Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93798) Nandivagyok


Nandivagyok
aktív tag

Üdv!
Olyan lecsupaszított emlékeztető appot keresek, amiben az emlékeztető szövege és az értesítés ideje adható meg, tehát nincs feleslegesen túlbonyolítva, illetve szinkronizálhatók az emlékeztetők a google accounttal.

Jelenleg a simplest remindert használom, de ebben nincs szinkron funkció. Próbáltam a Google Tasksra épülő alkalmazásokat (gtask stb) de amikor megláttam a netes felületen hogy 3 éve megadott taskok is vannak és törölhetetlenek amik "elvégzett" státuszba kerülnek, inkább hanyagoltam. Emellett próbáltam Anydo-t, Evernote-ot és társait de számomra feleslegesen komplexek és némelyikben fizetős az emlékeztető funkció.
Van esetleg ötletetek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.