Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) behappy


behappy
aktív tag

Van / volt valakinek ilyen?

Konkrétan egy G3 500-assal szemezgetek. Mivel laptopot szeretnék venni, felmerült az Apple is.. Viszont soha nem volt dolgom Mac-kel!

PChez viszonyitva mit lehet rajta csinálni? Ugy értem van rendes szövegszerkesztő/táblázatkezelő / internet browser gondolom. Vajon mennyire kompatibilis a PC-s fileformátumokkal? (doc, xls...stb)

MP3 / dvd / divx-szel mi a helyzet? Mennek rajta rendesen?

Nagyon utolso szempont, de néha jol jön: Játékok milyenek vannak rá? Egyáltalán milyen játék hogy fut egy ilyen 500mhz gépen 128-256 rammal?

Nézegettem sok oldalt, forumot, de igazábol ezekre nem kaptam választ... Azt tudom már, hogy PC-s hálózattal nagyon szépen összeáll, mindenféle USB-s cd/hdd egyéb cucc megy vele...

PC által vagy router által megosztott netet ''megeszi'' ?

Előre is köszi!

(#2) gery03 válasza behappy (#1) üzenetére


gery03
senior tag

Az ibook nagyon tetszik nekem. Sztem a szövegformátumokkal nem lesz gond.
Az mp3 sztem le kell, hogy játssza.
A divx-es filmekról nemtok nyilatkozni. Biztos van hozzá valami codec.
A játékok mennek olyanok is ami windowsra van, vagy valami ilyesmit magyarázott haverom. Az az 500mhz, meg olyan mint az amd vs intelnél, hogy a 2,2 gigás amd veri a 3,2 gigás p4-et játékban. Na itt az 500mh az olyan 1500mhz-nek felel meg. :D

(#3) behappy válasza gery03 (#2) üzenetére


behappy
aktív tag

ok, köszi. most megyek apple kereskedésbe aztán majd meglátjuk. személyes tapasztalatokat azért várok, mert egy boltban mondhatnak bármit, aztán ha utolag derül ki, hogy nem ok, akkor drága ''játék'' volt...

Ja mégegy dolog: szeptembertől elkezdek tanulni porgramozni. Lehet az ibook-on? Ha igen minden programnyelvet? Ha nem, akkor miket? Ez elég fontos...

(#4) Alex91 válasza behappy (#3) üzenetére


Alex91
félisten

Mindent lehet, mint PC-n, de en azt mondom neked, hogy inkabb egy x86-os notebook-ot vegy! Neked inkabb az valo! :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#5) behappy válasza Alex91 (#4) üzenetére


behappy
aktív tag

köszi :C

miért is ? :)

(#6) Alex91 válasza behappy (#5) üzenetére


Alex91
félisten

Mert nem ez kell neked! :) Nem ertesz hozza, es csalodni fogsz!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#7) behappy válasza Alex91 (#6) üzenetére


behappy
aktív tag

hát most a boltban is lebeszéltek de csak a dolog programozás része miatt. Persze nem volt nekik egy bemutato darab sem, csak asztali, igy megint csak elméletben lettem okosabb...

Igazad lehet, ez nekem is megfordult a fejemben, de annyi ökörségbe belemásztam már, hogy +/- 1 jöhet még :)

majd meglátom.

Neked ibook-od van?

(#8) Alex91 válasza behappy (#7) üzenetére


Alex91
félisten

Nem, nincs notim :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9) rATdrAgOn válasza behappy (#1) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Hmmm... g3 500 ibook az nem egy rangatozo idegbeteg sajnos. Notinak nem rossz, de sokat azert ne varjal tole. Panther is el tud rajta zotyogni, de ahhoz legalabb fel giga ram az kell bele siman. :)
Szovegszerkesztovel tul nagy kuzdes nincsen, van m$ office OSX-re is (meg Classicra), mp3-at helybol lenyomja, divx kodek is van :)
Csak osszhatasra egy g3-as kicsit ergya ma mar... inkabb vegyel egy g4-et, azzal boldog leszel. :)
OSX pedig nem is akkora gaz programolas okan - mar felteve, ha nem kindozra programolol. ;)

Ja, nekem nincsen ibookom, csak egy oreg iMac van nalam kolcsonbe. :)


[Szerkesztve]

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#10) behappy válasza rATdrAgOn (#9) üzenetére


behappy
aktív tag

hát ez az! azt se tom mit fogok programozni, csak azt hogy nagyon sokmindent átfogo dolog lesz, kezdve az alapoktól mittoménmeddig... Végülis asztali gépem mindig is volt, mindig is lesz...

ramokat néztem, annyira nem drágák, egy 256os 19K, amit nekem ajánlottak G3 500-at, abban 384 van...

