Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Apollo pro kérdés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Csepy


Csepy
senior tag

Hi!

Csak azt szeretném megkérdezni, hogy egy ''MATSONIC MS7192S'' alaplapba (''VIA Apollo Pro'' chipset, kódnevén ''vt82c691'') mekkora a legnagyobb proci, ami belemegy?
Tudom, hogy a tua nem (FC-PGA2) , de azt nem tudom, hogy PPGA-s, vagy tudja az FC-PGA-t is. :F

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#2) Yutani válasza Csepy (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Socket 370 foglalat van rajta? Ha igen, akkor nagy valószínűség szerint csak PPGA Celeront fogad.

#tarcsad

(#3) marcee válasza Csepy (#1) üzenetére


marcee
addikt

500Mhz-ig irja a specifikációt, tehát alapból a ppga-s sorozatig fogad.
Van bios MS7192SM laphoz, ''M'' nélküli mintha nem is lenne.

Nézz be a bios-ba, Slot-1-es a lap, lehet hogy átalakítóval megy benne nagyobb is. Elvégre 100MHz-es fsb-t tud, tuningolhatsz 366-os cerkát 550MHz-re. (nekem van is ilyen fölösleges valahol :D)

Itt a manual: [L]http://mobokive.dyndns.org/Archive/Matsonic/manual/ms7192s.pdf[/L]

Slot1+ppga!!!!!

Gyári biossal 500MHz P3 és 433MHz Cel (ez utóbbi is van :D)

[Szerkesztve]

\m/

(#4) Fenyő válasza Csepy (#1) üzenetére


Fenyő
őstag

Hello!
Ppga vonalon 533-as Mendochino magos Cerka, Slot1 vonalon a legnagyobb 100-as Fsb-és P3, talán 800-as készült ilyenből legnagygobb, de 600-as tuti. Szvsz a fellelehetők közül egy 500-550-es Slot1-es P3-al tudsz a legnagyobb teljesítményt kihozni a lapból. Ezek használtan olyan 4-5000-be fájnak, ha olcsón akarsz kijönni akkor viszont vegyél 300A -as Cerkát, amik kivétel nélkül mennek 100-as fsb-vel 450-en.:D
Üdv

[Szerkesztve]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Apollo pro kérdés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.