Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19017) #40351744 válasza Vardar (#19013) üzenetére


#40351744
törölt tag

Igen, az ilyen-olyan alkalmazásokat, amik nem mélyen a rendszer részei - és ezt azért józan paraszti ésszel is ki lehet következtetni - nyugodtan le lehet tiltani. :) Gyorsítótár, stb törléséhez elsőnek a 1Tap Cleaner-t ajánlanám neked. :)

Na, ezzel a GPS-el viszont megfogtál. Én részemről úgy szoktam megoldani, hogy minden egyes hozzáférési pontot kitörlök a telefonból ideiglenesen, és így 100%, hogy nem tud internetre kijutni. Nekem mondjuk mindig is van internet előfizetés a telefonon, így nemtudom, hogy ez hogy működik...bár, amennyire én tudom, hogy a Wifi az androidban előnyt élvez, így ha a wifi aktiválva van, és csatlakoztatva is van, akkor a wifi-t fogja használni, függetlenül attól, hogy a mobilnet is be van kapcsolva. ELVILEG :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.