Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40615) petipetya válasza -B- (#40603) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én is a Google Play Könyveket tudom ajánlani. Azelőtt a Cool Readert használtam, viszont az utóbbi 2-3 hónapban átszoktam a guglisra. Egyrészt hajtott a kíváncsiság, másrészt győzött az online szinkronizálás előnye.

Kicsit gyors egymásutánban jött ki a 4.4->4.4.1->4.4.2 gyári Android frissítés. Mindegyiket ki akartam próbálni, és ilyenkor mindig csinálok egy teljes gyári beállítások visszaállítását (nem szeretem a mentéseket, mert így tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés). A lényeg hogy unalmas lett volna mindig beállítani és ugyanott megnyitni az éppen olvasott könyvet, így esett a választás a Google Play Könyvekre.

Az összes könyv ugyanott folytatódik, ahol abbahagytam. Emellett nincs túlbonyolítva a beállítások tekintetében.

Persze nem ajánlott az olyan paranoidoknak, akik remegve bújnak el bármelyik felhőszolgáltatás elől, attól félve, hogy a Google gyártotta Skynet robot bármelyik percben a homlokuk közepébe pörkölhet egyet a halálsugárral.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.