A g4 legalapabb modellje 265K huf, annyira nem is rossz ár, azt hittem csillagosabb lesz...

Na még rágódok rajta...

(#11) consono válasza behappy (#10) üzenetére


consono
nagyúr

A G4-gyel biztosan jobban jársz, nekem G3-350-es iMacem van, azon filmet nézni már elég necces, meg a játékokhoz is karcsú... Az elején az egyik kolléga azt mondta, hogy a G3-500 az kb 1500-as intelnek felel meg. Hát, azért ez elég erős túlzás a gyakorlat fényében, inkább olyan 7-800-as cerka vagy P-III sebessége max. A G4 jóval gyorsabb, egyrészt magasabb órajeleken fut, másrészt meg van plussz utasításgészlete, olyan mint az sse meg az sse2

"In God we trust. All others must bring data"

(#12) behappy válasza consono (#11) üzenetére


behappy
aktív tag

ok, köszi

(#13) dhdgjre


dhdgjre
csendes tag

A véleményeteket szertném kérni!

Notebook vásárlása előtt állok, és teljesen döntésképteleneül.
Lehetséges megoldásként felmerült a Sony Vaio PCG-TR2MP, vagy egy Apple gép. Jelenleg PC-t használok, így Macintosh géppel még nincs tapasztalatom.
Az iBook(iBook 14'' 1.2GHz G4 256MB 60GB Combo AirPort Extreme) szimpatikusnak tűnik, de nem lehetetlen egy Powerbook( PowerBook G4 12'' 1,33 GHz Superdrive 256MB 60GB)beszerzése sem.
Nem is igazán a kető közül nem tudok véálasztani mert iBook és Powerbook közül tuttee hogy akkor a Powerbook a jobb, DE

amiben hezitálok az a Mac-PC probléma kör. Tehát akinek vannak tapasztalatai iBook-kal az tegye közzé legyenszíves.
Szeretnék egy erős, gyors gépet, photoshopra, officera, meg internetre főként, de ha egy játék kerül a meghajtóba kkor azzal is elbírjon


thx előre is

(#14) consono válasza dhdgjre (#13) üzenetére


consono
nagyúr

Most szembeköpöm magam, mert nekem tutira Mac lesz a következő gépem is, de ha viszonylag gyakran játszol és az új játékokkal, akkor az Apple gépei nem neked valók. A Photoshop, Office, internet témával nem lenne gondod, de a játékokkal elég mostoha a helyzet. Mondom ezt, úgy hogy vannak illegális forrásaim. Félre ne érts, mert nem akarlak eltántorítani a Mac-től, mert nekem a szívem csücske az Apple, meg elfogult is vagyok egy kicsit az irányába. Azt azért hozzátenném, hogy kb. három éve van otthon Mac és azalatt nem csak én, de az asszonykám is annyira megszerettük azt, amilyen, meg ahogy működik, hogy nem nagyon van olyan indok, ami miatt mi mást akarnánk használni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#15) Shape


Shape
aktív tag

Nekem nincs mac-em (SAJNOS:() viszont nagyon érdekel a téma.
Szerintem aki ilyen vásárláson gondolkodik az mennye el egy márkakereskedőhöz és vagy nézze meg a fix.tv mac-es adásait.
Asszem fen vannak mg a neten le lehet tölteni, sajnos élőben nem mennek már.

És egy mac-es fórum www.beszeljukmac.com

(#16) eddie303 válasza rATdrAgOn (#9) üzenetére


eddie303
őstag

rATdrAgOn: Nincs véletlen tapasztalatod Yellow Doggal? Nem lenne az jobb olyan gépen, mint MacOS X-el nyüstölni?

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#17) consono válasza eddie303 (#16) üzenetére


consono
nagyúr

Én gentoo live cd-t próbáltam, az elég jól ment, hardverfelismerési gondja nem volt, csak hát ugye a cd-ről futott így valós sebességet elég nehéz mondani...
De visszakérdeznék, ha linuxot akarsz futtatni, akkor miért Mac-et választasz? Jóval olcsóbban kapsz x86-os noteszt amin ugyanúgy fut. Szerintem pont az OS az előnye ezeknek a gépeknek, na meg a design...

