Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Amerikából jöttem...

Hozzászólások

(#1) Cardinella


Cardinella
aktív tag

Keresek olyan nagylelkű embert, akinek van rokona, ismerőse, barátja; aki mostanában utazik vissza az USA-ból M.o.-ra.
Ugyanis szükségem lenne egy olyan fejhallgatóra, ami ott 70$, itthon meg 34k-ért próbálja eladni a kedves forgalmazó, tehát ''mindössze'' 2,5x annyiba kerülne...
A segítséget, fáradozást, ill. minden felmerülő költséget honorálnám; annyi lenne a teendő, hogy bőröndben, vagy nyakbaakasztva be kellene hozni az országba.
Aki tud ebben segíteni, hívjon v. mailben keressen meg, a részleteket egyeztetjük. Előre is köszönöm! :)

(#2) Cardinella


Cardinella
aktív tag

Kalandozó magyarok, up...:D

(#3) Cardinella


Cardinella
aktív tag

Na mégegyszer, és nem utoljára up...:)

(#4) rog válasza Cardinella (#3) üzenetére


rog
addikt

szerintem leírhatnád mit szeretnél venni. hátha valaki tud közelebb is olcsóbban..

(#5) Cardinella válasza rog (#4) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Grado SR 60. Körbejártam már a témát, de mire átkerül Európába az ára 126€, ill. 75 font lesz, ezért ez a megoldás kilőve. (Nekem is élnek kinn ismerőseim, de mostanában senki nem jön haza, a postaköltség pedig +10k lenne, tehát ezt szeretném elkerülni. De valahogy akkor is meg fogom oldani...;] )

(#6) beeboy válasza Cardinella (#5) üzenetére


beeboy
addikt

te, ha frei tamás arra bóklászik, hozass vele egyet :DD

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#7) Cardinella válasza beeboy (#6) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Köszi, majd szólok neki...:)

(#8) gromble_ziz válasza Cardinella (#7) üzenetére


gromble_ziz
aktív tag

szerintem hozass be egy tucatot, és terítsd a póstaköltséget meg megosztjátok :)

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#9) Bagoly válasza beeboy (#6) üzenetére


Bagoly
senior tag

OFF
A ''büdös görény'' a múltkor a házunkból mászott ki. Pfffff.
Amúgy bírom a gyereket! Jófej, meg minden....;]
ON

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#10) beeboy válasza Bagoly (#9) üzenetére


beeboy
addikt

''A ''büdös görény'' a múltkor a házunkból mászott ki.''

??? ezt mire írtad?

;] :)

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#11) Bagoly válasza beeboy (#10) üzenetére


Bagoly
senior tag

Frei......:O
Nem tudom mit keresett ott, de ahogy ránéztem..... remélem vette a lapot és többet nem jön. :C

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#12) Cardinella


Cardinella
aktív tag

Maradjunk az eredeti témánál, ha kérhetem...:) Grazie!

(#13) Cardinella


Cardinella
aktív tag

Szigorúan F.T. mentes up...:)

(#14) gaboRF


gaboRF
csendes tag

MZ/X jelentkezem. Ha meg aktualis a dolog lehet hogy tudok segiteni.

JVC Mini Note MP-XP7210

(#15) Cathfaern válasza Cardinella (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Keresd fel Bash-t.

(#16) X-COM


X-COM
nagyúr

aaahhh, pont múlt héten jöttem meg, 1hetet voltam kint

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#17) Cardinella válasza gaboRF (#14) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Te vagy az én emberem.:)
Menni fogsz, vagy mostanában jönnél haza?
(A mai világban már nem tudom, hogy ki honnan PH!-zik...:) )

(#18) Cardinella válasza Cathfaern (#15) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Őt kerestem meg először, sok fontos infót írt, ezért indultam el ezen a hazautazásos vonalon.:)

(#19) Cardinella válasza X-COM (#16) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Azért, a szándékot is nagyra becsülöm, köszi. :)

(#20) gaboRF válasza Cardinella (#17) üzenetére


gaboRF
csendes tag

Most csutortokon (apr. 22) megyek haza

JVC Mini Note MP-XP7210

(#21) Cardinella válasza gaboRF (#20) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Ez nagyon bíztatóan hangzik. Egy Grado SR 60-as fülesről van szó, amire vadászok már egy jó ideje.
Ha meg tudod szerezni, a reptéren várnálak; zsebemben egy megfelelően tömött borítékkal. Remélem, ez a legrövidebb út, és a legjobb alternatíva az ügylet lerendezésére. :)

(#22) gaboRF válasza Cardinella (#21) üzenetére


gaboRF
csendes tag

Grado a gyarto vagy tipus? Kb 15 perc mulva lepek le a cegtol es mindenkeppen mennek villanyos boltba korulnezni, ugyhogy megnezem. :)

JVC Mini Note MP-XP7210

(#23) Cardinella válasza gaboRF (#22) üzenetére


Cardinella
aktív tag

A Grado(Labs) a gyártó. SR 60 a tip.

