Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Üdvözlök minden Anyukát, Nagymamát, várandós Kismamát!

Bár javában Férfiak, Fiúk, Pasik vannak ezen az oldalon, de csak akadnak Nők, Lányok, Asszonyok, talán még Nagyik is! :K

Nem találtam ilyesmi topikot, ahol mi Anyukák, vagy esetleg várandós Kismamák, Nagymamák megbeszélhetnénk a tapasztalatainkat, csemetéink, unokák első mocorgásáról, a szülésről, a szopiztatásról vagy épp a tápszeres etetésről, az első mosolyról, a felülésről, az elindulásról az első szavakról, de akár nagyobb gyerkőcök tetteiről, dolgairól, teszem fel oviról, iskoláról.
Osszuk meg egymással Kinek mi, hogy sikerült ...
Gyertek csajok és csevegjünk!

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2) Timocicu válasza Timocicu (#1) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Mi tegnap óta szenvedünk már nagyon a fogacskákkal ... :(

Viszont rájött a csajszim, hogy Ő kiabálni is tud, hallatja is a hangját rendesen! :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#3) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Baba - Szülő horoszkóp

Van benne némi igazság, ahogy elolvastam a Ránk vonatkozót! :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Már egy hete kínozza a nátha a cseppemet.
Tengervizes orrspray és porszívózás ...
De már előre fél a porszívó hangjától, nem is csoda mondjuk. :O

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#5) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Némi mozgásrásegítés

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#6) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Irigykedem ... :B

Az Apukák mindennapjai topik olyan jól pörög ... :O

Hol vagytok csajoooook???? :Y :O

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#7) Csiga85 válasza Timocicu (#6) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Itt vagyok! :D 16+4-es pocakos! :) 1. lurkó, izgulás van, ma megyünk épp uh-ra! :)

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#8) Timocicu válasza Csiga85 (#7) üzenetére


Timocicu
aktív tag

:C

Szuppppper, légy üdvözölve eddig kettőnk körében. :)
Én 3 csemetével büszkélkedhetek ... :K

Nagy fiam 7 éves lesz napokon belül, első osztályos.
Csajszim: Pár napja volt 2,5éves.
Kis pasim: jövőhéten lesz 6 hónapos. :K

Apa a két kicsi és én is oroszlán csillagjeggyel. ;] :Y Nagy fiamnak csak az aszcendense az, de az is épp elég. ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#9) Csiga85 válasza Timocicu (#8) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Szióóó! :) Én is 3-at szeretnék...Vladi 4-et! :D Este remélem látjuk-e hogy fütyis, vagy kagylós! :D

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#10) Timocicu válasza Csiga85 (#9) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Úgy legyen. ;) Hátha nem lesz szégyenlős. :)
Bár állítólag az AFP eredményből is lehet rá következtetni ... :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#11) Csiga85 válasza Timocicu (#10) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Tegnap vették le, 2 héten belül meglesz az eredmény! :) Izgulok, de én tudom, hogy puncis lesz! :D Valahogy érzem, de a fiút sem hagyom majd a kórházszéli bokoraljba! :DD

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#12) Timocicu válasza Csiga85 (#11) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Jajj, ne is mondd ...

Zsombit nagyon Laurának vártam, mikor megtudtam, hogy kisfiú lesz , ott sírtam az ágyon, de semmi pénzért nem adnám senkinek.
Bogival nagyon nagy volt az öröm, Apája is nagyon örült, hogy csajos Apuka lehet.
Bencit is nagyon csajszinak vártuk ezek után ... , de csak kisfiú lett, így is - úgy is imádat van. :) :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#13) Csiga85 válasza Timocicu (#12) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Én lányt szeretnék, Hajnalkát, férjem fiút Lacikát! :D Maci Lacikát! :D
Nálunk most ez az állapot tombol...nem gyengén...

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#14) Timocicu válasza Csiga85 (#13) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ez baromi jó. :C :DD

Érdekes, nekem ilyen nem nagyon volt egyikkel sem . :N

Viszont mindhárommal, szinte az egész várandósság alatt, majdhogynem az utolsó napig hánytam. :O

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#15) Csiga85 válasza Timocicu (#14) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Én éjszakai hányós voltam sokáig, valahogy a vízszint az nem tett jót...mindig éjfél-hajnali 4 között hánytam sugárban...nappal talán csak reggel ritkán meg néha ha nagyobb mennyiségben befaltam valamit...

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#16) Timocicu válasza Csiga85 (#15) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Egyik sem jobb. :(

Viszont úgy hallottam többektől is, hogy " aki hány, az nem vetél" . :N

Ámbár lehet ez is csak valami népi bölcsesség ... :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#17) Csiga85 válasza Timocicu (#16) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Ez hülyeség...én 14 kilót úgy hánytam le magamról, hogy be akartak fektetni...a hányás talán még veszélyesebb....mint a nem hányás...nekem ráadásul a cukor is végtelenül alacsony és a vérnyomás is...szóval én nagyon vártam a végét a hányásos résznek...mert a végén már féltem...tegnap is mondjuk befigyelt a Vuk, szóval nem múlt ez el teljesen...de sokkal jobb, mint volt! :)

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#18) Timocicu válasza Csiga85 (#17) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Én a fiúkkal reggeli hányós voltam, Bogival a nap bármely szakában. :K Jaaa és nem bírtam megenni Vele a hagymát. Pl, délutáni szalonnasütés, a zsírja ugye a kenyérre és a ráhalmozott hagymára csorgatvaaaa ..., jóízűen megettem, de tudtam, ennek következménye lesz ... :B

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19) Csiga85 válasza Timocicu (#18) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Nekem borzasztóan jólesik a szíroskenyérke hagymával...meg rengeteg zöldség, zöldségköret... :D Néha csúszik gyümölcs is, de a zöldségfélék a mérvadóbbak... sajnos a nem szezonális zöldségek is, mint pl. a paradicsom, paprika, uborka...meg a csalamádé... :D
De igazából bármi, de a fentiek mindenképpen... de a káposzta főzve párolva az most olyan számomra mint a trágyaszag... de pl. a kelbimbó az ízlik, meg a picifej kelkáposzta levesbe aprítva is tetszik... káposzta csak savanyúnak, savanyúban, főve ordítok a szagától... nyersen meg pláne...

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#20) Csiga85 válasza Timocicu (#18) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Húsból csak az extra száraz és sovány husik... pl. karaj, csirkemell, kacsamell, pulykamell (na ez nem annyira, de ha kell megeszem)...darálva is csak a színtiszta comb, de abba is lazított karajdarálék... :D
Hal sose, utálom, gombát imádom, de nem merem... :)

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.