"In God we trust. All others must bring data"

(#18) eddie303 válasza consono (#17) üzenetére


eddie303
őstag

Hát izé, nem én választom, én csak javasoltam oprendszert :) Sajna, pc-s laptopra sincs pénzem, pedig lenne szükségem rá, s tuti, Linux lenne rajta, láthatod az avataromról is :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#19) Den válasza dhdgjre (#13) üzenetére


Den
veterán

Huhú, ha olyan szerencsés vagy hogy futja egy tr2-re akkor ne habozz vedd meg, olyan jó biztos nem lesz egy ibook vagy akár más x86-os noti sem. Már amenyiben a noti neked a hordozhatóságról szól. Isteni az a gép, álmaim notija :)

www.simson4t.hu

(#20) consono válasza eddie303 (#18) üzenetére


consono
nagyúr

Intelen én is a pingvint favorizálom :) Na jó, azért a QNX meg a BeOS is ott van a kedvencek között, de ezek igazán nem mainstream oprendszerek. (Mellette meg windowsos rendszergazda vagyok...) Na jó, nem offolok tovább :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#21) rATdrAgOn válasza eddie303 (#16) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Nem tudom, Sargakutyat meg nem hasznaltam. :)
Annakidejen az elso PowerMacemen probalkoztam valami mkLinuxxal, az nagyon gaz volt, aztan mikor volt tesztre nalam G3, akkor debianoztam rajta... most az iMac-en OSX van, meg Gentoo :)
Amugy kis G3-as iMacen nagyon jol elzotyog az OSX, csak kell neki fel giga ram. Akkor szalad mint a mergezett eger (jo, a GUI az szanalmasan lassu, de a rendszer maga az felelmetesen hasit).
En szemely szerint G3-tól az OSX-re szavazok, bar a Linux sem rossz ezeken, de nem tudom... OSX tetszik. :)
(Ha most nem kene megint kazal penzt beleolnom a tetves automba, akkor meg vennek most egy Pegasos2-t es csak MorphOS-t hasznalnek rajta, a szamitogepnek latszo targyamat meg odaadnam akarkinek ingyert :DDD).

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#22) eddie303 válasza consono (#20) üzenetére


eddie303
őstag

Mondjuk azért offolhatnánk ICQ-n vagy hasonlón :U :D

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#23) dhdgjre válasza Den (#19) üzenetére


dhdgjre
csendes tag

Den,

de a TR2-nél két dolog zavar igazán.
1. 1Ghz (ez nem túl kevés egy ilyen borsos árú notebookhoz? vagy ez vmi speciális fajta, ami teljesítmény kb annyit tud mint egy asztali 2Ghz?)
2. nagyon kicsi LCD(nem tom egy weblap megtekintésre, vagy egy szövegszerkesztésre mennyire alaklmas)

Apple iBook és Powerbook-ról mi a véleméyned?

thx

(#24) karib válasza dhdgjre (#23) üzenetére


karib
addikt

12'' kijelző ugyanúgy 1024x768 felbontású valszeg, tehát nem lesz gond. Az 1 GHz pedig sokmindnere elég, de azért csodát nem szabad várni - az mindenképp mese, hogy azonos órajelen sokszorta gyorsabb az Apple, de némi előny előfordulhat. Játékkal kapcsolatban általában a 3D gyorsítás hiánya szokott a legnagyobb gond lenni a régebbi noteszeknél.

Department of Redundancy Department

(#25) dhdgjre válasza karib (#24) üzenetére


dhdgjre
csendes tag

az oké hogy a felbontása u.a, de a képernyő mérete zavar és nem a felbontása!Tehát egy 12''es képernyőn kisebben látok mindent mint pl egy 17''esen

(#26) karib válasza dhdgjre (#25) üzenetére


karib
addikt

Ez egyéni preferencia és szem kérdése :)

Létezik 10'' 1024x768 is :) Amúgy a 12''-t én is kicsit szűknek tartom, de sokan használják gond nélkül. Szerintem ehhez a felbontáshoz a 13'' az ideális, de a 12'' is bőven használható, nagyon szép, tűéles képet kapsz, mert picikék a pixelek.

