Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#443) Batu3 válasza flash- (#441) üzenetére


Batu3
tag

Igen van! Alarm System nevű appom van és ez sok mindenen kívül ezt is tudja, jó kis progi ;)

Én is keresnék pár app-ot, segítsetek kérlek ha tudtok!
Egy futós/bicklis-et szeretnék ami írja, hogy mennyit mentem, merre stb. de nem kell hozzá internetkapcsolat! Ha van ilyen :D
Aztán hívás felvevő progi, ami automatikusan minden hívásomat felveszi, mindkét félét és nem kell kihangosítani. (MIUI-n volt egy nagyon jó progim erre, de a mostani romomra nem sikerült feltenni...)

Fizetős/ingyenes app egyaránt érdekelne! PM-et is írhattok! Köszi előre is aki segít :R

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.