Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szekkancspet


Szekkancspet
csendes tag

( Nem találtam ilyesmi témát, ha mégis van, bocsánatot kérek, és nyugodtan törölhető )Sziasztok!
Rengeteg ember van, aki a digitális fényképezés rohamos fejlődésének ellenére még mindig a ''hagyományos'' filmes gépeket részesíti előnyben, az ő számukra nyílt ez a topic, de azt hiszem, azok is nyugodtan benézhetnek, akik inkább a digitális fényképezésre szavaznak, hiszen a két terület rengeteg helyen átfedi egymást. Minden befér ide, ami valamelyest érinti a topic témáját, csak arra kérnék mindenkit, hogy a ''digitális vs analóg fényképezés''-t hagyjátok ki.
Én nemrég kezdtem el fényképezni egy régi praktika bx-20-as géppel, még igazából hobby szinten sem űzöm. Szeretném kipróbálni a fekete-fehér fényképezést, de nem tudom, hogy egyeltalán hol tudnék fekete-fehér filmet venni a gépbe ( nem igazán szoktam látni ), illetve hol tudom majd előhivatni. Érdekelne továbbá, hogy milyen különbségek vannak képminőséget tekintve a negatív és pozitív filmek között. ( Még dia-pozitívhoz se volt szerencsém sehol. )
Előre is köszönöm a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.