Department of Redundancy Department

(#27) WN31RD válasza dhdgjre (#25) üzenetére


WN31RD
addikt

Ha teheted, próbáld ki, milyen a 12(.1)'' méretű kijelző, és akkor el tudod dönteni, neked megfelel-e. Szerintem 12.1''-on 1024x768-as felbontás teljesen kényelmesen használható hosszabb távon is.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#28) Den válasza dhdgjre (#23) üzenetére


Den
veterán

Hát az az 1ghz-es proci tényleg speciális fajta, egy ulv pentium-M 2MB kessel és elég komoly teljesítményű.

A kijelző kicsi de nagy felbontású, ugyanaz elfér rajta mint egy nagyobb kijelzőn, csak minden kisebb. Alkalmas webre és szövegszerkesztésre is. Mondjuk ha napi szinten akarsz órákat szövegszerkeszteni, akkor valóban jobb ha nagyobb kijelzőjüt választasz, de ha a hordozhatóság a fő szempont akkor ez az egyik legjobb gép. de csak asztali gép mellé ajánlom, nem helyett.


Az apple notik is jók, masszívak, szépek, ergonómikusak, jó a szoftverellátotságuk, file szinten kompatiblis a pc-vel, tehát van program minden pc-s fileformátum kezelésére. és a desktop mac-ekkel ellentétben, még árban is jók.

www.simson4t.hu

(#29) dhdgjre válasza Den (#28) üzenetére


dhdgjre
csendes tag

DEN,

az oké hogy speciális, de lefordítanád ezt nekem érthetőbbre?Az 1Ghz akkor kb mennyinek felel meg egy hagyományos gépnél?


thx

(#30) dhdgjre válasza karib (#24) üzenetére


dhdgjre
csendes tag

jah,egy kis korrigálni való, az a 12 incs az csak 10.......


[Szerkesztve]

(#31) hungeek válasza dhdgjre (#29) üzenetére


hungeek
senior tag

az ulv pentium-m tudtommal egy olyan pentium-m proci, ami csökkentett feszültséggel működik. Jelenleg ez a legkevesebbet fogyasztó és legkevésbé melegedő pentium proci.
KB. egy 1.8-2.0ghz-s p4 szintjét hozza.

(#32) ub3r


ub3r
csendes tag

Nem tudom miért hiszi azt mindenki, hogy a Mac kezelhetettlen... :)
Egyáltalán nem nehéz... a Mac OS 9 az még tényleg szokatlan egy kicsit... A Mac OS X az
viszont már nagyon velhasználó barát. Kb. 2 nap és már el is felejtetted mi az a Windows... viszont
a G3-at nem ajánlom... Szép meg minden, de bosszankodni fogsz...

A Mac OS X Panther nem fog ugy menni mint, ahogy kellene.
És a G4 se sokkal drágább...

''Hogy kövesd az utat: Figyeld a mestert, Kövesd a mestert, Kísérd a mestert, Értsd meg a mestert, Légy TE a mester!''

(#33) dhdgjre válasza ub3r (#32) üzenetére


dhdgjre
csendes tag

egy 1,2GHz 14''os iBook G4 Superdrive-val szted milyen lehet?
Elég az az 1,2ghz? Jó gép ez, vagy inkább a felsőkategóriás apple gépek a jók, ezek a kissebb kategóriák meg gagyibbak?
Neked mi a tapasztalatod Mac-kel, Apple-lel?

(#34) gg válasza behappy (#1) üzenetére


gg
csendes tag

ezt egy 700-as ibookrol irom (egy eves mult kb).
nem fogsz csalodni. nem tudom az 500mhz mire eleg,
ez a 700-as minden filmet lejatszott eddig amit
probaltam. (mplayer) jatekok teren nincs tapasztalatom, mert
nem jatszom - egyet probaltam az szep volt.
van ra office, szoval emiatt nem kell aggodni, amugy meg
szinte minden program egy nagysagrenddel jobb mint
windowson. aki szereti a konzisztens kinezetet, az
izleses gui-t az nem fog csalodni. a programozasa se
egy remalom az xcode-al kb annyira nehez mint a
visual studioval (vagy konnyebb:)).
tobb mint egy eve vettem ezt kb hasonlo gondolatokkal
a fejemben mint amirol te is beszamoltal es azota azt
tervezgetem, hogy hogyan tudnam lecserelni az osszes
gepemet mac-re. sajnos persze sehogy mert dragak,
de ha az ar nem szamitana, holnapra mar csak apple
hardware lenne itthon (kiveve a firewallomat)
amugy a problemamentesseg jellemzi legjobban a hasznalatat.
windows sharinget latja, usb bigyokat dugsz bele, latja,
telefonodat csatlakoztatod mukodik... persze, lehet, hogy
csak nekem volt mazlim a cuccaimmal, de biztosithatlak,
jopar dologgal kiprobaltam. egy haverom uj nokia telefonjaval
nem boldogult magatol, egyebkent mindent megevett.

udv!


