Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132040) Mr Dini válasza Somatom (#132037) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Kikaptam egy régi TWRP mentésből egy sd binárist, így most a régi módon jelenik meg az SD, s valóban működik is... Remek ötlet volt a Google részéről ez a lépés is. Értem én, hogy nem vagyok képes biztonságosan leválasztani egy eszközt, ezért nekem mindenképp szükségem van erre a csodára, meg az MTP módra, de legalább tették volna választhatóvá.

Ezt az egyedi csatolási pontot kifejtenéd kérlek? Tudtommal pont a fuse mount miatt nem lehetséges az fstabban mókolni.

Gondolkozom reinkarnáción (kicsit több időm lett), de akkor sokat kéne storyzni. Egyébként meg nem sok értelme lenne már, mert úgy az összes dolgot, ami kapcsán anno itt aktív voltam, lecseréltem már. :B

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.