Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53716) Probert75 válasza ollie (#53715) üzenetére


Probert75
addikt

Sajnos nem az én telóm, hanem kezdő androidos haverom telója. De egyébként az én ZTE Blade Super-emben is megtaláltam az ilyen jellegű üzeneteket a gyári tárcsázóban, de ki- vagy bekapcsolására lehetőséget nem találtam.
A gyári tárcsázóban nyomok opciókat, felugró ablakban Beállítások, Egyéb beállítások, Gyors válaszok. Ilyen üzik vannak az én telómban: "Most nem alkalmas. Mi újság?"; "Hamarosan visszahívom."; "Később visszahívom."; "Most nem alkalmas. Hívna később?".
A ZTE nem szokott babrálni a droiddal, szóval google-os droid van és benne van.

De egyébként megkérdeztem a telefon topikjában is, csak ez a fórum jobban pörög és többen olvassák. Gondoltam hamarabb akad ember, aki találkozott ilyennel és tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.