Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaUser


MaUser
addikt

Eme topicba semmi okosságot nem kell írni csak Flash (The Original of korz:) ) küldi el néhány Laplace-tr. megoldásához a parc törtekre bontás kulcsmomentumait.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#2) Flash (The Original)


Flash (The Original)
tag

Na melyik kell? 4/?

No Comment.

(#3) MaUser válasza Flash (The Original) (#2) üzenetére


MaUser
addikt

Egyenlőre e és az f

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#4) Flash (The Original) válasza MaUser (#3) üzenetére


Flash (The Original)
tag

E:
Ugyanúgy mint a többi, táblázat alapján, a tört:sˇ2-4s+7/sˇ4-4sˇ3+6sˇ2-4s+1=sˇ2-4s+7/(s-1)ˇ4
Innen meg parc.tört!

No Comment.

(#5) Flash (The Original)


Flash (The Original)
tag

f:
Lap. inv., a tört: sˇ3-2sˇ2+2s-2/[(sˇ2+1)(sˇ2-2s+2)], innen meg parc.

No Comment.

(#6) anaqer válasza MaUser (#1) üzenetére


anaqer
veterán

Ez nagyon kész. :))

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#7) MaUser válasza anaqer (#6) üzenetére


MaUser
addikt

Jha így jár az aki matematikai alapok nélkül megy el olyan egyetemre ahová kellenének a matematikai alapok. Laplace megy, parc tört nem.:P

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#8) MaUser válasza Flash (The Original) (#5) üzenetére


MaUser
addikt

Oszt ezeket honnan kellene látnom? Én már látom, hogy Öböl-t viszem parc törtekre bontani a vizsgára.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#9) Flash (The Original) válasza MaUser (#8) üzenetére


Flash (The Original)
tag

MOst mit nem lácc, te szerencsétlen?!
Egyébként helyesen: Öblöt!

No Comment.

(#10) Sidaries


Sidaries
őstag

Nem értem ezt a topikot. :D

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#11) anaqer válasza MaUser (#7) üzenetére


anaqer
veterán

Ezt de ismerem. :(
Pedig faktos voltam gimiben, de már nem sokat segítet, mert általánosban egy életre kinevelték belőlem a matekot...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#12) MaUser válasza anaqer (#11) üzenetére


MaUser
addikt

Nálam meg pont fordítva volt. Ott még nagyon vágtam a Zrínyi meg egyéb mat versenyeket. Utána meg jött a közgé és a totális hanyatlás...., de itt Kopter megmutatta a fényt.:DDD

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#13) anaqer válasza MaUser (#12) üzenetére


anaqer
veterán

Anal1 gyakvezetőm volt... amikor egyszer bejött Győri helyett előadást tartani, a Kokósokat erősen megviselte az élmény. :)))

Benézek majd ide néha, még úgyis görgetek magam előtt egy fincsi kis szigorlatot...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#14) MaUser válasza anaqer (#13) üzenetére


MaUser
addikt

Hmmm akkor remélem ott találkozunk.:) Bár ez erősen függ ezektől a fránya parc törtektől...:(

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#15) joghurt válasza MaUser (#7) üzenetére


joghurt
addikt

Matematikai alapok? Egy villamosmérnöknek álmából felkeltve is tudnia kell a négy alapműveletet. Úgyismint: deriválás, integrálás, Fourier-trafó, Laplace-trafó. :DDD

A tej élet, erő, egészség.

(#16) anaqer válasza joghurt (#15) üzenetére


anaqer
veterán

Ilyenkor annyira tudok örülni, hogy inkább infóra jöttem... :DDD

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#17) emvy


emvy
nagyúr

Nem olyan bonyolult az.

Nézzétek meg itt:
[L]http://www.extra.hu/evtsz[/L]

itt a tárgyaknál Hálózatok és Rendszerek, ott a vizsgatételek kidolgozva, abban benne van a törtekre bontás, laplasz trafó, minden.

while (!sleep) sheep++;

(#18) emvy válasza emvy (#17) üzenetére


emvy
nagyúr

Mármint a ''szigorlat'' címszó alatt.

while (!sleep) sheep++;

(#19) anaqer válasza emvy (#17) üzenetére


anaqer
veterán

Na most már legalább tudom, hogy a ''ReQpica Design''ban mi az az EVTSZ. :)))

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#20) MaUser válasza joghurt (#15) üzenetére


MaUser
addikt

A Fourier-t-n kívül a többi nem gond (most jön még csak nemsokára:DDD ), de amikor jön egy középisokolai tanulmányok alapján egyértelműen átalakítható képlet (tudod ott a fv tábla x+1-edik oldalán) na ott nagyon értelemesen tudok nézni.:(

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#21) MaUser válasza emvy (#18) üzenetére


MaUser
addikt

Hm szép munka lehetett begépleni, de nagyon jó. Thx jó lesz ez későbbre is már látom.:P Talán így majd nem érzem magam olyan Cudarul jövőre.:

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#22) guminyúl


guminyúl
tag

Sziasztok!

Bár ez nem szigorúan a témába vág, de nem tudná megmondani nekem valaki, hogy a binomiális tétel negatív törtkitevőkre miben különbözik az eredetitöl. Mer' az binom.-ot tudom, a negatív kitevőkre is eccerű (:F), de nem tudom hogy törtkitevőkkel mi van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.