Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55728) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

egy barátomnak gondja van a zte bladeel, bemásolom ide,amit írt:

"Adott egy zte blade 3, amiben volt memoriakartya, de azt most kolcsonadtam, es azota vannak a bajok.
Egyszeruen szinte semmit se enged telepiteni, mert mindent az sd kartyara akar. Eloszor azt hittem,hogy biztos a rendszer nem vette eszre, hogy nincs benne kartya, es ezert csinaltam egy teljes visszaallitast, de azota se javul meg. A programok nagy resze azt mondja, hogy nincs eleg tarhelyem. . De ezenkivul semmilyen gps programot se tudok telepiteni (se playrol se apkbol), mert azt irja, hogy nem eleg a tarhely, pedig teljesen ures a keszulek, azaz bo 2 giga hely van rajta.
Vagy a wifi file transfer nevu program feltelepul, elinditom,es kiad egy hibauzenetet,hogy az sd kartya nem olvashato,ellenorizzem stb..
Otletek?

Rootolni nem akarok,es a gyari romot se szeretnem bolygatni,es az se opcio,hogy vegyek egy sd kartyat, mert 1 het mulva visszakapom a sajatomat, csak addig is kene hasznalni a megszokott programjaimat

Egyebkent a gyari telenoros rom van a telefonon (4.0.4)

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.