Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KMan


KMan
őstag

[kép]

Koszontok minden hot rod fant!

Regota tervezem a topic megnyitasat, ma hajnalban vegul raszantam magam. Remelem vannak itt hozzam hasonloan sokan, akik kedvelik a sorozatot. Ha az OCC-seknek van topicjuk, gondoltam a Boyd-eknak is legyen itt egy. En kb 1 eve nezem a sorozatot (amikor csak tehetem), azt vettem eszre hogy a Discovery boszen ismetelteg (azt nem tudom hogy melyik evadnal is tartunk pontosan) es hajlamosak ra, hogy ossze-vissza vetitsenek reszeket, ami kicsit duhito tud lenni, mivel az 5-6 reszes projektek sem ritkak. Kedvenceim Charlie Hutton aki rettentoen sokat melozik es tulorazik, Duane Mayer es Chad Geary.

Hivatalos honlap: [link]

[kép]



[Szerkesztve]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2) adalbert1 válasza KMan (#1) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez az amelyikben a Zz top-os fazonnak is építettek verdát?
Ugyan nem vagyok nagy hot road fan, de abban volt pár brutál kinézetű verda.
Ebben volt. a Chip (talán Fuse) nevű úriember, aki a csapatával egy nagyon jó autót épített, és vmilyen. díjat is nyertek vele?

Lehet hogy keverem a Rides-zal, általában hétvégente hajnalban látom őket, akkor meg már nem nagyon figyelek oda, hogy melyik is megy, csak az autókat bámulom elalvás előtt. :)

(#3) KMan válasza adalbert1 (#2) üzenetére


KMan
őstag

Igen, azt hiszem kevered a Rides-al. A rides hetkoznaponkent 16.00 - 17.00-ig megy abban vegyesen vannak csapatok, mint a KillerPaint, Chip Fuse-ek, neha Mike Lavallee. Boyd-ek pedig 17.00 - 18.00 - ig. Ismetlesek hetkoznaponkent, illetve a penteki reszeket vasarnap hajnalban: Rides: 02.00 - 03.00, American Hot Rod: 03.00 - 04.00.

Itt roluk van szo:

[kép]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#4) KMan válasza KMan (#3) üzenetére


KMan
őstag

Ezen a heten folytatodik a hotrod verseny. A muhely ket csapatra bomlik es egyszerre ket autot epitenek. Az egyik Bluebear sajat autoja. A verseny egyreszt a hataridoig torteno megepites, majd a mar elkeszult autokkal egy 4000 km-es tura egy hotrod kiallitasra, ahol a nyilt szavazason donti el a kozonseg, hogy melyik auto jobb. Nem lesz egyszeru :)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#5) peterszky


peterszky
őstag

Nem olyan rossz ez a műsor, de én jobban szeretem a Rides-ot. Nekem nem nagyon tetszenek ezek a hotrodok, inkább a Charger, Camaro, stb :)
De azért ezt is meg szoktam nézni.

What else you gonna do on a Saturday?

(#6) KMan válasza peterszky (#5) üzenetére


KMan
őstag

Hogy oszinte legyek nekem meg remalmomban sem jott elo hogy valaha is hot rod tulajdonos legyek, azonban az autoepites erdekel, a musor pedig jobban tetszik mint az OCC. Motorokat annyira nem komalok, a chopperek pedig abszolut tavol allnak tolem.

ettol pl. szivesen megszabaditanam Boyd-ekat: [link] :)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#7) peterszky válasza KMan (#6) üzenetére


peterszky
őstag

Nem rossz, de egy 67es évjárat finomabb lenne :DDD
Az a baj ezzel is + OCC-vel is, hogy inkább azt mutatják, hogyan piszkálják egymást a műhelyben dolgozók ( főleg OCC-re igaz ).
A Bluber (?) vs Boyd építésnek mi lett a vége?

mod: Bluebear :) és látom, hogy még nem tudni a választ a kérdésemre

mod2: Hogy hívják az öregebb karosszériást? Nekem ő a kedvencem. Ebben a versenyben is úgy leszólta Boyd kocsiját, hogy majd bekakiltam a röhögéstől :DDD

[Szerkesztve]

What else you gonna do on a Saturday?

(#8) KMan válasza peterszky (#7) üzenetére


KMan
őstag

Nekem ez a mustang is b*szottul bejon :D Hat igen, de a konflikusok minden csoporton belul vannak, nagyon ritka hogy ne legyenek. Az OCC pedig csaladi vallalkozas.
Bluebear es Boyd osszevesztek, ez szvsz nonsense, hogy nem kepes megerositeni az alvazat, eletveszelyes a kocsi, de ezt leszarta, mondvan hogy az Ő kocsija. Erre Boyd leallitotta a projektet, es hazakuldte Bluebear-t de nemk rugta ki.

