Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Antiq 2002 pécs (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Nem tudom, hogy jó helyre raktam-e ezt a topicot. nem is ez a lényeg. Hanem az antiq. A reklámja ph-n is kint volt. Én Andorpapával látogattam ki a rendezvényre. az egész kicsit csalódás volt nekünk, mert másra számítottunk (én legalábbis). Talán csak túl korán érlkeztünk (11:30), mert még sokan aludtak, ki egy fotelben, ki egy asztal alatt talált menedéket. Egyébként meg nagy döglés. Látnivaló ekkor még nem volt, maximum a gépek. Itt-ott már hallatszottak a C-64-es zenék, meg hasonlók, több helyen ment a GTA3, MOHAA, GTA1, Szarkraft, stb. Volt PC-be épített commodore, volt kis pc, nagy pc, vízhűtés, nagy venti, kis monitor, tv, Playstation 2 , meh asonló játékszerek. Ami elsőre feltűnt, az egy punkkoncert hangulata. Nagy züllés volt, meg a sarokban fetrengő emberkék is ezt a hatást keltették. A szervezés sem volt tökéletes. a recepción nem tudtak semmit, mindig másokat keresgéltek.

Du. 2-kor kezdődött volna egy előadás, vagy mifene. Hát még 3-kor sem volt semmi. Csak a monitorvető versenyhez cipelték a jobb kort megért képernyőket. Hát a punkkoncert élmény itt is leőjött. Ott is hasonló a programok pontos kezdése. Szóval kicsit mérges lettem, hogy nem tartják az időpontot. :)) )

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#2) Dalai Láma válasza Dalai Láma (#1) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Hú, egész hosszú lett, tényleg egy hír hosszúságú (majdnem)!
Ha megtetszik Parcinak, a végén még kiteszi a hírek közé :)) :DDD

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#3) Dalai Láma válasza Dalai Láma (#2) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Látom jól elbeszélgetek itt magammal.! :)

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#4) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Ha jól értettem, akkor effektíve nem láttatok semmit, mert pont akkor léptetek le, amikor a bemutatók voltak? Vagy rosszul értettem... a szervezés egy dolog, de mit láttatok magából a ''party''-ból?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) Egon válasza Dalai Láma (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Az a ''Szarkraft'' egy kicsit erős volt...:( Ezt miért nem a rendezvényen sütötted el?!? Tartok tőle, hogy ott még kevésbé tolerálták volna, mint én...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#6) Dalai Láma válasza Egon (#5) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Bocs, biztosan kihagytam a :) jelet. :)
Amúgy ott biztosan megvertek volna.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#7) Dalai Láma válasza Parci (#4) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Nem értetted rosszul. Nagyjából ez volt. Sajnos. :D
azért sajnálom is, hogy pont a legjobb dolgokon nem voltunk ott. akkor most a véleményem is más lenne valószínüleg. Hát ez van. De mielőtt odamentünk, nem tudtunk semmi pontos programkezdési időt. A honlapjukon sem találtam. Magyarul megszívtuk.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#8) Dalai Láma válasza Egon (#5) üzenetére


Dalai Láma
őstag

De ha jobb kifogást akarnék keresni, akkor azt mondtam volna, hogy elgépeltem, a t ott van a z mellett.

Szóval mégegyszer: bocs

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#9) GeorgeTerror válasza Dalai Láma (#7) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Innen lehet letölteni a cuccokat (demok, introk, zenek stb)
ftp://ftp.demoscene.hu/demoscene/parties/antiq/2002/
www.antiq.hu
itt van mindenféle info

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#10) andorpapa


andorpapa
őstag

Dalai koma, nem tehetsz róla, ahogy én sem. Nem tudom, ki ismeri Pécset, de aki igen, az tudja, hogy milyen nehéz dolog a tömegközlekedés. Mert hát jogsi még nincs, és a városban se villamos, se metró, csak busz, az is kretén módon megoldva.

Láma pajtás és én pedig a Mecsek lejtőin élünk (mi vagyunk a Hegylakók :) ), ahova csak 1 busz jár, a Nevelési Központ pedig a város másik végében van, így mikor eleredt az eső, azt mondtuk, hogy nem vállaljuk az utat, mire odaértünk volna, durván a mosott szarral lettünk volna egyenlők.

