Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) KillerKollar válasza p87 (#5850) üzenetére


KillerKollar
senior tag

A HD 2900-asok is késöbb jöttek a 8800-asoknál,mégsem tudtak gyorsabbak lenni :)

(#5852) Angel1981 válasza KillerKollar (#5843) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de ez valahogy puszta ránézésre sem autentikus.
Mindazonáltal nem lesz világmegváltó a a GHz edition.

(#5853) MPowerPH válasza KillerKollar (#5848) üzenetére


MPowerPH
félisten

Már ránézésre is fake... Hacsak nem elfelejtették a tesztelők, hogy ideje lenne már frissíteni az AMD drivert, mert még a tavalyi van fent. ;] Ugyan 12.6-al (4-el) is már a sima 7970 is a GTX680 előtt van, hacsak egy hajszálnyival is.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5854) KillerKollar válasza MPowerPH (#5853) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Hát ez erős túlzás már ne haragudj.Amúgy meg az új nv driverek is dobnak néhány játéknál a teljesítményen:[link]
De összességében azért a 680 gyorsabb mint a 7970,ha olvasod a cikkeket a GHz editionról mindenki úgy beszél hogy a 680-al az NV letaszította a leggyorsabb Single GPU-s kártya trónjáról az AMD-t és ezzel akarják visszaszerezni.

(#5855) MPowerPH válasza KillerKollar (#5854) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nincs itt semmilyen túlzás. Láttam a PH-s tesztet, talán az első oldal, akik legalább a 12.4-es drivert használták teszteléskor. Ha megnézed a végét, pont előtte van, és alkalmazások terén is nagyobb számban volt gyorsabb a 7970. És akkor ezt ne is folytassuk. A letaszítás addig tartott, amíg az AMD ki nem hozta driverrel a tartalékokat. A 12.6-al még tovább gyorsult a kártya, tehát már a PH-s teszt is elavult. Örülünk neki, hogy a gyárilag szénné húzott GeForce tartja a lépést. ;)

A GHz Edition még nem jelent meg, nincsenek tesztek, csak ilyen nevetséges NV bérenc grafikusok, akik megrajzolják ezeket a grafikonokat, amiken lehet csámcsogni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5856) KillerKollar válasza MPowerPH (#5855) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Ezt már egyszer kitárgyaltam Abu-val,szerinte a más beállítások miatt lehetnek különböző eredmények de tény és való hogy ha megnézed a külföldi GTX 670-es teszteket amiben van 680 és 7970 is MINDENHOL összesítve jobb a 7970 és van ahol 12.4-es drivert használtak.Úgyhogy erről ennyit.

(#5857) MPowerPH válasza KillerKollar (#5856) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mutass gyorsan egyet, de olyat, ahol a driver verzió is fel van tüntetve.

Don't Tread On Me

(#5858) radi8tor válasza MPowerPH (#5857) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Első találat.
Második találat.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#5859) Oliverda válasza MPowerPH (#5857) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem a driverben van a kutya elásva. Mi mindenhol max. grafikai beállítások (8xMSAA,16xAF, stb.) mellett teszteljük a csúcskártyákat, míg bizonyos oldalak nem.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5860) fatallerror


fatallerror
addikt

megint ugyanaz a téma...nem mind1 h melyik a gyorsabb? : D

don't tell me what i can't do!

(#5861) MPowerPH válasza Oliverda (#5859) üzenetére


MPowerPH
félisten

Plusz egy újabb pont a PH mellett. :R Mert ki az az ökör, aki ezekkel a kártyákkal nem maximális beállításokkal tolja?! Persze értem a célját a dolognak, de összességében az a mérvadó, hogy mit tud a VGA maximális grafikán.

radi: Az első 12.2 -es driver... És úgy látom gyorsban sikerült összeszedni az összes NV-s játékot. Pl. Metro -val mi a helyzet? Nem véletlenül maradt ki...
A második tesztben pedig azt látom, hogy ugyan ott helyezkedik el a két kártya. Az egyik itt, a mások ott gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5862) Löncsi válasza MPowerPH (#5861) üzenetére


Löncsi
őstag

Játékfüggő még mindig a teljesítmény, nincs olyan, hogy X kártya gyorsabb mint Y és slussz. Illetve FullHD+4xAA esetén Geforce a jobb, efelett a Radeon (kis eltéréssel).

