
veterán
Igaz, de annak is meg vannak a maga előnyei ( meg hátrányai) - ahogy itt is.
Egy jó fold ios-el...hmmm...az már igen...
Nem lehet vhogy rávarázsolni? Akkor venném
-
The.Biker
veterán
Akkorát repült a telóm az aszfaltra......

A tok megvédte.....
Leizzadtam 2mp alatt
Elfelejtettem, hogy van bizti rajta.....utána jutott eszembe.
Na de akkor is....uhhhh
-
xhege
veterán
-
mihail38
senior tag
-
jookomak
őstag
12-rol valtottam 17pro-ra, problemamentes volt minden. Vagy csak annyira hozzaszoktam a regi telon a lassusagra, hogy az ujon nem tunik fel.
-
mihail38
senior tag
-
Sordoran
addikt
Mivel 15-ről váltottál, ez nem teljesen "out of the box" így, mivel gondolom nem újként laktad be, hanem a 15-ösről költöztél át. Viszont nem is mentegetni akarom az apple-t, félreértés ne essék. Viszont még garantálni se tudom, hogy ez megoldja, és nem azért mert aki megcsinálta annak nem oldja meg, hanem alig látni olyat akinek tanácsolták hogy rakja újra, és megteszi. Inkább várják a csodát, hogy hátha következő frissítés megoldja.
-
xsjado93
senior tag
-
mihail38
senior tag
Igaz, de annak is meg vannak a maga előnyei ( meg hátrányai) - ahogy itt is.
Jó meglátás!
Nyilván azt választja mindenki ami neki fontos, hogy meglegyen egy 6-700 ezres telefonba, ezt jól meg kell gondolni!
-
ateszapa748
aktív tag
-
The.Biker
veterán
Köszi mindenkinek. A másik jelölt a Samsung Z Fold 7 volt(?) és még most is van egy kis dilemma bennem.
Fold? Na igen, nem rossz....csak hàt az android-os.
-
Sordoran
addikt
Így bő egy hónap használat után kicsit vegyesek az érzéseim. A multi-tasking a kamera és az üzemidő érezhetően jobb mint a 15-nél, és a hőkezelése is sokkal jobb. Viszont az kiábrándító, hogy a referenciakészüléken is képes szaggatni a 26-os iOS. A klasszikus némító kapcsoló hiányzik, az akció gomb már párszor benyomódott a zsebemben, ezzel kikapcsolva a néma módot. A kamera gomb meg tetszene, ha kicsit lejjebb lenne, és tudna két állású autófókusz - exponáló párosként is működni, de bármikor elcserélném egy jack csatira. Összességében a 888€-t megérte az 512-es, mert tuti, hogy sokáig kiszolgál, de a következő telefon már nem biztos, hogy az almától lesz. A MacBookot és a Watchot is idén tervezem cserélni, meglátom hogyan muzsikálnak majd együtt, mert az ökoszisztéma sem teljesen hibátlan.
Én nem találkoztam szaggatással még, szóval ez biztos nem normális működés. Van azért több panasz is erre, tehát előfordul, de egy teljes újratelepítésnek meg kellene oldania. (az más dolog, hogy a többség nem hajlandó erre)
Akció gomb nálam nem nyomódik, de ennek gyanítom az is lehet oka, hogy a rajta lévő toknak kivágása van ott, tehát egy síkban van a tokkal a gomb, nem is tud nagyon benyomódni véletlen. Én is jobban szerettem a kapcsolót, azt zsebbe is tudtam nyugodtan kapcsolni, ennél viszont előveszem ellenőrizni jó-e.
Kamera gomb meg olyan nálam, hogy van, és kész. Nem használom exponálásra, mert jobban bemozdul mint a kijelzőn lévő gombot nyomva, beállításokkal meg ritkán foglalkozom, mert még mindig van külön dedikált kamerám fotózásra. Telefon nekem továbbra is arra van hogy hirtelen valamit le kell kapni, ilyenkor meg amúgy sincs idő babrálni beállításokat.
