Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anno 1404

Hozzászólások

(#1) sagit


sagit
addikt

Sziasztok....

Azért indítom a topicot, mert eddig nincs a játéknak,

Ez az első Anno game amivel nyomatom és nagyon tetszik :))

rögtön 1 kérdéssel is indítanék :)

megakadtam a game-be, van 1 küldetés aminél nem tudom mit kell csinálni :B

ha valakinek van tippje mit kellene csinálni ne tartsa magában :)

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nekem bejön a játék. Settlers 6 után eléggé fura építkezés rendszere van, de remélem idővel lesz segítség ehez is. Gondolok itt a honosításra pl.
Egyelőre építkezem, gyakorlogatok, de nemso ksikerrel... Eléggé szokatlan számomra!

#1: Köszönet a topicért :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) sagit válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


sagit
addikt

A küldetés közben megoldódott... le is pörgettem easy-ben, most jön a nehezebb fokozat, bár az uccsó pálya így is mocskos nehéz volt nekem :B

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4) - = Zk = - válasza sagit (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nekem szoknom kell. Mivel sosem Anno-ztam, így számomra kicsit nehézkes az előbbrejutás....
Remélem hamarosan adnak hozzá honosítást, vagy vki elmagyarázza, mi is a játék lényege:U
Szvsz másabb, mint egy Warcraft 1-2 vagy Settlers sorozat..!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) sagit válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


sagit
addikt

az biztos hogy másabb! de nekem bejön) nekem is ez volt az első anno-m de hamar "ráéreztem" :B

Ha valami nem világos, kérdezz és segítek :)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#6) - = Zk = - válasza sagit (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Sokminden nem világos. :F Nincs valahol erről magyarnyelvű kézikönyv?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) sagit válasza - = Zk = - (#6) üzenetére


sagit
addikt

hááát nem tudom... kampány közbe jöttem rá a dolgokra... mediumba már menni fog jobban az tuti...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#8) - = Zk = - válasza sagit (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Naigen. CSak olyan sok fura dolog van, aztse tudom hova legyek.... :W
Érdekesen van összerakva. Érdekes, mi függ össze mivel...:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) sagit válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


sagit
addikt

a végére a pariciántusok után vannak tudósok...
nah azokat boldoggá tenni dúúrva.. simán el kél nekik egy 3-4-5 szigetes nagy gazdaság... hogy mindent amit szeretnének elő tudj állítani, illetve a nomádok nemeseinek is elég magas elvárásaik vannak, azt se piskóta kielégíteni...
ha odáig eljutsz h minden szinten tudsz építkezni, akkor egy olyan 60 épület simán van szerintem :), és nagyon logikusan kell a gazdaságod felépíteni hogy az flottúl működjön :)

nekem nagyon bejön, régen stratégiáztam ilyen jót ;)

(a tengeri csaták iszonyat gagyik, a hajók "egymásba" mennek és 10-15 hadihajó "mosódik" össze :S)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#10) sagit


sagit
addikt

lejárt a limitem :B

am gondolom te Full Hd-ba tolod :), a monitorom nekem csak 1680*1050 et tud... de így is jó a grafja, (am ha tudna FHD-t akkor sem tudnám abba játszani a gyenge vas miatt :) )
nagy városok felett eléggé belassulós néhha...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11) - = Zk = - válasza sagit (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Igen, lassan rájövök, hogy hogyan lehet az emberek kedvében járni. hogyan lesz a parasztból Városi, majd abbol vki.
Szeretem a stratégiát, de meglepett ez az Anno. Settlers 6 után igen érdekes volt :))
Igen, FULLHD-ba nyomom, de néhol nálam is beszaggat. Valszeg mert mindent abszolút maxra toltam! Lehet pár dolgot visszaveszek, nemhiszem, hogy ront a látványon.

