Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Aopen ao350-12apnf (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zoty314


zoty314
aktív tag

Tudtok valamit a címben szereplő tápról? Tesztek vagy paraméterek? Vagy legalább annyi, hogy mi a különbség a 12APN és a 12APNF között?

Most vettem egyet, csak nem tudom pontosan az adatait, épp azért, mert az AOpen oldalán és máshol is csak a 12APN specifikációja van.

Várom a válaszokat.

[Szerkesztve]

(#2) DeX


DeX
tag

Ha jol tudom ez egy 350w-os fsp tap. Gondolom a 12apn pfc nelkuli, a 12apnf pedig passive pfc-s, 12cm-es ventis tap. Tapasztalatokat/velemenyeket tudnal mondani?

(#3) zoty314 válasza DeX (#2) üzenetére


zoty314
aktív tag

Ezekre nagyjából magamtól is rájöttem. :DD A PFC-ben viszont nem vagyok biztos, mert nincs feltüntetve a tápon, hogy W/PASSIVE PFC, az AO-FSP350-60PN(PF)-en ott volt, ha PFC-s volt.

Egyébként alapjáraton nagyon csendes, ha feltekerem a fordulatszámot a potméter segítsgégével, akkor a proci hőmérséklete esik 1-2 fokkal úgy, hogy a prociventim és a házventim még mindig hangosabb marad, mint a táp. :C

(Viszonylag) stabilan tartja a feszültségértékeket. A +3,3V és a +5V 2-3 századdal a +12V 2-3 tizeddel szokott ingadozni.
Ja, és nem utolsósorban gyönyörűen világít, persze ha nincs plexid, akkor nem sokat látsz belőle, de ha lekapcsolod a villanyt, akkor lámpa helyett is megteszi. :DDD

(#4) V_Zoli válasza zoty314 (#3) üzenetére


V_Zoli
tag

Én is most akarok egy ilyet venni :))

[Szerkesztve]

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#5) intelfan válasza zoty314 (#3) üzenetére


intelfan
aktív tag

Hol vetted?

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#6) zoty314 válasza intelfan (#5) üzenetére


zoty314
aktív tag

A Telematnál: [L]http://www.telemat.hu[/L]

(#7) zoty314 válasza zoty314 (#3) üzenetére


zoty314
aktív tag

Meglett a W/PFC, csak a táp másik oldalán volt, én meg csak a ház egyik oldalát vettem le és ott néztem, mert ott vannak a nagyobb matricák. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Aopen ao350-12apnf (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.