Hirdetés

2019. október 15., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#53911) zolaas válasza #79335424 (#53910) üzenetére

zolaas
(senior tag)

Áhhá:) Itten lenni a kutya elásva. Sajnos NAS-ra nálam nincs meg nem is lesz keret. Másra költöm azt a lóvét, a gépeket egy ideig biztos nem fejlesztgetem. A HTPC-nek degrarált gép (Általam:D) is elég combos nem mini pc (brazos meg tsai), néha játszom is rajta. Szóval azt sem fogom egy darabig bántani sztm. Egyszerűségre törekszem az én szemszögemből ez baromi bonyolutan hangzik, de biztos, hogy előbb utóbb megszoknám. Az is gond, hogy én ezeket a megosztott közösen használt távirányított (virtuálisan) dolgokat vhogy nem szeretem. De ez legyen az én bajom. Szóval ennek fényében? Átolvasom ujra amiket ajánlottatok, hátha elsiklottam felette. :R

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.