És persze jöhettünk volna egyből haza, ugyanis a legutolsó busz is 11 előtt már megy haza, szóval szopacs ezerrel. Gondoltam csinálunk egy jó beszámolót, érdekes cikket, de sajnos ez így, ebben a formában nem jött össze. Az viszont tényleg zavaró volt, hogy senki nem tudott semmit, vagyis a szervezésen jövőre javítani kellene.

Addigra meg talán már lesz jogosítványom, és egy hardcore übertrabival betöfögök ''antikolni''.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#11) McJames válasza andorpapa (#10) üzenetére


McJames
senior tag

Mer' nem volt annyi sütitek, hogy felhívjatok, hogy vigyelek át benneteket. Hazafelé pedig milyen jól esik a friss levegőn a séta... :))
Mellesleg szintén a ''hegyoldalon'' voltam és a félkész házból lapátoltam ki a vizet... :(

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#12) CsendPenge válasza andorpapa (#10) üzenetére


CsendPenge
őstag

Miért nem szóltál? Szerintem tudtam volna segíteni...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#13) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

A legdurvábbat kihagytam: mindenki punnyad. Egy csávó éppen ey illegális win98-at tesz fel a gépére (már, ha nem a Verbaim gyártja a Win-t :))

Persze valószíüleg nem lett semmi ilyesmi, de azért érdekes látvány volt, miközben a csávó nagyban nyomja föl az új wint, a bsa-s fiúk meg ott sétálgatnak! :)

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#14) andorpapa


andorpapa
őstag

McJames! Te mit csináltál Pécsen? Vagy netán pécsi legény vagy? Erről eddig miért nem tudtam? Ejha!

Csendpenge: most már komolyan meg foglak egyszer ismerni. Képzeld el egy cikk kezdő sorait: ''a prohardver.hu szerkesztőit csendpenge szállította, hálánk örökké üldözzön érte!'' Hát nem jutott eszembe szólni, legközelebb tényleg igénybe fogom venni a szolgáltatásaitokat (jelszavunk: csak semmi perverzió :) ).

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#15) Dalai Láma válasza andorpapa (#14) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Lehet, hogy már ismerjük, csak nem tudjuk róla, hogy ő csendpenge. Lehet, hogy itt lakik a szomszédban, hiszen azt mondta, hogy ő is a hegyoldalban lakik. Én is kezdek kiváncsi lenni!

Ha ennyi apécsi Ph-s, akkorlehetne tartani egy regionális talit is! Na?
:)

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#16) CsendPenge válasza andorpapa (#14) üzenetére


CsendPenge
őstag

''McJames! Te mit csináltál Pécsen? Vagy netán pécsi legény vagy? Erről eddig miért nem tudtam? Ejha!''
Azt hiszem, hogy nem követek el indiszkréciót, ha elárulom, hogy McJames is pécsi. És én is. Remélem, hogy megismerjük egymást, ha jól emlékszem, akkor némi sörre már invitáltalak, persze nem kötelező a sör :D Amúgy a megyei könyvtárban szoktál járni?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#17) CsendPenge válasza Dalai Láma (#15) üzenetére


CsendPenge
őstag

Hát, tényleg lehet, hogy ismertek, feltéve ha szoktatok a megyei könyvtárban netezni. Amúgy meg McJames lakik (fog lakni) a hegyoldalban, én kertvárosi vagyok. És hogy mennyi a pécsi ph-s? Jelenlegi ismereteim alapján a lista a következő:
McJames, Andropapa, te (vagyis:) hardver és casemod oktatás és gyakorlás? (vagyis segítsünk McJames-nek építkezni:D ))

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#18) Dalai Láma válasza CsendPenge (#17) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Bocs, eltévesztettem. Sajnos még soha nem neteltem a megyei könyvtárban. Te mit csinálsz ott? Én és andorpapa gyakrran járunk azona környéken, mert ott van a Leőwey. erről jut eszembe: hétfőn suli.

Egyébként meg nem vagoyk :)

És McJames hol lakik pontosan?