[Szerkesztve]

gg

(#35) ub3r válasza dhdgjre (#33) üzenetére


ub3r
csendes tag

Nekem 1.2-es iBook van. A legjobb választás. Tényleg megy rajta minden frankón.
A Final Cut Pro is nagyon profin megy, és piszok jól lehet vele videót vágni... nem szaggat meg
semmi.
A G4-en a polikarbonát bevonat nagyon odabassz... :) (abból készül a gojóálló üveg is... szal ha
véletlenül leejted akkor sincs semmi baj)

http://www.applebolt.com
nézzél szét... ott le van írva minden :)

''Hogy kövesd az utat: Figyeld a mestert, Kövesd a mestert, Kísérd a mestert, Értsd meg a mestert, Légy TE a mester!''

(#36) dhdgjre válasza ub3r (#35) üzenetére


dhdgjre
csendes tag

Hi!Végre egy iBook tulaj!
:)
mikori a géped? játék téren mennyire jó?
én eddig lassan 10 éve winfost használok, de a MAC os ful idegen nekem. Nem tudom mire számítsak.Már sok fórum sok topicját végigrágtam de még mindig nem tudom bele merjek e vágni egy Mac gépbe ! Ami zavar igazán a z a másfajta opi rendzser, és a kompatibilitás pc és mac között. mert ugye az itthoni gépem az maradna a jó öreg P3/800Mhz, de kell most egy laptop is..........

(#37) ub3r válasza dhdgjre (#36) üzenetére


ub3r
csendes tag

Nem kell félni a Mac OS-tól... Én is Windows után váltottam és 2 nap alatt már nagyon profin
tudtam nyomkodni :)
Tényleg nem vészes. Játékokat is tudsz rá pakolni, mondjuk én csak Medal Of Honor, Call Of
Dutty, meg American's Army-val játszok amik nagyon szépen futnak :)
Kompatibilis PC-vel... a legtobb program ami van pc-re az van mac-re is... Microsoft Office meg
ilyenek...
;)

''Hogy kövesd az utat: Figyeld a mestert, Kövesd a mestert, Kísérd a mestert, Értsd meg a mestert, Légy TE a mester!''

(#38) dhdgjre válasza ub3r (#37) üzenetére


dhdgjre
csendes tag

és mac-es játékokat mennyire lehet kapni itthon?vagy esetleg amazon.com-ról kell megrendelni?
pl ha macintoshon játszok Age of empires 2.-t akkor az miben más mint pcn?lassabb?gyorsabb?más a design?kevesebb opció?
pár jó tanács, észrevétel még mac vásárlás előtt?

Van egy itthoni gépem/P3 800Mhz 512Mb ram/ és ha lesze egy iBook 1,33Ghz, akkor azokat milyen módon tudom összekötni?hogy adatokat tudjak küldeni egyikről a másiknak?

(#39) Den válasza ub3r (#35) üzenetére


Den
veterán

azért ezt a polikarbonát -> golyóálló üveg, ha leejted nem lesz semmi baja dologt ne vedd túl komolyan. Ha leejted, kis szerencsével nem lesz túl nagy baja, csak néhány apróság, de azért jobb ha nem próbálod ki mert a kijelző nem igazán viseli a leejtést ;)

www.simson4t.hu

(#40) ub3r


ub3r
csendes tag

én már le ejtettem az enyámet... és semmi baja nem lett... csak 1-2 karc... :D
Nem tom érdemes e megvenni a játékokat... (én fogom és letoltom :D)
Amugy http://www.macgamefiles.com/ <- itt megtalálod a legtöbb mac-es játék demo-jat.

''Hogy kövesd az utat: Figyeld a mestert, Kövesd a mestert, Kísérd a mestert, Értsd meg a mestert, Légy TE a mester!''

