Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131022) 0ttó válasza crok (#131019) üzenetére


0ttó
tag

Féltem, hogy ez a lehetőség előkerül.
Úgy tűnik, hogy nincs saját fájlkezelője, vagy nem úgy, nem olyanra írták meg.
Az a szöveg jelenik meg, ha mappát akarok keresni, hogy "Nincsenek mappák média tartalommal".

Az a sejtésem, hogy mivel nem engedtem a telefon átvizsgáltatását, ezért lehet ez.
Úgy nézem meglehet adni csak bizonyos mappákat vagy a teljes telefont is átvizsgálásra.
Ezt nem szerettem volna, de kipróbálom, mert ez az alkalmazás nagyon jónak ígérkezik.

A QuickPic esetében az utolsó, még biztonságos verzió nálam (jelenlegi OS-en, nem rootolt) az SD kártyán még törölni sem akar, hivatkozva az android biztonsági tulajdonságára.
A QuickPic egy következő verziója viszont már tud SD kártyán törölni, érdekes módon annak engedi az android, viszont a közismert okok miatt már nincs a telefonomon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.