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#19) CsendPenge válasza Dalai Láma (#18) üzenetére


CsendPenge
őstag

Oké, leesett! :D

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#20) CsendPenge válasza Dalai Láma (#18) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ja, hogy pontosan hol, az nem tudom. A könyvtárban pedig dolgozok. Ha hétfőn vagy kedden ingyé szeretnétek netezni (mert ilyet is lehet, csak k*rvára lassú), akkor én leszek az, aki felügyeli a tevékenységet, illetve gépet ''ad''. Általábban a ''Felügyelet'' feliratú gépnél szoktam ülni. Ha nem, akkor valamelyik csinos olvasó ölében :D

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#21) andorpapa válasza CsendPenge (#17) üzenetére


andorpapa
őstag

Hát a könyvtárban nem szoktam netelni, tudod, GPRS csodakütyü, bárhol, bármikor, sajnos néha sehogy. Viszont jó tudni, hogy a prohardveres arcok közöttünk vannak... :)

McJames építkezik? Wow? Utcát tudsz mondani? Meglesem és csinálok pár lesifotót a prohardver pletykarovatába! Dalai koma és én képviseljük a prohardver feltörekvő generációját, örömmel tanulunk case (house?) modot, és hardveres trükköket (értsd: épületgépészet). Persze csak ha nem zavarunk.

Amúgy McJames volt a prohardver találkozón? Én legalábbis úgy emlékszem, de lehet, hogy tévedek.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#22) andorpapa


andorpapa
őstag

Hoppá, könyvtár rulez, akkor tesi és fizika helyett majd netelni járunk csendpenge úrhoz! Micsoda lehetőség! Ja, és lassú net nem létezik, csak kevésbé gyors. Ehhez persze meg kell élni a kiwwi és a Voda GPRS minden keserves pillanatát. :)

Ja, és kezdeményezni fogom Parcinál, hogy az új fórumban ne 20 hozzászólás látszódjon egyszerre, mert már megint kijött a fóbiám, és felvetődött bennem a kérdés: miért mindig enyém a 21. (31, 41, 51, és egyéb 1-gyel kezdődő sorszámok) hozzászólás?

Huhh.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#23) CsendPenge válasza andorpapa (#21) üzenetére


CsendPenge
őstag

Melyikre gondolsz? Mert az elsőn nem tudom, ott én sem voltam. A másodikon meg sajna nem volt ott, egyéb magán és nem halasztható jellegű elfoglaltsága miatt. És sajna nem tudok utcát mondani, mert még csak egyszer találkoztunk, amikor Bobmaster nálam volt, és McJames beugrott hozzám. Na, akkor tudtam meg az építkezést is. Előbb is feldobtam volna az ötletet, csak eddig piszokul sok dolgom volt, most talán lesz időm. (csakazért is lesz!) és igen, inkább housemod-ról lehet szó...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#24) CsendPenge válasza andorpapa (#22) üzenetére


CsendPenge
őstag

''Hoppá, könyvtár rulez, akkor tesi és fizika helyett majd netelni járunk csendpenge úrhoz! Micsoda lehetőség!''
Részemről oké, és majd figyelni fogok, mint Den, hogy ne a tiéd legyen a *1 hozzászólás. :)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#25) Dalai Láma válasza andorpapa (#22) üzenetére


Dalai Láma
őstag

:) Szerinted mire jó a beállításaim opció? :) Nálam pl egyszerre 50 hozzászólás látszik. :D

Amúgy meg fater épületgépész (is). (ez csak úgy jött.)

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#26) CsendPenge válasza Dalai Láma (#25) üzenetére


CsendPenge
őstag

Eddig én sem vettem ezt észre, de mostmár át is lőttem :)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#27) Dalai Láma válasza Dalai Láma (#25) üzenetére


Dalai Láma
őstag

De ha akarod, egyszerre 500 is láthatóvá tehető, csak akkor a GPRS-sel beszarsz, mielőtt lejön az összes. De vannak ilyen trükkök, Parci mindenre gondolt.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#28) CsendPenge válasza Dalai Láma (#27) üzenetére


CsendPenge
őstag

Adsl rulez :))

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#29) andorpapa válasza Dalai Láma (#27) üzenetére


andorpapa
őstag

Azért kicsit égő, hogy prohardveres létemre ilyeneket nem veszek észre. Sebaj, nem állítom át, így legalább sírhat a szám, és persze az egyszerre megjelenő hozzászólásoktól függetlenül akkor is enyém lenne a 21., ami sokkoló és fárasztó tud lenni.