Az öreg sztem Roy lesz akire gondolsz, Ő csak heti 3 napot melozik, de nem karossziras, hanem femmel dolgozik. A karosszeriasoknak ott van Jon, Beattle Bailey es Charlie.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#9) peterszky válasza KMan (#8) üzenetére


peterszky
őstag

Igen, Roy. Ő a legnagyobb arc az egész sorozatban :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#10) KMan válasza peterszky (#9) üzenetére


KMan
őstag

Napi kb 6 orat van bennt, azt is vegig bagozza es az ujoncokat tiltja folyton. Amugy lassan elvileg vegleg nyugdijba vonul. Mar majusban is ezt volt, csak mivel osszevissza adja a discovery a reszeket, valszeg sose fog nyugdijba menni. :)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#11) KMan


KMan
őstag

Ma megepulnek az autok es elkezdodik a 4000 km-es verseny. elvileg :)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#12) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Ezen a Boydon mdi csak ing van ? :DDD
Elmegy bár ezek a kcsoik nemtetszenke de lehet rögöhni a hülyeségükön.. az OCC-t se szeretm anynira de ott méghülyébbek.. pl amikro a Jeepelszétrombolták azegész műhelyt stb!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#13) KMan válasza Kiskokó (#12) üzenetére


KMan
őstag

ja eleg erdekes izlese van az biztos. :D OCC-t nem nezem. ;]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#14) KMan


KMan
őstag

[kép]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#15) KMan válasza adalbert1 (#2) üzenetére


KMan
őstag

[kép]

Charlie ma kilepett es atment Chip Foose-ekhoz melozni. Boyd-al szepen osszevesztek. Raadasul Bettle Bailey is ugy dontott hogy otthagyja a muhelyt. Ez a 42-es Woodie projekt eleg rosszul sult el. A muhely eleg sok jo embert vesztett. A karosszeriasok fonoket Charliet es masodik emberet Andrew-t es Bluebear sem dolgozik tobbet itt. Nelkuluk erdekes lesz, az biztos. :(

[Szerkesztve]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#16) KMan


KMan
őstag

Lassan ezzel a sorozattal is ugy jarok mint Hajos Andrassal, csak en neztem az egesz orszagban kb. :) Aki szivrohamot kapott hogy levette a musorrol a discovery (mert dec utolso heteben ez torteent, meg ismetlesek sem mentek) annak van egy jo hirem, visszalltak a regi menetrendre vagy hetkoznaponkent 17.00-18.00 ig illetve ejjelente 03.00-04.00 ig ismetlesek, a pentek delutani reszek vasarnap ejjel lathatok.

szerk: ezen a heten a Budweiser rendellt autot Boyd-ektol, perpill ez a project megy.

[Szerkesztve]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#17) KMan


KMan
őstag

Elolrol kezdtek nyomni a sorozatot mult hettol, plussz ezen a heten vagyis tegnap lement az alumatube projekt. :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#18) Skodás


Skodás
újonc

Szerintem a American hot rod- the series a legjobb bár én csak 3 hete tudom fogni a Discovery. Bár Boyd kissé több időt is adhatna egy- egy Hot Rod megépítésére, bár mindenesetben fantasztikus eredményt ér el a csapata.

(#19) Skodás


Skodás
újonc

Kár hogy sok tehetséges alkalmazott vált meg a cégtől.
kedvenceim: Duane, Charlie, Roy és a svéd srác akinek nem jut eszembe a neve.

(#20) KMan válasza Skodás (#18) üzenetére


KMan
őstag

Barry-ek 3 het alatt epitenek egy kocsit, Boyd-ek 7-8 het alatt. :)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#21) KMan válasza Skodás (#19) üzenetére


KMan
őstag

Thommas Lobby asszem.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#22) KMan


KMan
őstag

Meujult a honlap es kegyetlen jo lett :)
A elso hsz-ben van a link.
Lehet rendelni polot, satyit, felnit, autot... ;]

[Szerkesztve]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#23) KMan


KMan
őstag

Február 28-án, helyi idő szerint 6 óra 20 perckor Whittier külváros presbiteriánus kórházában 63 éves korában elhunyt Boyd Coddington, a hot-rod szubkultúra egyik utolsó ikonikus alakja.

Bovebben: Link.

Nyugodjek bekeben!

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#24) S W A T


S W A T
senior tag

Sajnos úgy tudom a műhelyét nem vitte tovább senki. Bezárt.