Harctól még szvsz messze vagyok. Most tartok a 3v 4.-dik küldinél. Vmien pirosruhás püsköb beszélt az intróban.... :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) sagit válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


sagit
addikt

parszt-városi-patriciánus-tudós, ezek a fokozatok vannak
nomádoknál vannak parasztok meg városiak...

nekem is max kivéve a vsync, azt levettem, bár neked nagyságrendekkel jobb a géped, még is beszaggad az fura :S

az a püspök lesz a főellen... a storyt nem naon értem, szar vagyok angolból, a küldetéseket se tudtam mindig egyből felfogni :)

a harc elég gyenga lett... de azért lehet kicsit zúúzni :)
bár a gazdaság fentartása inkább a nagyobb kihívás, meg az érdekes küldetések

most a nem kampány pájákat nyomatom, pl 1iken az a cél hogy legyen 5000 tudós a városomba, az nagyon sok, nem tudom hogy fog sikerülni :D

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#13) - = Zk = - válasza sagit (#12) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hát nem egy egyszerű gém:C Márakinek tudom.. Nekem nagyonsokat kell még játszani vele, hogy megszokjam: mit-hova-kinek-miért!...
Grafikailag eléggé ütős lett. Pláne a vízpart, tengerpart, épületek és a víz találkozása.... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) sagit válasza - = Zk = - (#13) üzenetére


sagit
addikt

A graf tényleg nagyon ott van, egy szavam sem lehet ;)
Most hogy vége a kampánynak, már kezd ellaposodni, csak 8 vagy 9 küldetés volt nem is emléxem....

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#15) - = Zk = - válasza sagit (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Elakadtam bázz! :W
4.dik küldiben hol van a vasdobozka? A rézkulcs megvan már. :U
Ty....

jah: kezdek lassacskán rájönni a játék lényegére. Lassan kitanulom minden csinját-binját:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) Flame_


Flame_
tag

Tisztelettel, de ha egy szót nem ismersz sagit, akkor fordítsd le. Mindjárt könnyebben érti majd mindenki, hogy mire gondolsz.

Magyar how-to vagy readme nincs. Illetve ha már magyar akkor hogyan és olvassel :) Angol van - a link kábé még 3-4 napig él majd, azután írj privátot ha kell.
Ha valakinek van kedve fordítani belőle magyarra játékostársainak, akkor szóljon. Összeállunk, aztán hajrá, csak lesz valami. Bár csöndben megjegyzem, hogy alapfokon angolul megtanulni sokkal egyszerűbb lenne :U Akkor nem lenne ugyanez a zavarodottság a következő meg a következő meg a következő játéknál is. Rajtatok áll. Én javaslom ez utóbbit hosszú távra.

Addig is amíg nincs howto vagy tudás, addig nagyjából minden kérdésre szívesen válaszolok. Ha tudok :) Anno-val nem először játszom, és értés jellegű gondom még nem akadt a játékkal.

Pl. javaslom, hogy a minimap felett a bal szélen húzzátok ki a missziókat jelző kis várakozási sort. Amikor fölé viszitek az egeret, akkor nem csak kiírja mit kell, hanem szépen mutatja is a térképen alatta. Nagyon hasznos tud lenni, ha keresel valamit/valakit. Netán nem tudod hova kell vinni az adott dolgot. Satöbbi. Alul-felül ki lehet húzni nagyobbra a míves nyilakkal, és közte az elválasztó vonalat is lehet cibálni. Felül a sürgős értesítések vannak. Bal klikkre ráviszi a kamerát, jobb klikkre törli a sorból. Rámutatásra pingeli a térképen. Kicsit könnyebb vele hirtelen eseményekre reagálni, mint amúgy :)

[ Szerkesztve ]

(#17) - = Zk = - válasza Flame_ (#16) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Namost ezt kinek címezted, és melyik hsz-re?... :F

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) Flame_ válasza - = Zk = - (#17) üzenetére


Flame_
tag

Több embernek több kérdésére. Pl. az első bekezdés tulajdonképpen erre válaszol, ha úgy tetszik. Aztán az azt követő meg erre. Az utolsó meg mondjuk a Te legutóbbi hozzászólásodra lehet megoldás.

De sokat segít ennek eldöntésében a logikai kapcsolat :) Ha van egy olyan kérdés, miszerint "Nincs valahol erről magyarnyelvű kézikönyv?", azzal talán valahogy kapcsolatba hozható a "nincs magyar olvassel belőle", mint válasz.