Amúgy meg jól mondtad, a GPRS-szel nem kockáztatok 20-nál többet egyszerre. Nem vagyok én mazochista-kispista!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#30) Dalai Láma válasza andorpapa (#29) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Egyébként az 50 sem megterhelő.

OFF: mail ment, de szarozik az Outlook!
ON:

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#31) andorpapa válasza Dalai Láma (#30) üzenetére


andorpapa
őstag

Mi az, hogy szarozik az Átok Ekszpressz? Mi nem megy? Amúgy meg ez a topic már menthetetlenül offolós lett, amolyan ''Mi vagyunk a pécsi fasza gyerekek, értünk csörögnek a sörösüvegek, már az egész világ tudja, hogy a Pécsnél nincs jobb, jobb, jobb!'' stílus, megfűszerezve némi ingyenes könyvtári neteléssel és egy kis építkezéssel. :))

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#32) Dalai Láma válasza andorpapa (#31) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ja. Szerintem Ótluk helyett cseteljünk a ph fórumban, ez sokkal gyorsabb! És a többiek épülésére is szolgálna.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#33) mormota


mormota
senior tag

lehet kicsit elkésve bár, de teljesen nem:)) eső tényleg volt, de amit nem tudtok, hogy 3x levágta a biztosítékot, és ezzel nagy felháborodást keltett az éppen CD-t írók körében.
azt hiszem maradandó élményt hagyott bennem (partypóló+belépő még mindig megvan):)
ha lenne 2004-ben akkor szivesen mennék:) de sajnos a terembérlet iszonyat drága:)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#34) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Antiq rulez. 96 óta voltam az összesen, legjobb buli. A PC házban C64 egyébként haveré. Ha valaki rám akar ismerni: én futkoztam az esőben (szigorúan józanul ;] ). 2004-ben igazán lehetne újra Antiq, egyelőre semmi party nem remélhető, kivéve talán SceneCon + Function.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#35) WuDu válasza mormota (#33) üzenetére


WuDu
tag

...az én hangfalaim voltak a bejáratnál...
Erre mit mondgyak :))

ha lenne 2004-ben akkor szivesen mennék...

:(((

(#36) WuDu válasza Warlock_42 (#34) üzenetére


WuDu
tag

Partyk azért nincsenek, mert manapság csak Game-Party-t érdemes rendezni, bár arra sem találsz sponzort ;]

(#37) Warlock_42 válasza WuDu (#36) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Nem igaz, hogy partyk nincsenek, tavaly három is volt (Towel, SceneCon, Function) + az Amigás Fuckya partyk. Arról van szó, hogy ezek már jóval szerényebb keretek között (pl: nem 30.000Ft-os Gravis a főnyeremény, bár Gravist amúgy is nehéz lenne ;] ) és kevesebb látogatóval (50-100 fő) rendezik meg. Egyébként a múltbeli mega-partykat sem a scener közösség tartotta el, hanem a gamer/warez emberkék. Ma már a gamerek inkább Neten játszanak.

// Felvetődött, hogy legyen 2 party egyszerre...

Mint a Contest + Kvékfény? Az mondjuk elég sz*r volt, de Antiq-n megszokottak voltak a gamerek régen.

// Ha megigéred, hogy veszel pár száz belépőt akkor lesz

Annyit nem ígérhetek de 8-10-et igen ;]

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#38) Warlock_42 válasza Warlock_42 (#37) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Egyébként is minimum öt pólót vettünk tőletek a múltkor ;]



[Szerkesztve]

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#39) WuDu


WuDu
tag

:D

(#40) WuDu


WuDu
tag

Ha lenne Antiq 2004 jönne-é valaki?

(#41) b.bone válasza WuDu (#40) üzenetére


b.bone
senior tag

mi az az Antiq? :F

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#42) Warlock_42 válasza WuDu (#40) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Ha megérjük, akkor megyünk. De free sörcsapolás legyen! ;]

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#43) WuDu válasza b.bone (#41) üzenetére


WuDu
tag

[L]http://www.antiq.hu[/L]

Scene party, Pecs, Hungary :C

(#44) WuDu válasza Warlock_42 (#42) üzenetére


WuDu
tag

Ez legyen a legkevesebb :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Antiq 2002 pécs (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.