Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56911) quailstorm válasza tomy86 (#56877) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De neked a belső memóriád a kicsi, a /system és a /datadata , neki meg a /sdcard0 (emulált SD).
Teccikérteni?

Te amit átraksz, azok a belső memóriában tudnának lenni, lennének, de kilinkeled SD-EXT-re. Viszont amivel nekünk bajuk van az az sdcard0-án kívül nem lehet sehol. Nem is tartozik a játék indítóhoz mert az csak pár mega. Azt utána tölti le az SD-re ami nagy. És ezt az android nem tudja. Neki az csak mappa sok fájllal meg egy 5 megás app.

Márpedig SDcard0=FAT32, FAT32-őn meg nincs symlink.

Neked nincs is belső SD-d szerintem.

ezzel tesztelj

Galaxy Ace2 ismerőként azt tudom javasolni azt nézd meg. 4GB eMMC. Ebből 890MB sdcard0, a droid natív app2sd-je oda pakolna. SD foglalat van, de appot onnan nem futtathatsz. Csak ha csatolási pontot cserélsz.
GL to SD-hez is legalább egyszer ki kell férjen az app a belső SD-n.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.