(#19) sagit válasza Flame_ (#18) üzenetére


sagit
addikt

:R :R :R

A játék elején nem értettem a küldetéseket, aztán ahogy mondtad észrevettem bal oldalt a küldetés listát, ami tényleg sokat segít, angolul ha nem is alapszinten de azért kicsit tudok, a küldetések 95% át értettem, a maradékot meg lefordítottam :)

Ami elő hsz-ben van problémám pl, az is csak bénaság volt, értettem hogy a Kastélyt kell átalakítani raktárrá... de nem engedte, és azért nem mert volt már 1 a szigeten, leromboltam és jó is volt :)

- = ZK = -
:

meglesem hol is van ez a vas láda... mert elfelejtettem :B

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#20) sagit válasza - = Zk = - (#15) üzenetére


sagit
addikt

A 4. Küldetés az ahol 6 gyereket kell megtalálni, arra gondolsz?

Mert most még egyszer lejátszottam... a végén 560-ból 530 pontot kaptam, 1 küldetést nem csináltam meg, de nem is adta be, lehet pont az volt az ami neked kell... ha nem a "6 gyerekes" pályáról van szó akkor mondd melyikről és csinálom is :B

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#21) - = Zk = - válasza sagit (#20) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nem, ahol én tartok az az5. küldi. Ebben van az első tengeri csata, egy kis szigetnél. Ez a küldi van a 6 gyerekes után. A 6gyerekes a 4. :R

(#18) Flame_: Thx....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#22) sagit válasza - = Zk = - (#21) üzenetére


sagit
addikt

"4.dik küldiben hol van a vasdobozka? A rézkulcs megvan már. :U"

Akkor tehát mégse a 4. hanem az 5. küldetésben vagy elakadva.. még mindig hiányzik a vas láda? Mert akk megnézem...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#23) - = Zk = - válasza sagit (#22) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Igen, benéztem a római számozást, bocsássmegy kérlek:R :B

Igen, hiányzik még:R
És a hadiflottám hamarosan felemészti a kis pénzecskémet:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24) sagit válasza - = Zk = - (#23) üzenetére


sagit
addikt

Akkor nézem is :)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#25) - = Zk = - válasza sagit (#24) üzenetére


- = Zk = -
félisten

My Hero ;] :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) sagit válasza - = Zk = - (#25) üzenetére


sagit
addikt

No tehát....

"Guelphdon" szigetén el kell érni a "Nobelms" szintet...
Akkor fogsz tudni "War mashines workshop"-ot építeni, ahol le kell gyártanod 10 "War mashin"-t, amit el kell vinned "Grand Vizier Al Sahir"-nak, de nem a kikötőjébe hanem a hajógyárához ( a nyíl mutatni fogja)

Ha ez megvan akkor ő gyárt neked pár csatahajót, és a térkép bal alsó sarkába állomásozó flottát kell megsemmisítened... ha az is megvan akkor valamelyik megsemmisített hajóról lepottyan a vasláda, és a tengeren 1 dobozba fog hánykolódni, amit összeszedsz és kész is :B

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#27) - = Zk = - válasza sagit (#26) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Köszönöm, túljutottam:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) sagit válasza - = Zk = - (#27) üzenetére


sagit
addikt

:C

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#29) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok!

nekem is elég fura, de tetszik a játék. egy dolgot nemtudok, azt hogy hogyan lehet a kőkitermelő üzemet működtetni :F az oké hogy tegyem kő mellé, de a beépíthető területen csak kisebb sziklahegységek vannak, amikkel semmit nem kezd, ezenkívül semmi követ nem találtam. tehát az érdekelne, hogy hogy lehet ezt elindítani, ill az, lehet-e növelni a beépíthető terület nagyságát. Köszi előre is :)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#30) sagit válasza kovacsroli (#29) üzenetére


sagit
addikt

szia

a beépíthető területet úgy tudod növelni , hogy ahová nem tudsz építeni teszel "warehouse"-t

akkor a kőbánya mellé teszed a kőfejtőt, már termelni is fog :)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#31) kovacsroli válasza sagit (#30) üzenetére


kovacsroli
senior tag

nekem az el van szürkülve és azt írja rá, hogy szigetenként csak egyet építhetek, más szigetre próbáltam, viszont nemtudom hogy lehet új szigeteket elfoglalni, mert arra sem építi fel:( és a kőbányát miről ismerem fel?:)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#32) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

