Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1536) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Nem tudom volt-e már róla szó, de találtam egy remek kis alkalmazást.

A célom alapvetően az volt, hogy valamivel kiváltsam a Vibert...

Alapvetően a következő gondjaim voltak a Viber-el:

- szinte alig frissítik

- zabálja a memóriát, tárhelyet, akkut

- Relatíve kevesen használják (legalábbis az én ismerőseim)

- Még egy alkalmazás, ami egy teljesen új felhasználói csoportot generál... (nem tudom hogy vagytok vele, de én nem szeretem, ha az ismerőseim 10+1 alkalmazás között oszlanak meg)

Szóval, találnom kellett egy felületet, ahol ott van az összes ismerősöm, illetve egy programot, ami ebből az ismeretségi körből dolgozik. Használjon kevés memóriát, ne foglaljon sokat és ha nem használom, tényleg legyen "stand by"-ban!

Nos a felület "természetesen" a Facebook lett... Lehet megköveznek itt sokan érte, de ez egy olyan hely, ahol garantáltan minden ismerősöm fönn van. (sőt még több is :) )

Most találnom kellett egy programot, ami a föntieknek mind megfelel és lehetőleg ingyenes is!

Hát nem volt egyszerű.... Vagyis az volt, ugyanis egyetlen program van a Google Play-en, ami a fenti kívánalmaknak megfelel.

Ez pedig a program, amit ajánlok. a Seen!

A Seen alapvetően nem több, mint bármelyik VoIP alapú program, amiben viszont mindenképp jobb, hogy a Facebook-os ismerőseid listáját használja kontakt listának!

A Facebookos integrációnak van még egy előnye, amivel csak a telepítés után szembesültem. A legtöbb ilyen app, (a Viber is) úgy hirdeti magát, hogy a háttérben fut, nem használ "szinte" semmi energiát... Na most a hangsúly ugye a "szinte" szócskán van... De ezt gondolom nem kell senkinek itt mondanom. Szóval ezzel szemben a Seen-nek egyáltalán nem kell a háttérben futnia! A Facebook integráció miatt ha egy partnered felhív téged, az ő Seen-je először a Facebook rendszerét használva egy értesítéssel elindítja a te programod és ez után építi ki a két kliens közötti kapcsolatot!

Maga a program mérete szinte semmi, illetve futás alatt sem fogyaszt 6 megánál többet!

Ami pedig a ráadás: A progi videóchat-et is tud, ugyan ezen az elven!

Mindezt ingyen és bérmentve, rendszeres frissítésekkel, Androidra és Iphone-ra, szinte töredék memória használattal...

Amit még tesztelek jelenleg, az a hangminőség, illetve, hogy tényleg ennyire energia takarékos-e a program...

Remélem felkeltettem az érdeklődésetek és megugrik ennek a kis proginak a felhasználói tábora!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.