Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52533) e-newsee válasza Dottore (#52529) üzenetére


e-newsee
addikt

Dottore:
Ha jól emlékszem, a Taskert már próbáltam, de ott csak úgy lehetett, hogy elindítja, vagyis belép a Lightflow-ba.
Onnan viszont ki kellene lépnem, de úgy, hogy nem bezárni, hanem háttérbe küldeni. Akár kilépni a főképernyőre.
Olyan lenne jó, ami azt a futó processt indítja újra, ami figyeli a telefon értesítéseit. Teljesen a háttérben, észrevétlenül. Mint ahogy a rendszer a saját dolgait.
De köszi, megnézem még egyszer, hátha jutok valamire. (Hacsak a játék be nem zárja a Taskert is. :DD )

Siriusb:
Ez csak virtuális újraindítást csinál, vagy normált? Mert virtuális rebootot már próbáltam, az nem működött. Bár ezt konkrétan még nem. Megnézem, és jelzek, hogy mi lett.

Amúgy kicsit furcsa számomra, hogy kismillió task killer van, ami automatikusan bezárogat mindent, de hogy a fordítottja legyen, abból egy darab sincs.
Vagy az túl utópisztikus lenne, hogy beválogatok appokat egy listába, amit X időnként elindít, majd a biztonság kedvéért szimulál egy „Home” gomb nyomást?
Tudom, erre van a kisebb igény, de mégis rengetegen panaszkodnak, hogy egyik program kitúrja a memóriából a másikat, ami aztán nem indul újra.
Tény, hogy kell ehhez az SP legendásan „jó” memóriakezelése is. :W

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.