Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153351) Somatom válasza darvinya (#153350) üzenetére


Somatom
veterán

Tudom, hogy sokan bántják, de sztem user szempontból a Whatsapp megoldása példaértékű. Engedélyeztem a felhő mentést (Gdrive) és kiválaszthattam, hogy miket akarok menteni (pl. médiafájlok). A másik telón telepítettem és amikor bejelentkeztem, rögtön szólt, hogy talált mentést és mit tegyen. Tok-vonó visszakaptam az előző telón használt Whatsappomat. Nem hiszem el, hogy ezt ne lehetne más appnál is megoldani, kliens oldali titkosítással.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153352) milu


milu
aktív tag

Van egy mások által beállított Bria Mobile: VoIP Business Communication Softphone applikáció a régebbi telefonomon. Mivel sok és nekem összetett a beállítása, ezért szeretném (csak ennek a beállításait) az új telefonomra áthozni. Tudtok-e ajánlani egyszerű megoldást ennek az egy applikáció beállításainak az áthozatalában? (kis méretű app kellene, mert a régi telefonomon elfogyott a tárhely és a klónozó applikációnk nem volt elég helye a művelet végrehajtásakor)

(#153353) Bozek válasza Narxis (#153345) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ki dönti el, hogy mi a szenzitív adat? Akár egy telefonszám is lehet az, ezért megint lehetne kérni, hogy engedélyezze már a letiltást. És persze ezt valakinek el kell döntenie, hogy okés-e a dolog. Ha rosszul dönt, megint a Google-t szidná mindenki.

Az meg a másik, hogy ha nem lehetne letiltani, akkor meg azért háborogna pár ember. Mert ugye olyan nincs, hogy valami mindenkinek jó legyen.

(#153354) Bozek válasza Somatom (#153344) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szóval ha valaki 200-al száguldozik a városban, akkor az autógyártót kell szidni, mert lehetővé tette, hogy többel menjen, mint a megengedett?

Azt, hogy ez miért jó a fejlesztőnek, inkább tőlük kellene megkérdezni.

(#153355) Somatom válasza Bozek (#153354) üzenetére


Somatom
veterán

Nem hiszem, hogy egy veszélyes ficsőrt alapértelmezetten engedélyezne a Google.
Én máshogy közelítem meg (vajon miért? :) ): nekünk, felhasználóknak nem jó, ha nincs rendes mentés/visszaállítás. Tehát, ha a Google valóban szeretné fokozni a felhasználói élményt, akkor újabb bugyuta emojik helyett, inkább ezen kéne változtatnia.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153356) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Mi Mover vagy Mi Átköltözés appal LG G4-ről POCO X3 PRO ra próbálok költözni.
4 kategória van. Mindegyik kategóriában ugyanannyi elemet ír a POCO X3 PRO mint amennyit a LG G4. Gondolom darabra ugyanannyi ment át az X3-ra mint amennyit a G4 küldött.
Képek. LG G4-en kipipálva, POCO X3 PROn kipipálva
Üzenetek, névjegyek és hívásnapló. LG G4-en kipipálva, POCO X3 PROn felkiáltójel. Mi a baj? Tapizom, de nem ír magyarázatot.
Hangok, videók és dokumentumok. LG G4-en kipipálva, POCO X3 PROn kipipálva
Másik féltől származó alkalmazások. LG G4-en kipipálva, POCO X3 PROn felkiáltójel. Ez világos, a forrás nem a Google Play ezért az X3-nak a G4 nem biztonságos forrás. Play felé tereli a usert.
De ha az alkalmazásokat a Google Play-ből telepítettem G4-re akkor ennek van jelentősége? Pl. G4-ről átment az account és a password ami a különböző appokhoz kell, de Playből újra telepítve újra meg kell adni azokat?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#153357) darvinya válasza tknof1871 (#153356) üzenetére


