Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94290) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,

amióta megszűnt asztali gépre az opera, áttértem a Firefoxra és 90%-ban tudja is, amit amaz tudott. megszoktam és felfedeztem, hogy androidra is van és ez az, amelyik tableten leginkább hasonlít egy asztali böngészőhöz.

viszont van a tableten egy rákfene (samsung note 10.1 N-8020), egy szándékos bug, a képernyőmegosztó, vagy képernyő-felező alkalmazás, amit a fejlesztők gondolom a userek szívatására találtak ki. más értelmét nem látom.
elfoglalja lent, középen a HOME gomb helyét, feleslegesen felugrál és kapcsolhatatlan.
és ami a legrosszabb, hogy a firefoxban (mivel az is kompatibilis vele) folyamatosan egy lebegő gombot tart a jobb alsó sarokban, amivel épp kitakarja a képernyő billentyűzet (Hacker keyboard) egyik gombját (jobb nyíl) ezzel tulajdonképpen lehetetlenné teszi a használatát, a gépelést, így végső soron a firefox használatát is. a beállításokban sajnos semmilyen opció nincs, sem a gép, sem a böngésző menüjében.

kérdésem: kikapcsolható (akár törléssel, letiltással) ez képernyőfelező baromság, vagy legalább eltüntethető-e a lebegő gombja?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.