És köszönöm a fáradozásodat, előre is.:)

[Szerkesztve]

(#24) janati válasza gaboRF (#20) üzenetére


janati
őstag

Látszik, hogy Amcsiból írsz! No ékezet...:D

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#25) gaboRF válasza Cardinella (#23) üzenetére


gaboRF
csendes tag

Adatokat vettem, korulnezek es jelentkezek. :)

JVC Mini Note MP-XP7210

(#26) gaboRF válasza janati (#24) üzenetére


gaboRF
csendes tag

Sajna a billentyuzetemet otthonhagytam :)))
Amúgy menne a dolog, ha használnám az ALT+XXX combót, csak így nagyon lassú a gépelés :)))

JVC Mini Note MP-XP7210

(#27) MaUser válasza Cardinella (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Ki a hazai forgalmazója?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#28) Cardinella válasza MaUser (#27) üzenetére


Cardinella
aktív tag

l'auditeur :((

(a szmájli a tulajnak szól; nem tetszett a stílusa a telefonban...nagyon nem...)

(#29) MaUser válasza Cardinella (#28) üzenetére


MaUser
addikt

Thx. Én is egy ilyennel szemezek, de eddig úgy tudtam nem forgalmazzák itthon. Az árrés tényleg elég elszomorító...

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#30) Cardinella válasza MaUser (#29) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Igen, elszomorító. Főleg az, hogy még Londonban is olcsóbban hozzájut az ember...pedig az a hely sem kimondottan az ócccsóság fellegvára.:)

(a faszikám meg fel volt háborodva, amikor megmondtam neki, hogy picit túl sokat szeretne markolni ezen a bolton...:) )

(#31) Kraptor válasza Cardinella (#30) üzenetére


Kraptor
őstag

Miért nem veszel SEnnheisent?

(#32) MaUser válasza Cardinella (#30) üzenetére


MaUser
addikt

Szívesen szólnék gaboRF-nek, de inkább mégsem, mert a vámon még a végén feltűnő lesz hogy egyszerre két fülesből hallgatja a zenét.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#33) chicken


chicken
senior tag

gaborf: ha még utána tudnál nézni egy videókamerának is, azt megköszönnénk! a Yahooshoppingon állítólag 700-800 dollár körül kapható kül. helyeken, itthon pedig 299 000 forintért vesztegeti a szalon:( és a S*N*val való mai telefon alapján jó esetben három hét múlva kerül a boltokba egy pár darab. Ő a dcrpc109, és Bővebben: link - itten van. Ha van időd, némi info jó lenne, pl milyen tartozékokat adnak hozzá kint stb.
ja, nem, 289ezer, tehát az oldalon a mini dv handycamek között alulról a nyolcadik.

[Szerkesztve]

mens sana in campari soda

(#34) lesaux


lesaux
veterán

Tényleg nem akarom senkinek az üzletét rontani, de ha egy 300 ezres kamerát elkoboznak a vámnál, akkor szerintetek mi történik?
Egyik munkatársam járt így. Vett odakint ezt-azt, tényleg saját használatra, a határon pedig ugrott az egész.

(#35) Kraptor válasza lesaux (#34) üzenetére


Kraptor
őstag

Nekem még soha nem koboztak el semmit és nagyon sok mindent hsztam már be magammal. A legnagyobb poén az volt mikor hazaküldtem a könyveimet és azt lefoglalta a posta és mondta, hogy fizessek vámot mert volt benne 2db GBA és egy-pár játék. Mondom nagy f@szt! Nem érdekelnek a GBAk, nekem a jegyzeteim és könyveim kellenek, gyerünk csomagolni én viszem a könyveimet. Gondolom az a törzsmester lusta volt és inkább kidobta a papírt és mondta, hogy jó napot. Repülőn még soha nem piszkáltak eddig.

(#36) gaboRF válasza Cardinella (#23) üzenetére


gaboRF
csendes tag

Halliho,

tegnapi napom nem volt tul sikeres...
A boltokban csak gagyi cucc volt, nagyon ugy nez ki, hogy meg kell rendelni.
(este a kulso CD-m kinyirta a laptopomat, elegge ideges voltam :( )

Csutortokon mar a gepen ulok, igy nagy valoszinuseggel mar nem erkezne meg. Amit ajanlani tudok az az, hogy majus 21-en ismet otthon leszek es akkor viszek haza 1-et. Amugy a gyarnal csak $62,10-be kerul ingyenes postazassal.
Jo lesz igy is? Esetleg valaki gyorsabban meg tudja oldani a problemat?

