Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alengyel


alengyel
csendes tag

Sziasztok!

Totál kezdő fórumozó vagyok, bocs, ha olyan témát nyitok, ami már volt. Becsszó kerestem...

Samsung Galaxy Ace telefonom van, rajta egy 2.3.7-es CyanogenMod ROM (Gingerbread). Egy időben kisebb-nagyobb rendszerességgel frissítettem, de egy jó hónapja nem. Lassan jönnek elő hibák rajta, amiket nem tudok orvosolni.

1. Az SD Maid ROM manager nem képes törölni semmilyen app-ot. Leveleztem a fejlesztővel, de sok okosat nem tudott mondani. Gyűjtöttem neki mindenféle logot, de hallgat, mint a csuka. Van valakinek tapasztalata?

2. Ez furább, és zavaróbb is. Az asztalra kitett ikonokat nem tudom elmozdítani, sem törölni. Ugyanígy ha üres helyen hosszasan érintem a képernyőt, nem jön fel a widget menü. Ha app-ra érintek, az elindul, görgetni is tudom az asztalt. Fura módon az app listából az asztalra bármit ki tudok tenni, de utána ami ragad az tapad. Kerestem mindenféle asztal beállításokat, a Cyanogen menüben minden sz*rt lehet állítani, de nem találtam opciót, ami blokkolná az asztal testreszabását. Örülnék szakértői segítségnek!

Üdv!

LA

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.