Ez kicsit olyan mint régen a 16 vs 32 bit színmélység a Geforce 2 vs Radeon 8500 érában. :)

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5863) MPowerPH válasza Löncsi (#5862) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, ezt mondom én is, még ha ezek mind low clock-os GPU-val készültek. Erre lesz megoldás a GHz Edition. Teljesen játék függő, am a későbbiekben a GCN-ben több potenciál lehet.

Don't Tread On Me

(#5864) Löncsi válasza MPowerPH (#5863) üzenetére


Löncsi
őstag

Kiderül... nekem az a bajom, hogy ha az nV a Kepler compute részét okkal csonkította meg (Fermihez képest), akkor nem olyan biztos, hogy közeljövőben complex számításra épülő motorok sokasága fog elterjedni. Erre még szvsz várni kell.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5865) Angel1981


Angel1981
veterán

A HD8000 a módosított, erősített változata lesz a HD7000-nek, vagy csak átnevezik az utóbbit?

(#5866) Abu85 válasza Löncsi (#5864) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mindent okkal csinálnak. A Kepler esetében a Tegra lehet a legfőbb ok. Oda illenek ezek a csonkítások. Pont azt a méregfogat húzza ki, ami miatt a Fermit nem tudták leskálázni.

(#5865) Angel1981: Nem sokat fognak változtatni az architektúrán. Mindenen lehet javítani, de nem számítok radikális módosításokra. Inkább csak kisebb optimalizációk. Át lehet nevezni az aktuális GPU-kból valamelyiket, de nem biztos, hogy pont most érdemes. Egy új generációs gyártástechnológiánál a második kör mindig jobb lehet, mert több a tapasztalat. Ezért érdemes mindenhova új lapkát tervezni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5867) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

AMD HD_7970_GHz_Edition Hopp, mit hozott a ma reggel? :D :Y :R

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#5868) radi8tor válasza ViiiiktorOC (#5867) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem nagy puff.

Az én Ref karijaim 1125/1545-ön mentek alapfeszen.

[ Módosította: doc ]

⭐ Stella

(#5869) fatallerror válasza ViiiiktorOC (#5867) üzenetére


fatallerror
addikt

erre számítottam, semmi extra. szerintem felesleges volt kiadni csak h picit gyorsabb legyen mint a 680/7970 de biztos lesz olyan hülye aki 7970ről is vált xD

itt nem gyorsabb a 680nál

don't tell me what i can't do!

(#5870) MPowerPH válasza fatallerror (#5869) üzenetére


MPowerPH
félisten

BF3-ban gyorsabb, Max Payne -ben is(mindegyik hibahatár, de ezek a game -ke NV-s kártyákon futnak gyorsabban) A Witcher meg bugos lett nekik. Ez a teszt abszolút kukás, ráadásul egyoldalú. Metro -t ide sem merték berakni, de egyik GCN-t kedvelő game -et sem. :))

Don't Tread On Me

(#5871) fatallerror válasza MPowerPH (#5870) üzenetére


fatallerror
addikt

full mind1, itt már meg van az a sebesség aminél észre nem veszed h 94 fps v 99... dehát aki olyan maki h benchbuzi meg nem játszik hanem a fraps fps számlálóját nézi s sarokbak majd utána a táblázatos fps eredményeket annak best buy és rohan a boltba és kb ezért adták ki ezt a kártyát mert van elég ilyen maki : D

don't tell me what i can't do!

(#5872) MPowerPH válasza fatallerror (#5871) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nagy b@rom, aki erre plusz pénzt ad. Még ha OC-ban jól menne... De ugyan ott van a végük, mint a sima 7970-nek. :DDD Ezt az értéket meg CCC-ben most is betudod állítani.

Don't Tread On Me

(#5873) fatallerror válasza MPowerPH (#5872) üzenetére


fatallerror
addikt

jobban jár ha csajra költi a pénzt az fix : DDD

don't tell me what i can't do!