áh nincs a szigetemen ilyen, nemtok micsinálni:S vannak baszott nagy sziklák de egyiknek se esnek neki az emberek:S

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#33) sagit válasza kovacsroli (#32) üzenetére


sagit
addikt

Nem a"kikötős" warehouse-t hanem a "sima" warehouse-t kell építeni minden felé, ha jól emléxem akkor az építési menüben, a felső sorban a 3. vagy 4. épület az.

Kőbánya nem mindenhol van, úgy tudod megnézni hogy a szigeteden van-e hogy a sziget neve alatt (fent középen) van hogy milyen növények teremnek meg az adott szigeten, ha a növények ikonjára rákattintasz akkor kirakja ikonokba hogy milyen ásványokat tudsz bányászni, és ha azokra is rákattintasz akkor oda ugrik a kamera ahol található...

huhh kicsit hosszú lett, de remélem érthető :D

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#34) kovacsroli válasza sagit (#33) üzenetére


kovacsroli
senior tag

igen teljesen értem és köszi!! de más szigetekre h jutok el? h legyen pl kövem is, mert így nem jutok 1-ről a 2-re

nálam csak olyan van hogy small warehouse, egyéb warehouse.t nemlátok:( sehol.

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#35) sagit válasza kovacsroli (#34) üzenetére


sagit
addikt

huhh hülyeséget írtam :B

a terület növeléshez small market buliding.ot kell építeni... illetve marketplace-t
marketplac a lakosoknak kell, a market buliding pedig minden egyébnek

szigeteket úgy tudsz hódítani hogy 1 hajóra felraksz pár fát meg szerszámot, odahajózol egy olyan partszakaszhoz ami "homokos tengerpart" és akkor a hajóra kattintva fogsz tudni építeni kikötőt ( a hajó jel helyén lesz az építés gomb)

ha nincs köved akkor kereskedj valakivel, valahonnan tuti tudsz venni majd...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#36) kovacsroli válasza sagit (#35) üzenetére


kovacsroli
senior tag

oks köszi mindjárt próbálom, am senki nem ad követ, de ha megyek ujabb szigetekre ott már csak elsz:) köszi a segítséget

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#37) Backrau


Backrau
aktív tag

Hali! Én még nagyon új játékos vagyok, de tetszik ez a játék. A küldetéseknél kiírja, hogy vkit köröznek a faluban. Hogy találom meg. Meg, hogy a szultán épületeit tudtjam építeni mit kell tennem. Egy rövid segítséget írjatok légyszi. THX

(#38) sagit válasza Backrau (#37) üzenetére


sagit
addikt

szia

holnap segítek... de most mennem kell, majd nézd a fórumot

üdv

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#39) - = Zk = - válasza Backrau (#37) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nah, ha nem haragszol meg, segítek énis:R

Tehát:
körözés: rázoomolsz a faludra, és szépen végigpásztázod, amignem rátaláls zaz emberkékre (katonákra). Könnyités, hogy kéken látható körvonala van. Ha rájuk kanyarodsz, sötétebb kék. ÉS ottkel balegérgombot nyomkodni. Hapedig megvannak, és bekerültek a kikötői warehouse-ba, vagy az adott ország góréja, vagy neked kell elszállítani. Ezt mutatja a játék :R

szultán épületei: Álltalában amit kereskedsz az " anyaországgal" (Lord vki, nemjut eszembe hirtelen) tőle (is) kapsz Honour-t (Küldikért stb). Ebből X mennyiség összegyűlik, majd levásárolhatod őket. Álltalában a második sorban találhatók ezek a funkciók. Nem pénzel jelöli a fizetés módját, hanem zöld koszorú. Nah abból kell válogatnod. Álltalában rangnak megfelelően találod ott. De minél drágábbat tudsz vásárolni, anál jobban jársz. Ez egyfajta szerződés, papír arról, hogy mennyire vagy fax@ csávó.. Finoman szólva...
Az ikonjele pedig 4-5 tekercs, egy (kék?)szalaggal átkötve..
Ezzel szépen elhajózól a szultán állomásához, ha a közelébe érsz rögvest rádkérdez, amit zöld pipával aktiválhasz. és mutatja, mennyi a "preztizsed" az Ő országában....

