Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52977) #79335424 válasza raziel01 (#52973) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez most komoly? Ismered egyáltalán a Taskert? Mert nekem már az előző válaszodból is úgy tűnt, hogy nem. Én nem Taskert használok, de ennél még én is jobban ismerem a lehetőségeket. Vegyük az adott problémát! Arról van szó, hogy a teló bizonyos funkcióinak életben tartása céljából, más funkciókat leállítunk, vagy korlátozunk. Mivel is lehet hatékonyan operálni?
-Képernyő szín, fényerő, timeout.
-CPU, GPU órajelek csökkentése, reagálásuk lassítása (governorok)
-Szinkronizálás megszüntetése, 3G -ről, 2G -re átállás, esetleg a teljes adatkapcsolat kikapcsolása.
-Egyes alkalmazások leállítása, indulásuk megakadályozása.
Láttad már, hogy miket tartalmaz a Samsung energiatakarékos mód? Hogyan reprodukálod az általam leírtakat, vagy a gyári megoldás lehetőségeit root nélkül? Sőt, ha ismered a problémát és a Taskert, akkor miért írsz olyat, hogy felejtse el a Samsung energiatakarékos módot, mert nem lesz hozzá progi? Secure Settings, ami sztem az egyik legalapabb Tasker plugin. Azon belül Custom Rom Actions - Samsung Modes - Power Saver Mode. Konkrétan Taskerből (vagy E-Robotból) aktiválható a gyári energiatakarékos mód. Persze a Secure Settingshez is root kell.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.