Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39249) mcsm88 válasza dokee78 (#39247) üzenetére


mcsm88
senior tag

Melyik része nem ilyen?

Állapotsáv módosítások->gyorsbeállítás menedzsment->
Állapotsáv gyorsbeállítás csempéi: Itt beállítod milyen ikonok legyenek, ha lehúzod az állapotsávot. Nekem ezek vannak kiválasztva: fényerő, wifi, adat használat, automatikus elforgatás, bloetoth, gps, csengés üzemmód, hangerő, hálózati üzemmód, zseblámpa, ébrentartás, garvitybox
Csempék átrendezése: itt beállítod a csempék sorrendjét.
Csempék egy sorban: nekem 4
Alapértelmezett csempe viselkedés felülírása: Amelyik be van pipálva annál az ikon nyomásra ki be kapcsolja pl az adatforgalmat, wifit, vagy a bloetooth-t, vagy a repülő üzemmódot, ha nincs, akkor akkor azok beállításaiba megy. Nálam a wifi be van pipálva a többi nincs
Gyors program elérés csempe beállítások: nálam mind semmi
Hálózati üzemmód csempetípusa: 2G/2G+3G/3G/(LTE)
Automatikus váltás a gyorsbeállítások panelre: bepipálva.
Gyors lehúzás: Az értesítési sáv ezen a részén kell lehúzni, hogy előjöjjenek a csempék (nekem jobb)

Az állapotsáv többi beállítási lehetőségét nem változtattam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.