darvinya
titán

Android verzió LG4-en és PocoX3Pro-n ugyanaz? -Nem
Üzi és hívásnaplót csak úgy tudod átküldeni, ha egy külső app kiszedi magának, azt átküldi másik telon lévő ugyanannak az app-nak, ami android verziónak megfelelően visszaállítja.
Pl: SMS backup
Mivel MiMover direktbe küldi át, emiatt nem tudja ugyanoda rakni, ahol volt, mivel eltérő az android verzió.
Ráadásul más app kerül telepítésre android 8 és 10-nél, hiába ugyanaz, csak kódsor eltérés van.
Én már próbáltam droid 10-ra felrakni 8-ig jó schematikus app-ot, az más sem csinált, mint crash.
Sőt droid 11 ennél még finnyásabb, azon képes végtelen.hurkot generálni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#153358) paolinho válasza Bozek (#153331) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi!

(#153359) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,

Milyen alkalmazás tudja átkonvertálni írott szövegre a teló hangrögzítőjére felmondott beszédet? Magyarul kellene és helyesen írva.
Köszi!

(#153360) Golden9 válasza YxVs (#153359) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Azonnali átírás.

[ Szeretkezve ]

(#153361) YxVs válasza Golden9 (#153360) üzenetére


YxVs
senior tag

Köszi, ez valóban szuper!

(#153362) Pierre75 válasza Pierre75 (#152364) üzenetére


Pierre75
senior tag

Miután visszakerült a store-ba, kiderült az ok:
a Hiby a felhasználó helyadataira is kíváncsi volt, ezt módosították az új verzióban, ami "pazarul" sikerült: nincs landscape csakis portrait mód, és döglött a lyrics része is. Bő negyedéve ezt se javítják, de a tidal-t már beletuszkolták. Kár érte...

(#153363) crok válasza Pierre75 (#153362) üzenetére


crok
Topikgazda

Minek kellett nekik a helyadat? :U Ez mondjuk érdekelne engem is..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#153364) g_g_g


g_g_g
őstag

MIUI Eu dev.-ről szeretnék átállni Eu stabilra.
Gondoltam kipróbálnék valami backup programot, hogy ne kelljen nulláról belakni.
Root van.
Banki alkalmazás (CIB) is használható lesz költözés után?
Nem kell újra regisztrálni?

Ha minden alkalmazást szeretnék költöztetni, melyik lenne az ajánlott?
Swift backup vagy Migrate?

Köszönöm.

(#153365) Met válasza g_g_g (#153364) üzenetére


Met
nagyúr

A CIB app szerintem nem fog menni.
Kérj aktiváló kódot sms-ben, rakd fel a másik romot és az sms-el be tudod aktiválni az appot.
Nem kell telefonálgatni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#153366) crok válasza g_g_g (#153364) üzenetére


crok
Topikgazda

Altalanossagban ha csak koltozes akkor Migrate, ha fontos hogy legyen backup akkor Swift. Mivel MIUI igy inkabb most alapbol a Swift-et javasolnam.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#153367) g_g_g válasza crok (#153366) üzenetére


g_g_g
őstag

#Met

Köszönöm a válaszokat.
Fogok kérni sms-t biztos ami biztos.

Akkor holnap teszek egy próbát a Swift-tel.

(#153368) BestofJAVA


BestofJAVA
tag

Sziasztok!

Jó lenne egy megbízható app, mely a hálózat tudta nélkül átirányítja a bejövő hívásaimat és sms-eket a privát számomra.

Távolról is kezelhető app előnyben.

Van bejáratott megoldás?

