Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103006) tordaitibi válasza #79335424 (#103005) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Annyira nem vettem komolyan, hogy nem tudtam aludni éjjel :-) de ahogy öregszek, érzékenyebb leszek úgylátszik
70 éves koromra méginkább, érzékenyen érint ha nem cserélik időben a pelenkámat. :D

Amúgy ebbe a topikba, meg még pár másikba olyan érzésem van hogy vagy nem érkezik válasz a problémára, ez ok. is, mert nem tudja. Ha meg tudja, akkor vagy sajnálja/nem akarja/terhes neki megosztani a tudást, vagy élc és bújtatott gúny jön le, hát te még ezt se tudod, láma.
Nem személyre irányult eme megállpításom, általános.
Tudom hogy amit valaki tud, és már 1000x elmondta, akkor megunja, de gondolom azért jönnek ide emberek, mert most kezdik az "ipart", van valamennyi hozzáértésük, azt bővítenék, és nincs még minden a kisujjukba.
Pl. a kérdésem, a tabletet elérni wifin fájlkezelővel is. Konkrét érdemi válasz tán egy érkezett, de semmi olyan hogy ezt és ezt az appot tedd fel, így és így konfigold be stb.
Google ismét segített, és a fordító is (angolból nem vagyok vérprofi) és életemben nem használtam samba servert, de most legalább ilyet is láttam, és használok. Csak akkor minek a fórumok, minden fórumtéma címe a
Keresd meg, oldd meg" lehetne. ;)

Sorry a kisregényért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.