Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39777) mekker válasza Vertigo18 (#39776) üzenetére


mekker
őstag

A tabletem sokszor olyan bugot produkál, hogy 20-30% töltöttség környékén ha megérintem elkezd ugrálni/remegni az érintés (szóval ha lenyomva tartom pléldául remeg oda vissza a lenyomás helye és vele a főképernyő is), sőt néha magától elkezd oda vissza kattintgatni, lapozni stb.
Viszont ha rádugom a töltőre 1 másodpercre és nyomok egy lockscreent, utána minden rendben van.

Fórumon azt olvastam, hogy valami átszervezés van és 1-2 hónapot is elbaszakodik a szervíz, úgyhogy próbálok valami házi praktikát kitalálna, aztán meglátjuk.
(most újrarakottm friss stock rom van rajta, másik romot nem tudom találok-e rá normálisat, mert kisszériás készülék)

Persze ha megoldást tudtok mondani, nekemaz is jó..

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.