(#153369) punky10 válasza BestofJAVA (#153368) üzenetére


punky10
addikt

Ezen meglepődnék...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#153370) mobilizmo válasza BestofJAVA (#153368) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Mit értesz azon, hogy a hálózat tudta nélkül?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#153371) efi99


efi99
senior tag

Ingyen?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#153372) Met válasza BestofJAVA (#153368) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem a Pegasus tud ilyet ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#153373) consono válasza Met (#153372) üzenetére


consono
nagyúr

De nem ingyen :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#153374) Pierre75 válasza crok (#153363) üzenetére


Pierre75
senior tag

Volt kínai és nemzetközi verzió (poénból eleinte az is kínaiul indult) tehát még arra se hivatkozhattak hogy a hazai felhasználók területi statisztikái miatt gyúlt a gyűjtőszenvedély.
Pedig ez volt az egyetlen ingyenes sw ami jó hangminőség mellett kezelte a külső dac-kat is.

(#153375) g_g_g válasza crok (#153366) üzenetére


g_g_g
őstag

Még egy kérdésem lenne.
Szeretnék egy teljes TWRP backup-ot is csinálni.
A "backup" fülön minden bepipálva, de az "Options" fülön mi legyen beállítva?
Enable compression (alapban pipa)
Skip Digest generation.... (alapban nincs pipa)
Disable free space check...(alapban nincs pipa)
Én ezt így jónak gondolnám, de örülnék egy megerősítésnek.

Köszönöm.

(#153376) crok válasza g_g_g (#153375) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez nem alkalmazás hanem OS kérdés. Amúgy a tömörítés jól jöhet, igen, csak nyilván több idő lesz a backup, a digest gen-t nem kapcsolnám ki mert annál rosszabb nincs, mint mikor úgy gondolod hogy van egy jó mentésed aztán kiderül hogy hibás/sérült.. és kiderülhetett volna ha van digest és le tudod ellenőrizni hogy ép-e a mentés. Szóval én meghagynám. a free space check kikapcsolás is jött már jól.. ugye a partíciók telítettségét meg tudja mondani a recovery, hogy mennyi hely van rajtuk betöltve és mielőtt nekilát a mentéshez ellenőrzi, hogy van-e annyi hely egyáltalán a mentésre kijelölt helyen. Ha nincs el se indul alapból. Ha kikapcsolod akkor elindul mert nem nézi (pl. volt úgy, hogy a mentés mindennel 4GB kellett volna legyen de be volt kapcsolva a tömörítés és nem volt csak 3GB hely.. simán megcsinálta a mentést 2.7GB-re amúgy de el se indult volna ha nem kapcsolom ki az ellenőrzést és nem ment volna végig ha a tömörítés nincs bekapcsolva).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#153377) g_g_g válasza crok (#153376) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszönöm szépen, így csinálom.

(#153378) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Van rá mód, hogy innen le tudjam menteni a napi zenét?

(#153379) crok válasza WhiteWalker (#153378) üzenetére


crok
Topikgazda

1DM pl. (vagy 1DM+) Megnyitod a linket az 1DM böngészőjében és annyi, már írja is hogy mit tud letölteni a jobb felső sarokban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#153380) WhiteWalker válasza crok (#153379) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi. Működik :C
Amúgy ez böngészésre ajánlott?

(#153381) crok válasza WhiteWalker (#153380) üzenetére


crok
Topikgazda

Tudom, hogy működik, mert kipróbáltam és csak aztán ajánlottam ;) Durván overkill szerintem amúgy "sima" használatra, nem igazán arr avaló de amúgy használható, igen, adblocker is van benne. Keress rá ebben az írásomban, írtam róla pár hasznos / okos dolgot (keress rá hogy 1DM).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#153382) Fall-N válasza WhiteWalker (#153380) üzenetére


Fall-N
veterán

Egy erősen módosított Lightning Browser az 1DM, de erősen ajánlott. Mondjuk én csak letöltésre használom, meg tökéletes torrentre, meg támogat kép lementést Instáról. Minden videót "megeszik" így régebben streaming oldalról ezzel csináltam "biztonsági mentést". ;]

(#153383) crok válasza Fall-N (#153382) üzenetére


crok
Topikgazda

shady wording lvl 9000+ ;]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#153384) WhiteWalker válasza crok (#153381) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Remek, letöltés 99%-nál megakad. :((

