Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103018) tordaitibi válasza #79335424 (#103017) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Megértettem.

Kvarglipot: én igen, és nem csak a háttérkorlátozással, hanem drasztikusabban egy tűzfal programmal.
Apponként állítható a korlátozás, wifi, mobilnet külön-külön beállítható. PlayStore-No Root firewall.
Eredmény, a havi 500 mega nemhogy elfogy, de 100-150 mega marad. Internetezési szokásaim nem változtak.

Ha már itt vagyok, fiam kapott egy vállalati tabletet, az akkuidő 55-60%-a az NFC nevű nemtudommi.
Nem az az nfc, vagyis nem tudjuk, a telefon menüjében nincs semmi nfc menüpont, így kikapcsolni sem tudja. Egy kék bluetooth ikon a jele az akkumulátoridő lapon. De maga a bluetooth ki van kapcsolva. Kissé durva az akkuhasználata, ez mi lehet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.