(#41) dhdgjre válasza ub3r (#40) üzenetére


dhdgjre
csendes tag

de pl mac-re is ugyanúgy le lehet tölteni netről játékokat, vagy pl úgymond ''megíratni'' cédén? :)

(#42) ub3r válasza dhdgjre (#41) üzenetére


ub3r
csendes tag

le lehet tolteni... persze nem pc-s helyekrol... de mac-re ugyanúgy vannak ilyen helyek, mint pc-
re... ahhol fennt van minden, ami szem-szájnak ingere.;)

''Hogy kövesd az utat: Figyeld a mestert, Kövesd a mestert, Kísérd a mestert, Értsd meg a mestert, Légy TE a mester!''

(#43) _pa


_pa
csendes tag

Sziasztok!

Engem is érdekelne az IBook! Az az egy kérdés merült fel bennem, hogy a 12''on lehet-e gépírni? Elég nagy hozzá a billentyqzet vagy kitörik az ember keze?
Köszi!

(#44) Mattyer válasza _pa (#43) üzenetére


Mattyer
tag

A 2-es ibook billentyűzete ugyanakkora, mint a 14-esé, csak a 12-esnél a billentyűzet szélénél van a gép széle, a 14-esnél meg van még kb 3-3 centi oldalanként...
Matyi

iBook 14'' 1.33ghz

(#45) PLacc


PLacc
senior tag

Hi!
Kicsit felhozom a témát, mert most sikerült beszerválnom egy 600-as iBook-ot, amivel nagyon meg vagyok elégedve már pár nap alatt is... Már a gyári belső CD-ROM-ot is ki tudtam cserélni egy DVD olvasóra... :D
Szóval, ha valakinek van vmi kérdése, az nyugodtan írjon...
Nekem most egyelőre valami soft restore CD/DVD kéne, mert az enyémhez G4-es cucc volt csak, ami meg nem megy rá... :(
THX!

(#46) Deluxe00


Deluxe00
senior tag

A most megjelent iBook G4 1.42 ghz-es (142fsb) változata mennyibe fog kerülni Ausztriába ha ideszivárog? Amerikában most jelent meg és 1299 Dollár!??Vajon befér 300.000-320.000 ft-ba?

[Szerkesztve]

(#47) Deluxe00 válasza Deluxe00 (#46) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Németországban most jelentek meg az elsö darabok 330.000 ftért a legfullosabb darab!Most döntöttem el h nekem lesz ilyenem:) iPod U2 Special Edition-el kezdödött, a következö Apple-m ez lesz!Tökéletes:)

(#48) N.Y.P.D. válasza Deluxe00 (#47) üzenetére


N.Y.P.D.
tag

Várom hogy a macbolt frissitsen. Ha az frissitett alma ára nem változik a 269bruttohoz képest,akkor meg kell szabadulnom 2 P4 es géptől és a nyavajáikkal meg TFT-től is:D
Ha jól tudom van sulinetben,tehát mindenképp azt is ki kellene rá használni. Kár hogy a Mac minibe nem tettek 9550-et,oda se ártott volna.
Ha pedig nem jön össze akkor jövőre muszály lesz kivárni a P-M es ibookot,h mire is elég a P-M,de az még messze van.

Sztem sokunknál az iPoddal kezdődött ;) Neked meg hajrá az uj ibookhoz :C

Gigabyte 8IPE1000 GT Editiion, P4 2.8C ''EE magos'' , Zalman CNPS7000B AL-CU, Infineon DDR 400 , Sapphire 9500PRO,Maxtor 80GB 8Mb cache Sata Plexwriter52A,Vantec 360W

(#49) Deluxe00 válasza N.Y.P.D. (#48) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Köszi! De amugy érdekes h macboltnál a 14''-es 1.33-as iBook külföldi árakhoz képest drága!355.000!Németországban az uj 1.42-es amiben csomo minden jobb memoria több videokari jobb minden és 330.000! Én mondjuk ilen cuccokat osztrák barátunkhoz rendeljük aztán ö hozza nekem, ilyen szempontbol szerencsés vok:)

(#50) Deluxe00


Deluxe00
senior tag

Ausztriában 1395Euro tehát 355.000 a 14'' Superdrive 1.42 ghz stb....Szal megéri ezért Ausztria fele tekinteni sztem, mégjobb Németország

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.