(#153385) crok válasza WhiteWalker (#153384) üzenetére


crok
Topikgazda

Hagyd úgy nyugodtan vagy töröld a letöltést a listából (de nyilván a file-t ne): le van töltve a belső tár IDMP könyvtárban (hacsak máshova nem állítottad hogy letöltse).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#153386) WhiteWalker válasza crok (#153385) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Így már megvan. :R

(#153387) batagy


batagy
őstag

Sziasztok! Azt szeretném megoldani, hogy a headset gombjára kattintva, a telefonon elinduljon a hangfelvétel a mikrofonról. A teló érintése nélkül. A headset-en csak 1 db gomb van. Ez a lejátszást vezérli csak alapból.

Letöltöttem már vagy 6-7 féle recorder appot, de egyikben sem reagált semmit a gombnyomásra.

Annyi történik, hogy a gomb hosszan nyomására, elindul a Google valamelyik appja, szerintem a hangfelismerő, de nem vagyok biztos benne.

A beállításokat is elég rendesen átnéztem, de nem találtam meg, hogy hol lehet ezt módosítani.

Annyit elég lenne megoldanom, hogy hosszú gombnyomásra ne ez a Google cucc induljon el, hanem az általam megadott hangfelvevő app. Azt már meg tudom oldani, hogy annak indulásával a felvétel is induljon el.

Ötletek?
Köszönet!

(#153388) Bozek válasza batagy (#153387) üzenetére


Bozek
nagyúr

Beállítások - Alkalmazások és értesítések - Speciális - Alapértelmezett alkalmazások - Digitális asszisztens app (de lehet, hogy Segédalkalmazás néven fut)

De ez nem biztos, hogy kezel bármiféle hangrögzítőt (az biztos, hogy Field Recorder-rel nem megy). Viszont Tasker-t, AutoTools-t kezel, meg szerintem még más automatizálókat is. Ebből már ki lehet indulni.

[ Szerkesztve ]

(#153389) Somatom válasza Bozek (#153388) üzenetére


Somatom
veterán

Ahhoz a hangfelvevő app segédalkalmazásként kéne legyen definiálva. Erre zéró esélyt látok. A Taskeres Autotoolsos megoldás viszont működőképes, azt használtam már más app indítására. Abban nem vagyok biztos, hogy kikapcsolt kijelzőnél is működik-e.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153390) Bozek válasza Somatom (#153389) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezért írtam ezt: "ez nem biztos, hogy kezel bármiféle hangrögzítőt".

Amúgy most jöttem rá, hogy hülyeséget is írtam, a kettő nem ugyanaz. Az elejét felületesen olvastam, a hangerő gombra nem koncentráltam eléggé. :D

Az viszont mindenképpen csak AutoTools (vagy talán AutoInput) segítségével megoldható, amit pontosan akar a kérdező.

(#153391) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok,
Le lehet tiltani eszközöket, hogy a Miracasttal ne tudjak véletlenül sem videót küldeni olyan tévére amire nem szeretnék?
(Nem szeretném ha néhány ifjú művésznő munkássága megjelenne a mutter tévéjén.)

S23

(#153392) Somatom válasza alex devil (#153391) üzenetére


Somatom
veterán

Te nagy mágus lehetsz. Ez a Miracast többnyire még szándékosan sem sikerül, Te meg véletlenül küldözgeted a tartalmakat. :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153393) Beaumont válasza Somatom (#153392) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Hat röhögni fogsz de nálam megtörtént, amikor szomszédnak segítettem kicsit wifivel, és egyszer csak megjelent a tv-men a youtube amit ő nézett a szomszédban. :)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#153394) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

[kép] Sziasztok!
Ha a messengert megnyitom legtöbbször ilyen fehér oldal fogad, csak a chat fejek làtszanak. Mitől lehetez?