JVC Mini Note MP-XP7210

(#37) gaboRF válasza MaUser (#32) üzenetére


gaboRF
csendes tag

Egy a nyakra egy meg a taskaba :)) Nalam maradt a kollegame is. :)

JVC Mini Note MP-XP7210

(#38) gaboRF válasza chicken (#33) üzenetére


gaboRF
csendes tag

chicken: Megnezem, kamerat meg nem vettem magamnak, ezert azokat is mindig vizslatom :) Tegnap lattam egy Panat, 2,1Megapixeles, Leica optikas elegge szimpi volt. 200e volt az ara.
Az usa-s dolgkokkal 1 valamit nem szabad figyelmen kivul hagyni. Video cuccnal meg kell bizonyosodni rola, hogy a PAL-t is tudja (szokta tudni) valamint a tapegysegek tudjak-e 220V-ot. (nem mindig szoktak) Hogy a dugo mas, az annyira nem szamit, mert siman ra lehet barkacsolni egy magyart.

JVC Mini Note MP-XP7210

(#39) gaboRF válasza lesaux (#34) üzenetére


gaboRF
csendes tag

Azt ugye tudjatok, hogy Majus 1-tol NINCS vam az EU-ban vasarolt termekekre!!!
Mindenkinek ajanlom, hogy nezzen korul Nemetorszagban, mert az elektronikai cikkek tulnyomo tobbsegben lenyegesen olcsobbak, mint otthon.
(kamerat is erdemes megnezni. Kis kirandulas bevasarlas, hazafele a vamosnak bemutatas es mar haza is erkeztel :) )

JVC Mini Note MP-XP7210

(#40) tildy válasza gaboRF (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha en foorlockersrol kinezek valamit azt el tudod hozni?(sportcipő)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) gaboRF válasza tildy (#40) üzenetére


gaboRF
csendes tag

Ha fel tudod probalni :)

JVC Mini Note MP-XP7210

(#42) tildy válasza gaboRF (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

Fejből tudoma méretet.Kaptam már amcsiból cipőt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) gaboRF válasza chicken (#33) üzenetére


gaboRF
csendes tag

Chicken, PC109 ugyben: Bővebben: link

JVC Mini Note MP-XP7210

(#44) gaboRF válasza tildy (#42) üzenetére


gaboRF
csendes tag

Akkor johetnek a reszletek, meg van 1 keves hely a borondomben :)

JVC Mini Note MP-XP7210

(#45) Cardinella válasza gaboRF (#36) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Üdv, gaboRF!

Köszönöm az utánajárást, nekem a május 21-i időpont is nagyon jó lenne; így ha akkor haza tudod hozni, aranyba foglalom a neved.:)
(Ha meglesz, írj; és a költségekre ráteszek 20% árrést a segítségedért; remélem, ez így korrekt ajánlat :) )

(#46) gaboRF válasza Cardinella (#45) üzenetére


gaboRF
csendes tag

Hi Cardinella,

Ne csessz mar fel. Mire fizetnel x%-ot? Nem vagyok kereskedo, semmi faradtsagba nem telik megrendelni es hazavinni. Ha mondjuk eveznem kellene a nagy vizen, utana meg hazagyalogolni a motyoval, akkor meggondolnam :)

JVC Mini Note MP-XP7210

(#47) X-COM


X-COM
nagyúr

én múlt héten simán átjöttem a vámon, pedig volt nálam 1-2 cucc

bementem zöld folyosóra, szemben áll velem a koma, elé állok, ''jónapot'' mondom, gondoltam hátha kérdez valamit, vagy ilyesmi
nem szólt semmit én meg fogtam magam, aztán tovább ballagtam

persze simán szerencsém is lehetett... :)

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#48) strike-force


strike-force
őstag

nagybátyám úgy jött át a vámon, hogy 4 fényképezőgép vollt a kézipoggyászában.... (zsír bontatlan powershot a60,a70(szuvenyír) meg 2 saját analóg minolta/nikon(ősrégiek))

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#49) Bash válasza X-COM (#47) üzenetére


Bash
őstag

Én kétszer mentem sok cuccal (két full bőrönd + kézipoggyász). Amikor a hátitáskámban volt a notebook, akkor is simán átsétáltam a zöld folyosón, ember sem volt ott, aki esetleg megállíthatott volna. Persze tudom, hogy szerencsém volt, egyik barátom még most is a bíróságra járkál 2 évvel ezelőtti ügye miatt, pedig akkor a Mo-n vásárolt digitális kamerája miatt állították meg.

http://bashtravel.com/

(#50) tildy válasza gaboRF (#44) üzenetére


tildy
nagyúr

Izé mégsem az lesz...
Kéne ez:

Bővebben: link
Meg ez:
Bővebben: link

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Amerikából jöttem...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.