Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ami a Teszvesz-t nem érdekli (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) PBalázs


PBalázs
csendes tag

A Teszvesz-t nem érdekli, hogy engem idegesít a felfüggesztett fiók és a letiltott IP cím. Igaz, hogy én egyszer megsértettem a Teszvesz Felhasználási Feltételeit, de ilyen alapon én is megtehetném, hogy ki nem állhatok egy embert, és soha semmit nem bízok rá, mert egyszer rosszat csinált. Az engem nem érdekelne, hogy azt a rosszaságot 3 éves, 5 éves, 10 éves vagy 15 éves korában követte el, az sem érdekelne, hogy ő jelenleg középiskolás, felnőtt vagy öreg. Még a temetésére sem mennék el, mert egyszer rosszat csinált. Ugyanígy a Sanoma KFT-t sem érdekli, hogy én mikor sértettem meg a Teszvesz Felhasználási Feltételeit, hisz ahányszor a Teszvesz Kapcsolatfelvételi űrlapjára írok, mindig azt kapom válaszul, hogy ők semmiféle formában nem akarnak velem együttműködni. A Zenemozaik-nál otthonról hozott hanglemezeket és kazettákat digitalizálnak. Ha én a Zenemozaik-hoz egy olyan lemezt vagy kazettát akarok elvinni, ami nekem nincs meg, akkor azt előbb meg kell vennem valahonnan. Ha valakinek van egy olyan lemeze vagy kazettája, amelyet CD-n nem adtak ki, vagy olyan CD-je, amely ma már nem kapható (Carpe Diem, Soho Party, stb.), s el akarja adni, akkor azon a honlapon adja el, amelyiken akarja, s előfordulhat, hogy kiválasztja magának a Teszvesz-t. A Teszvesz-t az sem érdekli, hogy pl. egy lemezt vagy egy kazettát nem tudok elvinni a Zenemozaik-hoz, márpedig ha a www.teszvesz.hu nevű honlap megszűnne, akkor az emberek a felesleges dolgokat kénytelenek lennének más honlapon eladni (Vatera, Adok-veszek, stb.), így ha valaki eladná a lemezét vagy a kazettáját, akkor mindenféleképpen meg tudnám venni, s el tudnám vinni a Zenemozaik-hoz. Ha én egy internetes honlapon kihirdetem, amit el akarok adni, az csak arra elég, hogy megjelenjen a honlapon, hisz az eladásért csak akkor kapnék pénzt, ha legalább egy ember megvenné, amit el akarok adni. Lehetséges, hogy amit valamiér el akarok adni, az kell valakinek, csak éppen a honlapot nem ismeri. A Teszvesz-t szintén nem érdekli az, hogy nem jön nekem a freemail-emre olyan, hogy "Kérdés a termékkel kapcsolatban", nem érdekli, hogy senki sem veszi meg, amit el akarok adni.

(#2) Racecam válasza PBalázs (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez a Te egyéni problémád, nem fórumtéma. Nyiss neki mondjuk egy blogbejegyzést a Logouton. Ezt zárom.
(Topicot nyitni OFF első hozzászólással, azért ez nagyon ott van! :DDD )

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ami a Teszvesz-t nem érdekli (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.