Remélem tudtam segíteni. :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40) KENKILL


KENKILL
csendes tag

Sziasztok!
Nekem nagyon bejön a játék, elég nehezen igazodom ki rajta. A negyedik küldetésnél járok, amikor a 6 gyereket meg kell találni. Kettőt már leszállítottam, és valahol azt olvastam, hogy a kalózoktól ki lehet váltani őket, de nem jutok tovább. Már kaptam egy hajót a szultántól és felhúztam egy másik szigetet is, de nem tudom, hogy kell megcsinálni. AKi tud, plíz segítsen.

(#41) - = Zk = - válasza KENKILL (#40) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Szia!

A maradék kettőből az egyiket (emlékeim szerint) vagy mindkettőt, hajó lerombolása után kapod. Azért is kaptál hadihajót a szakállas bácsitól...! Hogy hol az a hajó, nézd me ga küldetéslistában, elég ha föléviszed az egeret...A piros kör villogva megmutatja...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42) KENKILL válasza - = Zk = - (#41) üzenetére


KENKILL
csendes tag

Én nem kaptam ilyen küldetést. A fő feladatban azt írja, hogy a megtalált gyerekeket vigyem a kolostorba, plusz, hogy csináljak egy 50%-os ültetvényt az egyik szigeten, de gondolom az nem főküldetés. Ja és kettőt találtam meg, úgyhogy még 4 van.

[ Szerkesztve ]

(#43) - = Zk = - válasza KENKILL (#42) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Célszerű minden küldetést megcsinálni. Sztem összefüggésben vannak az alárendeltek a magasabb szintűekkel...:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#44) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

odamegyek hajóval, szerszámmal és fával a fedélzeten de nemtok építkezni:(

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#45) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

ah basszus vki mondja el h lehet követ termelni, hova kell tenni azt a szart, mert így megálltam a játékkal:S

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#46) - = Zk = - válasza kovacsroli (#45) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Követ termelni úgylehet, hogy kiválasztod a Stone..izét. (Nemtom a pontos nevét.. :B ), és a Stone deposit közelébe teszed. Álltalában zöldre fog változni, és nagyobb ikonnal világít a csille ikonja...!
Ha nemtudod odatenni, mert pl sötétbe van burkolva, akkor kikell odáig építkezned. Erre jó a Small Warehouse... Azzal kiépítkezel addigra, hogy világosba legyen. Ennyi! Remélem menni fog:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47) - = Zk = - válasza kovacsroli (#44) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Itt a megoldás: kép jobb alsó sarka. [link]
Ha megvagy szólj, mert törlném az albumot:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48) kovacsroli válasza - = Zk = - (#47) üzenetére


kovacsroli
senior tag

kész, sikerült :R :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#49) - = Zk = - válasza kovacsroli (#48) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Akkor jó! ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#50) KENKILL


KENKILL
csendes tag

Hello, megint én!
Még mindig a negyedik küldetésnél vagyok, egyszerűen nem tudom, hogyan kell továbbjutni. Most már kicsit tovább jutottam, csináltam fegyvereket meg csatahajót, meg sokminden mást is. Most két küldetés van, a Familiar Surroundings-t nem értem. Ha jól értem meg kell győződjek hogy az út hozzá van kötve a kolostorhoz, de hát oda van kötve. Nem tudom mi a baj. Aki tud, plíz segítsen. A két küldetés (jobb alsó sarok):

http://kepfeltoltes.hu/090726/screenshot0026_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090726/screenshot0025_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anno 1404
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.