Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138055) AssAssynn válasza darvinya (#138023) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nem én keverem. Az appok azok, amik megfelelő jogosultsággal hozzáférnek az adatokhoz. Az más kérdés, hogy az internet miatt, aki nagyon akar és fittyet hány a törvényekre, jogosultságokra, az adott esetben képes hozzáférni, de itt egyáltalán nem erről volt szó.

Értem amit mondasz arról, hogy a másik fél adataiból rólam is megtudhatnak ezt-azt, de kellő figyelemmel ez távolról sem annyi, mint amit figyelmetlenül magáról megoszthat az ember.

Kérdésedre választ adni, még ha nem is ilyen konkrétan fogalmaztam: "Minden egyes új eszköz használatának megfelelő tiltásokkal, blokkolásokkal kezdek és csak utána telepítek, adok hozzá bármit.", továbbá beszéltem már a telefonos telefonom netmentességéről is. Azaz, tiltom, nem használom, nem adok engedélyt.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.