Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sefter


Sefter
veterán

hol lehet ilyet kapni :F
van valakinek tapasztalata vele?

[link]

Psn ID: sefter_hun

(#2) YODA mester


YODA mester
senior tag

Aranyos kis cucc. Lekoppintották a MacMini-t Pc-re... Engem is érdekelne.

(#3) Sefter válasza YODA mester (#2) üzenetére


Sefter
veterán

jaja pont ezért tetszik, mert mégis csak könnyebb alkatrész szerezni hozzá...

Psn ID: sefter_hun

(#4) YODA mester


YODA mester
senior tag

[link] Kell egy ilyen... Lehet kapni Intel Core Duo-val. Ami persze senkit sem érdekel, mert nem X2... :D

(#5) Sefter válasza YODA mester (#4) üzenetére


Sefter
veterán

yááááyyyy :Y :Y :Y
a mostani pcworld-ben 82000-et írnak árra, csak azt nem írják hogy nettó/bruttó kisker/nagyker meg hogy hol kapható ténylegesen mert a sowáhnál nem...

Psn ID: sefter_hun

(#6) YODA mester válasza Sefter (#5) üzenetére


YODA mester
senior tag

És ez a 82k-s mivel van szerelve..? CoreDuo, mert akkor baráti ár...

(#7) Sefter válasza YODA mester (#6) üzenetére


Sefter
veterán

erről semmit nem írnak a pcworld-ben, de szerintem ez csak a ház+ táp + alaplap....
479-es noti proci megy bele + 1db DDR2 noti ram + noti vinyó....

Psn ID: sefter_hun

(#8) wassermann


wassermann
addikt

Ha tényleg kell még CPU + RAM + vinyó + Win, akkor már lassan a Macmini áránál vagyunk, amiben mindez megvan és már XP is futtatható rajta a saját OS X-e mellett...

[Szerkesztve]

(#9) Sefter válasza wassermann (#8) üzenetére


Sefter
veterán

ez igaz, de ezt azért könnyebb fejleszteni...

Psn ID: sefter_hun

(#10) wassermann


wassermann
addikt

- én szerintem nincs mit fejleszteni, mert semmi sem fér bele! Ilyet szerintem főleg az egyedisége miatt vesz valaki, több előnye nem nagyon van!

(#11) Sefter válasza wassermann (#10) üzenetére


Sefter
veterán

én azért szeretnék, mert kicsi, mehetne éjjel-nappal a letöltés és még kussba is van...
a fejlesztést úgy értettem, hogy nagyobb vinyó esetleg több ram ki tudja mit hoz a jövő ;)

Psn ID: sefter_hun

(#12) YODA mester válasza wassermann (#10) üzenetére


YODA mester
senior tag

Nem értek veled egyet, mivel lehet kapni Intel Core Duo-val ami sokat sejtet a felhasználhatósággal kapcsolatban...

(#13) PLacc válasza Sefter (#11) üzenetére


PLacc
senior tag

Ennyire a Mac Mini is fejleszhető...
HDD-t tudsz benne cserélni, akár RAM-ot is az 1 slot erejéig, mint az Aopen-ban.

(#14) wassermann


wassermann
addikt

Ha a fejleszthetőségre a CPU, memória és merevlemez cserélhetőségét értjük, persze minden rendben.
De ha már egy nagyobb tudású videó- vagy hang-kártya kellene, esetleg egy PCI-os TV-tuner... mindez azért vásárlás előtt megfontolandó! (szerintem egy két-három bővítőhelyes mATX nem ennyire szép de a lap jobb és olcsóbb)

[Szerkesztve]

(#15) Sefter válasza wassermann (#14) üzenetére


Sefter
veterán

igaz , de nekem csak 2. gépnek kéne, csak letöltésre a tv alá remekül elfér, a tv-m meg úgyis csak 640*480-ban tudja a videojelet kirakni

Psn ID: sefter_hun

(#16) Sefter válasza PLacc (#13) üzenetére


Sefter
veterán

na jó de az nem a ''kommersz'' pc/noti alkatrészekkel bővíthető hanem drága mac cuccokkal nem :F

Psn ID: sefter_hun

(#17) wassermann válasza Sefter (#16) üzenetére


wassermann
addikt

Pont itt az újdonság, hogy nem: a merevlemez és a memória ugyanolyan mint a PC-kben, a proci az újakban már Intel.

(#18) YODA mester válasza wassermann (#14) üzenetére


YODA mester
senior tag

Van Intel Core Duo, vannak 80Gb-os sata notebook vinyók és 512 notebook memók és usb-s tuner kari.. Ezeket mind belepakolhatod... Sz'al mindent tudhat... Kivétel talán a videokari...

(#19) wassermann válasza YODA mester (#18) üzenetére


wassermann
addikt

''... Kivétel talán a videokari...'' - Jól látod, ez a sarkallatos pont! Sajnos ahogy telnek a hónapok, az fejlődik a leggyorsabban, az érik meg a cserére leghamarabb!

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.