Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77075) dlaj válasza bohoc71 (#77050) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi szépen, jó ötletet adtál.
Gondoltam én is egy régebbi Xposed-re, de még nem jutottam el odáig. Viszont így direktbe a 2.31 tökéletesen működik: Egyébként egy Gionee Elife E7-es a kényes jószág. :R

Továbbá szintén köszönet golyós-nak és Mr Dini-nek az ötletért. :R
Recovery még nincs, de nem is nagyon fontos. Egyelőre nincs a telefonhoz (vagy csak én nem találtam) custom rom. (Ha eddig nem csinált hozzá senki valszeg ezután már nem is lesz.)

Köszönöm még ollie-nak és Somatom-nak. :R

Somatom
Igazából két dolog miatt próbálkoztam az Xposed-del. Az egyik, hogy a Gravitybox-on keresztül állandó világítást akartam adni a gomboknak. (A telefon alapból csak a ki-be kapcsolást tudja és a gombvilágítás 15 mp után kialszik.) Viszont ma reggel, még a Gravitybox előtt találtam ezt a nagyon hasznos kis progit. Tökéletesen működik, folyamatosan világítanak már a gombok.
(Root kell a progihoz, és igazából HTC-khez készítették, de nálam is jó)

A másik ami miatt kellett (és ahogy írtad is), az a lockscreen letiltása. Ez a biztonsági beállításnál nem lehetséges, és arra gondoltam, hogy majd valamelyik Xposed modul segít ebben. Még nem nagyon keresgéltem ez ügyben, viszont találtam egy egész jó lockscreen progit. Ez azért jó, mert közvetlenül kint vannak rajta az indító ikonok, és így nem muszáj huzogatni ahhoz hogy elindítsak egy alkalmazást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.