Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Aopen justlink probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) eziskamu


eziskamu
addikt

Hellósztok. A problémám a következő. A napokban vettem egy 24/10/40x es aopen cd írót újonnan. Az író támogatná a justlinket, és be is van kapcsolva a hozzá kapott néróban. Amikor cd-ket írtam vele és közben terheltem a rendszert (pl. 3dmark) az írás utánni ellenőrzéskor (én kapcsoltam be) hibát jelzett. Namost
a win xp-t újratelepítettemés találtam egy udma engedélyező jumpert(nem olvastam addig a használati utasítást(minek az :-)).Most a rendszer terhelése alatt is jól ír, de szeretnék biztos lenni benne. Volt-e már veletek hasonló helyzet, valamint mivel lehetne igazán tesztelni az írómat akár terhelés alatt is?

(#2) eziskamu


eziskamu
addikt

Most megint rontott. Valaki segítsen.

(#3) eziskamu


eziskamu
addikt

Na, mégis valaki! Egyáltalán a sseamless link hogy működik, mi ellen véd, mert lehet , hogy rosszul tudom a szerepét? Esetleg valami progi pl. f-prot bele zavarhat-e?

(#4) KovacsUr


KovacsUr
addikt

OK, hogy buffer underrun protection, de azért egy 3DMark talán túlzás volt :)
Ha egy ilyen fut, örülhetsz, ha egy Notepad-et meg tudsz nyitni. Ésszerű határokon belül terheld csak a gépet íráskor.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#5) eziskamu


eziskamu
addikt

Jó,igazad van de úgy gondoltam, hogy ezek a tecnikák ilyen esetben is védnek, ezért is futattam, amúgy meg sehól nem találok pontos leírást, hogy ezek a technikák milyen esetben nem védenek.

(#6) eziskamu


eziskamu
addikt

Végül is csak szeretném tudni, hogy ez természetes vagy rossz-e az író, mert ezen technikáknak csak a jó oldalait zengik mindenhól. amúgy ez az első íróm, bocs a lámaságomért.

(#7) KovacsUr válasza eziskamu (#6) üzenetére


KovacsUr
addikt

Ez természetes. A Justlink, Exaclink, hasonló technológiákat azért dolgozták ki, hogy lehessen egyáltalán valamit csinálni a géppel, amíg CD-t ír. Annak idején mi még az egeret sem érintettük, izzadva lestük, vajon sikerül-e az írás. Most már egy szövegszerkesztő például nyugodtan elfut, amíg a háttérben CD-t írsz, de azért a játékokat, 3DMark-ot felejtsd el. :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#8) fzr1000


fzr1000
tag

ha dobozos az irod, akkor vagy a kezelesi utmutatoban, illetve magan a dobozon is rajta lehet egy egyszerubb magyarazat, hogy hogy mukodik a justlink (kb. mennyi ideig birja, ha nem jon adat, es utana mar ront...)

(#9) eziskamu


eziskamu
addikt

Hát ez bizony zacsis (oem), mint a legtöbbb cucc, amit vettem eddig :-)

(#10) reg1 válasza eziskamu (#1) üzenetére


reg1
tag

AZ AOPEN írók mindig is a szívem csücske volt,amikkel találkoztam azok mind hibáztak és elrontották a cd-t justlink ide vagy oda,illetve media speed errorral is meghalt!
SZÓVAL ne remélj túl sokat,miért nem vettél inkább kb. 1000 Ft-al drágábban egy valódi cd-írót???Mondjuk egy LG-t........??????

bYE

Két windowsos PC beszélget. - Te, tudtad, hogy mi kompatibilisek vagyunk? - Mi van?

(#11) 9CS válasza reg1 (#10) üzenetére


9CS
senior tag

:)) Ez kedves, nekem is a szivem csücske, de nem vagyok hardweres, csak egy ilyen íróm van... De pl. Diablo 2-vel neten simán játszottam a 20*fölötti sebességű írás közben is... Az LG-re meg inkább ne mondd, hogy valódi író, inkább akkor a TEACH-et, vagy a Plexit fényezd.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#12) eziskamu


eziskamu
addikt

Szerintetek f-prot, Hplus meghajto progi v hsf modem meghajtoprogi bezavarhat-e? Mert a frissen telepitett xp-vel jol ment az iras, de ezek telepitese utan, rontott.

(#13) 9CS válasza eziskamu (#12) üzenetére


9CS
senior tag

Szerintem nem, de a víruspajzsok sok vicces dologra képesek. Nekem a nortont, jól tűri az íróhoz mellékelt Nero. Próbáld meg leszedni azt az F-portot, vagy frissíteni a nero-t. Esetleg a kettőt egyszerre, f-portot csak kislemezes változatban használtam néha, nem ismerem...

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#14) eziskamu


eziskamu
addikt

Leszedtem. Nagyo ugy nez ki, hogy az f-prot(windowsos)figyelo progija tett be nekem, mert ha leszedem, filmnezes + masolas melett is rendesen megirja a cd-t, pedig gyakran urult a puffer. Vajon a Nero-ba beepitett virusellenorzovel akadhatott ossze, mert alapbol be van pipalva?

(#15) killer válasza eziskamu (#14) üzenetére


killer
tag

Már lekéstem :) , de a ''system scan - all+inside compr.files'' erôsen leterheli
a rendszert. Érdekes, hogy 2K és XP-nél jelentkezik a probléma, 98 alatt nem :)
. Átmenetileg tehát égetés alatt kapcsold ki az F-Secure-t, nem feltétlelnül
szükséges leszedni az egész prg-t.

mnx

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Aopen justlink probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.