Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anno 1701

Hozzászólások

(#1) Djuree


Djuree
félisten

Láttam még ezzel a játékkal kapcsolatban nincs téma, gondoltam indítok egyet, ez a jó kis játék megérdemli.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2) Djuree


Djuree
félisten

Kinek mi a véleménye erről a game-ről?
Nekem nagyon tetszik, a settlers-re emlékeztet (az igazira, nem az 5-re).
Nagy UP a készítőknek :R :R :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3) naraku


naraku
aktív tag

Hát nem vagyok tőle elájulva.Azért valami informáciot betehetél volna róla.

(#4) Djuree válasza naraku (#3) üzenetére


Djuree
félisten

mire gondolsz ''információ'' alatt? :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5) Racecam válasza Djuree (#4) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Linkek az játék oldalára, képek, esetleg demó, leírás, stb...
Ez így elég karcsú nyitó hozzászólás. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6) naraku válasza Djuree (#4) üzenetére


naraku
aktív tag

Belinkelhetnél hireket róla.

(#7) Djuree válasza naraku (#6) üzenetére


Djuree
félisten

ok, meglesz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8) naraku válasza Djuree (#7) üzenetére


naraku
aktív tag

Csak mert ez igy elég semitmondo topik nyitás volt.

(#9) Djuree


Djuree
félisten

honlap, demó letöltés, stb.:
[link]

képek:
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10) naraku válasza Djuree (#9) üzenetére


naraku
aktív tag

Na igy mindjárt más. :DDD A képeken se ünik jobbnak mint amilyen.

[Szerkesztve]

(#11) Djuree


Djuree
félisten

magyarítás egyenlőre nincs, de sztem ehhez nem is annyira kell, könnyű megérteni, hála a hosszadalmas tutorial résznek.
érdemes ezzel kezdeni a RTS fanoknak is, sokmindent meg lehet tudni belőle.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12) naraku válasza Djuree (#11) üzenetére


naraku
aktív tag

Hát biztos nincs olyan durva angolja mint más játékoknak.



[Szerkesztve]

(#13) Djuree


Djuree
félisten

gyerünk már írjatok, nemigaz hogy nem játszik ezzel a gaméval senki!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14) Djuree


Djuree
félisten

az a baj vele igazság szerint hogy nincs benne normális küldetéses mód, olyan scenáriós van csak :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15) gericooper válasza Djuree (#13) üzenetére


gericooper
aktív tag

ok írok....
így 28 évesen kevés stratégia meg pénzes játék tud lekötni, de ennél szebbet nem igazán láttam még eddig... kb. 30 óra játékidő van a cuccban nekem szerintem még ennyi és leteszem.

egyetlen idegesítő dolog az h a 2500+ barton 3200+ -on kilépeget (mentés nem volt) így vissza kellett venni a sebességből.

amúgy nagyon király játék nagyon magas eldatott példányszámokkal( legalábbis az elődök) azt nem tudom miért nem népszerűbb itthon
üdv, g

(#16) gerjus


gerjus
aktív tag

Na en is betalaltam azt kell hogy mondjam hogy eleg jo osszegyurasa nehany hasonlo jateknak mittomen ceasar , civ , kis RTS feeling stb.

Nekem bejott haverral multiban szoktuk tolni jo sokaig tart egy egy gamma eszre sem veszi az ember hogy elszall az ido :DDD

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#17) Djuree


Djuree
félisten

ezt mondtam én is, egész jól el lehet vele játszogatno, mégis nagyon kevesen tolják :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18) Djuree


Djuree
félisten

sajna igy én is ráuntam hogy nem tudok multizni, singliben elég hamar ellaposodott

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19) ent


ent
őstag

Grat a készítőknek, hatalmas feelingje van a gémnek. Gyönyörű grafika, brutál hurrikán, de tény és való, 3 nap után laposodik...

Tolok még vele kicsit, majd 3 év múlva megint elő fogom venni.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#20) dobi


dobi
aktív tag

Megjelent a game magyar nyelven is! Lehet, hogy nem is lesz magyarítás akkor külön? Akinek angol van, az hogy csináljon magyart belőle?

(#21) vagamo válasza dobi (#20) üzenetére


vagamo
őstag

Ez a kérdés, engem is nagyon, de nagyon foglalkoztat, igen régóta! :B :DDD
HELP! :R

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#22) vagamo


vagamo
őstag

mást ezek szerint nem :O

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#23) copin válasza Djuree (#18) üzenetére


copin
őstag

Ez már öreg hibája a gémnek, de patch tud rajta segíteni talán (az előző 2be sikerült egy nem hivatalosat írni).

