Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55760) ctibor


ctibor
senior tag

Sziasztok,

tudja valaki, melyik az a Google progi, amelyik a Google fiókok telepítéséért, kezeléséért felelős?

Azért kérdezem, mert Huawei Ascend P7 telefonom van, de a kínai belpiacos változat, mert az két SIM-es és arra volt szükségem. Így viszont a Google progikat magamnak kellett telepítenem. Ment is gond nélkül (először a Play keretprogramot és Áruházat tettem fel, s abból már telepítettem a többit is -- Search, Hangouts, Gmail, stb.) Működik mind, de Google fiókot csak egyet tudtam telepíteni, pedig kettőre lenne szükségem, hogy Gmail-ben mindkettőt kezelni tudjam. De se a Gmail, se a Play Áruház, se a 'Beállítások > Új fiók felvétele' nem tartalmaz lehetőséget új Google fiók felvételére.

Arra gondoltam, talán pont az a segédprogi hiányzik, ami ezeket a folyamatokat kezeli és azt kellene kiszednem egy KitKat-re való Gapps.zip-ből... Szerintetek?

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.