[ Szerkesztve ]

(#153395) simico válasza alex devil (#153391) üzenetére


simico
aktív tag

Kapcsold ki az ő tévéjén ezt a funkciót, ez a legtutibb megoldás ennél csak az tutibb, ha nem nézed ifjú művésznők munkásságát :DDD

(#153396) janakbacsi


janakbacsi
őstag

yt vanced sajnos nem indul el, csak körbe-körbe fut a kék köröcske a telefon közepén. adattörlés és újratelepítés sem segít rajta. valakinek esetleg van ötlete, hogy mi lehet a hiba?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#153397) efi99 válasza Olyasmi (#153394) üzenetére


efi99
senior tag

Ráadásul úgy látom a felbontást is leveszi 25x40-re. :DDD

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#153398) Olyasmi válasza efi99 (#153397) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

:D

(#153399) Bozek válasza Olyasmi (#153394) üzenetére


Bozek
nagyúr

A szövegek valamiért fehérek, esetleg próbáld meg be- és kikapcsolni a sötét módot. Mint látható, az emojik megjelennek.

(#153400) Bferibörs válasza Olyasmi (#153394) üzenetére


Bferibörs
addikt

Egyszer nekem is így jelent meg,kilőtem újra indítottam,azóta jó.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#153401) alex devil válasza simico (#153395) üzenetére


alex devil
senior tag

Nála nem kapcsolatom ki, használja.

Liya Silver ❤️ őt nem hagyhatom el :DDD

[ Szerkesztve ]

S23

(#153402) BestofJAVA válasza mobilizmo (#153370) üzenetére


BestofJAVA
tag

Köszönöm a válaszokat.

Például bejön egy céges hívás, és azt akár telefonon, akár interneten kapcsolja a másik telefonomra. De nem úgy, mint a tipikus hívásátirányítás, ami a telefonmenüből kezelve is a szolgáltatónál kerül beállításra.

Nem muszáj ingyenesnek lennie. Ha például telefonon történik az átirányítás, nyilván tudhatja a hálózat, hogy a bejövő hívással egyidejűleg ment kifelé egy hívás (vagy konferenciabeszélgetés). Ez sem zavar. De azt nem szeretném, hogy a szolgáltatónál bárki kikeresse, hogy ebben és ebben a három napban minden hívás az volt irányítva erre és erre a számra. Csak ez a célom, hogy ne legyen nyilvánvaló.

[ Szerkesztve ]

(#153403) Somatom válasza BestofJAVA (#153402) üzenetére


Somatom
veterán

Ilyen telós program sztem nem lesz. Ehhez külön hardver kell. GSM Gateway -nek hívják és házilag Raspberry -ből szokták csinálni.
Egy ilyet találtam, de kétlem, hogy bejövő GSM -mel működne.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153404) tknof1871 válasza darvinya (#153357) üzenetére


tknof1871
őstag

Nagyon köszönöm a segítséget! Most majdnem megjártam. Azt hittem a Mi Átköltözés mindent megold.

4-5 videót megnéztem, a Mismart csatornán is a magyar sráctól. Erről nem volt szó. Semmi értelme nem volt a Mi Átköltözéss appal szöszölni?

Én már próbáltam droid 10-ra felrakni 8-ig jó schematikus app-ot,
Ez milyen app?

Üzi és hívásnaplót csak úgy tudod átküldeni, ha egy külső app kiszedi magának, azt átküldi másik telon lévő ugyanannak az app-nak, ami android verziónak megfelelően visszaállítja.

SMS Backup & Restore + Telefonhívás rögzítő - ACR (ACR Pro Lincence kifizetve) már korábban telepítve lett.