-
xsjado93
senior tag
Így bő egy hónap használat után kicsit vegyesek az érzéseim. A multi-tasking a kamera és az üzemidő érezhetően jobb mint a 15-nél, és a hőkezelése is sokkal jobb. Viszont az kiábrándító, hogy a referenciakészüléken is képes szaggatni a 26-os iOS. A klasszikus némító kapcsoló hiányzik, az akció gomb már párszor benyomódott a zsebemben, ezzel kikapcsolva a néma módot. A kamera gomb meg tetszene, ha kicsit lejjebb lenne, és tudna két állású autófókusz - exponáló párosként is működni, de bármikor elcserélném egy jack csatira. Összességében a 888€-t megérte az 512-es, mert tuti, hogy sokáig kiszolgál, de a következő telefon már nem biztos, hogy az almától lesz. A MacBookot és a Watchot is idén tervezem cserélni, meglátom hogyan muzsikálnak majd együtt, mert az ökoszisztéma sem teljesen hibátlan.
-
Fryskitt
addikt
-
Fryskitt
addikt
-
ateszapa748
aktív tag
Igen köszi, tisztában vagyok vele, bár én nem élek ezzel a gyakorlattal. Igazából van egy bevált mobilüzlet, ismerősöm akinél a cseréket szoktam lebonyolítani (sajnos elég gyakran
). Mentségemre szóljon, hogy nincs más káros szenvedélyem így 50 felett.
-
ateszapa748
aktív tag
Köszi mindenkinek. A másik jelölt a Samsung Z Fold 7 volt(?) és még most is van egy kis dilemma bennem.
-
MikeWazowski
veterán
Sziasztok,
Bejelentkezem egy kék 17 pro-val.GG hozzá!
-
The.Biker
veterán
Sziasztok,
Bejelentkezem egy kék 17 pro-val.Üdv! Jó döntés!
-
ateszapa748
aktív tag
Sziasztok,
Bejelentkezem egy kék 17 pro-val. -
The.Biker
veterán
-
Párduc
tag
Szerintetek az új IPhone 18 Pro is alumínium lesz?
Van különbség az iPhone 17 Pro és a sima iPhone 17 alumínium anyaghasználata között? -
The.Biker
veterán
Nálam is fent van már pár napja az új frissités, de egyértelműen rosszabb az üzemidő Max -szel.
Elötte kb mindig 45 - 50 % -n zártam a napot átlagban, most 40 alatt van ez fixen.
Kiváncsi leszek a 27 -s verzióra, hogy mit sikerül alkotniuk.
27-es? Sokkal jobb lesz...
-
ricshard444
veterán
Nálam is fent van már pár napja az új frissités, de egyértelműen rosszabb az üzemidő Max -szel.
Elötte kb mindig 45 - 50 % -n zártam a napot átlagban, most 40 alatt van ez fixen.
Kiváncsi leszek a 27 -s verzióra, hogy mit sikerül alkotniuk.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Apple iPhone 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Új Honor Magic8 Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 3 Év Garanciával
- 0 perces Samsung Galaxy A37 5G 6/128GB Dual Sim Kártyafüggetlen Fekete, Fehér 12 hónap garancia
- 0 perces Samsung Galaxy A57 5G 8/256GB Dual Sim Kártyafüggetlen Kék 12 hónap garancia
- 0 perces Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Kártyafüggetlen, Cosmic Orange, 24 hónap garancia
- Bomba ár! Dell Latitude 3510 i3-10GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- 27% - HEIGAOLA MiniPC - / 10.1" Érintőképernyő! Intel J4125 / 8GB RAM /128GB SSD
- GAMER PC! Intel i9-12900KF / RX 7900 XTX / 32GB DDR4 /1TB Gen4 / B760 /1350w Platinum! BeszámítOK
- Samsung Galaxy A35 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciaval
- iKing.Hu - Apple MacBook Pro 14 M1 Pro (2021) 16GB/500GB szép állapot 90% akku 265 ciklus
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Legalábbis az animációk tuti gyorsabbak.
Egyszer láttam Győrben a kereskedés elött, azóta Ő az én szerelmem.

