Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35015) #59070464 válasza adise (#35013) üzenetére


#59070464
törölt tag

Facebook és Facebook Messenger hibernálással töménytelen mennyiségű wakelock-ot előzhetsz meg. Viber és WhatsApp is ébresztgeti a telefont, de ezek töredék mértékben (egyébként nem tudom melyik mennyire, talán a Viber kicsit jobban?). Utóbbi kettőt hülyeség lenne fagyasztani, mert nem kapod meg az üzeneteket. Aki Facebook-on cseveg, az meg is érdemli, mert rettentően meríti a telefont, ráadásul laggos is. A Greenify egy ügyes kis szerkezet. Ha a hibernált Facebook-t megnyitod, akkor ugye látni fogod az üzeneteket (chat heads is működik). Ha nem használod és az automata hibernálást nem kapcsoltad ki, akkor egy idő után visszaküldi aludni (de ha ezt nem akarod megvárni, megteheted te magad is - én szoktam - ). BetterBatteryStats-al (vagy Wakelock Detector-Save battery) érdemes szemügyre venni, hogy mi meríti, ébresztgeti folyamatosan a telefont. Vicces, hogy a TV24 app is közel annyit ébreszt, mint egy Facebook. Ha hibernálom, akkor nem értesít a nem akarok lemaradni műsorokról (=kukáztam). Poweramp szintén merít, csak tudnám miért, ha nem is használom. Egy időben, legalább is emlékeim szerint az AirDroid is csinált néhány wakelock-ot (hibernáltam). Nem tudom miket használsz, szóval inkább nézd meg te magad BetterBatteryStats / Wakelock Detector-Save battery-al.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.