Ez az átküldés azt jelenti, hogy ha felhőbe mentés be van kapcsolva akkor szinkronizálódnak az SMS-ek és a hívásnapló + a névjegyek a két telefonon az SMS Backup & Restore app által? Én nem felhőbe, hanem a belső tárolóba mentek és onnan szoktam HDD-re másolni.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#153405) w.miki


w.miki
veterán

Sport követéshez ajánlanátok néhány jó alkalmazást?
Biciklizés után szeretnénk tudni, menyit mentünk, esetleg azt is, hogy merre.
Tárolja is el az adatokat, és lehessen nyomon követni.
Mik ajánlottak ehhez?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#153406) Somatom válasza w.miki (#153405) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem ITT kérdezz. Többen Strava -t használnak, bár egy ideje fizetős lett pár funkció.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153407) w.miki válasza Somatom (#153406) üzenetére


w.miki
veterán

igen, ingyenes jobb lenne :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#153408) efi99 válasza w.miki (#153407) üzenetére


efi99
senior tag

Caynax GPS Sport Tracker

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#153409) AtHoS válasza w.miki (#153405) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam míg meg nem vettem a Bryton Rider 310 kerékpáros órát a Komoot progi volt használatban telefonon (még most is telepítve van, de nem indítottam el azóta)

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#153410) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

heló,.
mi ez az új buborék a messengerbe?? hol van a csetfej?? a buborék előjön 1 helyen, és hiába húzom át jobbra, kicsit lejjebb, és engedem el hogy úgy ott maradjon, és aztán zárom be.. de nem , legközelebb megint csak bal oldalon jön elő az a nyomi buborék, és a francért sem akar jobb oldalon maradni lejjebb, ahova tettem, akartam hogy maradjon. :W :W :W

vagyis ha áthúzom jobbra a csetfejet, 1 bizonyos helyre, és el engedem, akkor ott van, és akkor azt hiszem megjegyezte az utolsó pozit, és ott marad. utána bezárom, lehúzom, és amikor ujra ir valaki, megint csak ott jön elő, ahonnan elvettem,hogy ne ott legyen. kicsit ez nagyon idegesítő nekemm :W :W . valaki valami megoldást rá esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#153411) szivacs1987


szivacs1987
aktív tag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm azzal a problémával keresett meg, hogy próbálta a vibert, és a facebook messengert feltennie a felefonjára play áruházból de nem sikerült neki. Valami Huawei android 6.0-val.
Azt nem írta még meg, hogy pontosan mi volt a probléma ami miatt nem ment.
A play áruházból lehet még 6.0-ra leszedni ezeket az appokat, vagy valahonnan máshonnan kell régebbieket beszereznem belőlük? Ha csak régebbiek mennek, esetleg a verziókat tudnátok mondani?

A segítségeket előre is köszönöm.

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#153412) Aurig@ válasza szivacs1987 (#153411) üzenetére


Aurig@
őstag

Szia!
Én mindig apkmirror-ról szedem le.
Egyébként a legújabb 15.8.0.6 is Android 4.4-től támogatva van. Elvileg mennie kell(ene).
Itt visszafelé lépkedve régebbi verziók is letölthetők.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#153413) csipuka válasza BestofJAVA (#153402) üzenetére


csipuka
senior tag

Nem fog mukodni. Ertesitest tudsz kuldeni pushbullettel a masik telora, hogy hivasod erkezett. De nem tudod atvenni a hivast.

(#153414) Bozek


Bozek
nagyúr

Skype-on be lehet valahogy állítani, hogy ne küldjön értesítést, amikor én nem akarom? Vagy csak úgy, ha kilépek belőle teljesen? Egyelőre muszáj telefonról használnom, és nem mindig van szükségem rá, hogy jelezzen.

(#153415) Somatom


Somatom
veterán

Használ még vki TubeMate -et? Tegnapelőtt vmit variálhatott a Google, mert a TubeMate nem tudta feloldani a videókat. Jött rá frissítés, a feloldás működik, de most rendszeresen megjelenik egy buboréküzenet, hogy a TubeMate leállt. Másnál is dob ilyen üzenetet?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.