Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40314) fdisk válasza xSide (#40288) üzenetére


fdisk
őstag

Más mappáknál működik.

Mivel a képeket nem mindig ugyanazzal az appal készítettem(gyári,procapture,camera zoom stb...),az képek elnevezése sem volt egyforma.
Volt pár kép aminek a fájlneve IMAGE00001,2,3 stb volt.
Ezeket a képeket most is beteszi a legelejére pedig korábban készültek 1 évvel mint jó pár kép azóta(csökkenő sorrend)
És hiába van a módosítás dátuma átalakítva az exif dátumára.
Ha viszont átneveztem őket pl.2012-12-30 12.14.16-ra már a helyes helyen jelentek meg.(szerencsére pár db-ról volt szó) :D
A tököm sem érti ez miért segített. :F
Egyébként minden kép módosítási dátumát megváltoztattam az exifben lévő dátumra.Köszönet vegyszer-nek. :R
A telón vannak még a SE k800i-vel készített képekés,ott a sorrend jó.(5-6 éves képek)

Amúgy az első dolgom volt,h mindent töröltem.
Visszatettem egy korábbi verziót,amikor még nem volt benne a magyar nyelv,más által volt magyarítva.
Ezzel mintha jobb lenne.

(#40295) St3ven : Állítottam én mindent,de semmi.Csak az átnevezés segített.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.