(#24) Kloden válasza dobi (#20) üzenetére


Kloden
senior tag

Kissé megkésve de a válasz: van magyarítás, méghozzá nagyon szépen műxik! :C

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#25) deminos válasza Kloden (#24) üzenetére


deminos
aktív tag

Köszi szépen, ezzel megmentettél egy hosszú ideig tartó keresgéléstől ! :D

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#26) Narancs


Narancs
őstag

Felraktam ezt a játékot, elindítok egy Single game-t, de akármit csinálok, a parasztok lebontják a házaikat meg fellázadnak. Már építettem minden szarból legalább ötöt, de még mindig rinyál a csürhe. Mi a bajuk sztetek?

Beauty is pain

(#27) Flame_ válasza Narancs (#26) üzenetére


Flame_
tag

Alapértelmezésben a felső sorban ír sürgős infókat. Be is mondja ékes angol nyelven. A házak, amik lázadnak valami miatt, azok felett ilyen billegő villám van. Rákattintasz és akkor a képernyő alsó harmadában mindenféle állapotokat látsz majd. Ott ami pirosan villog, abból van hiánya a kis parasztoknak :DD Így látatlanban a közösséget hiányolják. Van egy ilyen nagy négyzet alakú izé, ami jó nagy körben közösséget formál. Van rajta több szobor meg szökőkút, ilyen főtér vagy forum. Olyat is kell nekik, ráadásul alapigényük - mint a kaja meg a ruha - úgyhogy az első fülön találod az építésnél.

Amúgy én javaslom a tutorialját, ott prímán megtanulsz minden ilyet. Csak hát angol, amivel ha bajod van, akkor... :(

(#28) Narancs válasza Flame_ (#27) üzenetére


Narancs
őstag

Angollal nincs bajom, kezdtem egy új játékot és ott prímán megy minden. Jókedvűek a kis alattvalók. Valami el volt baszva az elsőnél, pedig mindent építettem, olyan szobros cuccost is. Legyek köröztek a szobrom felett, és a parasztok leköpdösték :DD
Hallod nagyon kész volt...de már megy minden faszán. Háborúzni lehet amúgy? Még semmi katonai cuccost nem találtam benne...

Beauty is pain

(#29) Flame_ válasza Narancs (#28) üzenetére


Flame_
tag

Elnézést az angolért, csak sok 30-40 körüli emberrel is játszom, és náluk állandó toposz :B

Hja, az úgy a második-harmadik fül környékén ugrik elő, utána egyre durvul. Többféle katona, hajók, ágyúk. Nagyjából ennyit lehet. Később majd a kis iskolával meg a nagy egyetemmel fejleszthetsz ezt-azt, ott vannak ilyen döntések, hogy mire specializálódsz (pl. mortar), meg pár kölcsönösen kizárós fejlesztés. Meg van még a Lodge nevű épület, ott lehet ilyen gonoszkodásokat, mint kútmérgezés meg sziklarobbantás. Én az utóbbi nélkül néha nem tudok élni :)

(#30) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Hello mindenki !

Olyan problémám akadt, hogy hiába vannak drágakövek vagy éppen aranybányák egyszerűen nem tudok oda ércfejtőt építeni.

Hogy az ördögbe lehet kitermelni ezeket ?
A segítséget előre is köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#31) Flame_ válasza Freddy TNT (#30) üzenetére


Flame_
tag

Bizonyos mennyiségű valamilyen fajta lakos kell egyes épületekhez. Ha ez megvan (és már aktív az építési gombja), akkor raktár környezetében kell lennie az adott kitermelő helynek, hogy rá tehesd. Vagy mellé, melyiket hogyan kell. A szigetnek is a Te ellenőrzésed alatt kell állnia ha minden igaz. És ha ezeken mind túl vagy, akkor még mindig lehet egy csúnya bug :(

(#32) h.adam.92


h.adam.92
őstag

már kapásból az elején elfogy az összes tools-om és nemtok tovább építkezni, mi a gránátot csináljak? :(

[ Szerkesztve ]

(#33) nap


nap
addikt

Vegigneztem az elejen a tutorialokat, nagyon tanulsagos volt.
Koszi a magyaritast!

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#34) Flame_ válasza h.adam.92 (#32) üzenetére


Flame_
tag

Például beállíthatod a kvázi-főépületedben (a vízparti raktárban), hogy ha arra jár egy kereskedőhajó, akkor vegyen. Azzal csak kihúzod amíg eljutsz oda, hogy te is tudsz gyártani :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anno 1701
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.