Nem tudjátok miért nem vitte tovább valaki :F Jó a felesége biztos nem mert ő nem értett hozzá de ott volt pl a fia vagy ráhagyhatta vona Duane-re stb stb.... sztem többet érdemelt volna Boyd annál hogy 1 év sem tellik el a halála után és bezár a műhelye ami gondolom az élete volt. :U

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#25) KMan válasza S W A T (#24) üzenetére


KMan
őstag

Ezt hol olvastad?

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#26) S W A T válasza KMan (#25) üzenetére


S W A T
senior tag

Már nem tudom én valami magyar site-on de állítólag ki van írva a műhely hivatalos oldalán is-. ha tudsz angolul megnézheted.

de tessék itt is írják meg vagymég 3 helyen láttam meg gondolom angol siteokon is le van írva.....

tényleg nem értem állítólag hatalmas birodalom volt valaki csak tovább tudta volna vinni ha nem is a felesége,,, pl Duane is értett a hotrodokhoz. :U

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#27) nyunyu válasza S W A T (#26) üzenetére


nyunyu
félisten

tényleg nem értem állítólag hatalmas birodalom volt

Nem volt az akkora, mint amennyire hypolta a sorozat.
Regi hirnevebol eldegelt.

Ha megnezted az elso egy-ket reszt (Roncskutya?), penzuk sem volt szerszamra/alkatreszre.

Masreszt meg ha megnezed a negyedik evadot, felnigyarto uzemet sem veletlenul adta el az exfelesegevel egyutt, kellett a $$$.

Harmadreszt: Foose pont azert utalta meg, es lepett le Boydtol, mert sosem fizette idoben a munkabereket.
Valahol olvastam, hogy Boydot egyszer el is iteltek csodbuntettert, valami 1 honapra.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28) S W A T válasza nyunyu (#27) üzenetére


S W A T
senior tag

Regi hirnevebol eldegelt.

Meg gondolom abból ami hirnevet a Discovery hozott neki.

Igen ez a börtönbüntetése a wikipédián is olvasható.

Ha megnezted az elso egy-ket reszt (Roncskutya?), penzuk sem volt szerszamra/alkatreszre. Sajnos már nem emlékszem rá.

Masreszt meg ha megnezed a negyedik evadot, felnigyarto uzemet sem veletlenul adta el az exfelesegevel egyutt, kellett a $$$.

Azt hogy érted hogy az ex feleségével együtt :F :F (azt hiszem ő a Diane )

Bocsi ezt tényleg nem értem ilyen mélységbe nem követem a series-t ha épp kedvem van vagy nincs más műsor stb... stb akkor nézem de nem követtem végig bár szerintem majdnem minden részt láttam. (ugye elég sokat megy)

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#29) nyunyu válasza S W A T (#28) üzenetére


nyunyu
félisten

Negyedik evad fele kornyeken (nagyjabol most ismetlik a TVben) volt rola szo, hogy Diane a felnigyarto ceg konyveloje (is), igy neki is koltoznie kellett a felnigyarto alkalmazottakkal egyutt az uj tulajdonos ceghez.

Majdnem egy egesz reszben mutogattak, ahogy osszepakolja az irodajat, bucsuzkodik a hotrodosoktol, meg sirankozik, hogy Boyd nem akarja a kornyeken latni.

Szerk: 61' Impala Bubbletop 4-ben van ez, het elejen lattam valamelyik hajnalban, hogy ismetlik.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30) S W A T válasza nyunyu (#29) üzenetére


S W A T
senior tag

Igen 2-3 napja volt rz a rész bár nem teljesen láttam de azt pont igen mikor Diane sír meg ölelgeti a többieket nem is értettem hogy hova megy.

Nem tudom hogy hova költözött de gondolom nem az A USA másik végébe... mert pont úgy csinált mintha a világvégére menne :DDD

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#31) Challanger


Challanger
tag

Hali!

Fateromnak kéne ez a sorozat (magyarul). Nem tudjátok, honnan lehetne leszedni? Egyik nevesebb torrent oldalon sem volt fent.

THX

[ Szerkesztve ]

(#32) Engineer086


Engineer086
Modder

Üdvözlök mindenkit...már ha van még, aki olvassa ezt a topikot :)
Nem is gondoltam volna, hogy a PH!-n ilyen témájú topikot találok :D Épp most nézem újra a sorozatot,(alumatube átadásánál járok) nagyon szeretem, amit ők művelnek/műveltek az autókkal. Egyedi arcképemnek is az öreg képét választottam tiszteletem jeléül.

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#33) debi


debi
tag

g

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.