Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54460) Juliuska válasza oncsi (#54387) üzenetére


Juliuska
senior tag

Tökéletesen megértem a kívánalmaidat, de szerintem, adj neki még egy esélyt, mert user errorra gyanakszom. Tény, h szokatlan (én is csak nem rég' használom), viszont egy jól feltelepített szótárral (ld. pict) egy jó témával (ld. pict) + a swipe használatával megszűnnek a gondjaid. Egy képernyőkalibráció (ld. pict) azért sokat szokott segíteni. Ha nem volna elég, a billentyűzet pozícióját és méretét tetszés szerint szabhatod, melyet a beállítások között találsz. A kurzormozgató nyilas igényedet nem tudom mire vélni, de az is megoldható (ld. pict). Szerintem, szánj rá egy kicsivel több időt a beállításokra és megfelelő társad lesz a mindennapokban.

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.