(#5874) Angel1981 válasza Abu85 (#5866) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi!

Persze, azt sejtettem, hogy nem lesz nagy változtatás, a kérdésem az volt, hogy lesz-e egyáltalán, vagy átnevezős cselhez folyamodnak?
Egyébként én is arra tippelek, hogy azért lesz némi változtatás, főleg finomhangolás, és ebből adódóan várható olyan 10-30%-os gyorsulás adott kategórián belül.

(#5875) KillerKollar válasza ViiiiktorOC (#5867) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Összesítésben ha minden felbontást nézünk 2%-al gyorsabb a 680-nál...1920x1200-ban is...

(#5876) KillerKollar


KillerKollar
senior tag

[link]
"The Radeon HD 7970 GHz Edition isn’t quite fast enough to outright win, but it is unquestionably fast enough to tie the GeForce GTX 680 as the fastest single-GPU video card in the world today."
[link]
Teszt végén negatívumoknál:"Not clearly faster than the GTX 680"
A Guru 3D-s tesztnél összeszámoltam csak a játékokat nézve 5 játéknál a 680 5 játéknál a Ghz edition volt a gyorsabb úgyhogy az is döntetlen.Ja és ha megnézitek kb az összes tesztnél a 12.7-es Béta Catalystot használták úgyhogy azt sem lehet mondani hogy a driver miatt.

[ Szerkesztve ]

(#5877) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Jóval többet vártam volna tőle. Főleg kisebb fesz és fogyi....
Mint ahogy be volt ígérve. Ez emg kapott egy új bioszt és kész...:(

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#5878) smkb


smkb
őstag

http://www.anandtech.com/show/6025/radeon-hd-7970-ghz-edition-review-catching-up-to-gtx-680/16

Hát ezek a fogyasztás meg zaj adatok elég kiábrándítóak... nagyon kínlódás érzetű.Ennél még az is jobb, ha egy partner húzott normálisabb hűtős HD7970-es modellét veszi a jóember, vagy jó hűtős modellt aztán otthon húz egyet rajta.

Még mindig nem látom, hogy lesz ebből GTX690 fogyasztással és teljesítménnyel rivalizáló HD7990.

[ Szerkesztve ]

(#5879) Angel1981 válasza smkb (#5878) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát valóban nagyon csöndben vannak a HD7990-et illetően...

(#5880) Oliverda válasza smkb (#5878) üzenetére


Oliverda
félisten

Ezt a hűtőt nem nagyon fogod viszont látni a különböző gyártók kártyáin.

A max .fogyasztás nem nőtt. Annyi történt, hogy alacsonyabb terhelés mellett többet fogyaszt a kártya, mert akkor beüt a Boost mode.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5881) smkb válasza Oliverda (#5880) üzenetére


smkb
őstag

http://www.anandtech.com/show/6025/radeon-hd-7970-ghz-edition-review-catching-up-to-gtx-680/16

Nem csúcs a lényeg, hanem hogy játékok alatt hogy fogyaszt. Itt azért elég masszív a 67w plusz a GTX680-hoz képest, vagy a 38w plusz a HD7970-hez képest, miközben kb 5-8% plusz fpst bír magából kipumpálni a ref HD7970-hez képest.

Pont annyival teljesít jobban, mint egy húzott gyári ref kártya, miközben viszont többet eszik a húzott refnél a boost clockhoz tartozó fesz miatt, mivel a refek simán base feszen elmennek ugyanazen az órajelen mint a GE.

Az égvilágon semmi kunszt nincs ebben a kártyába, sőt.... Egyszerűen meghúzták túlfesszel a ref kártyát, olyan gpukat válogatva, amik tuti bírják. Ennyi a nagy csoda, egy gyári OC kártya. Ezt bármely home user otthon összehozza kb. bármely HD7970-en, kisebb fogyasztással.

[ Szerkesztve ]

(#5882) Oliverda válasza smkb (#5881) üzenetére


Oliverda
félisten

Ebben a kategóriában az gémerek elhanyagolható részét érdekli a fogyasztás. Itt a teljesítmény az első számú szempont, minden más csak utána következik.

Az pedig, hogy milyen és mennyi "kunszt" van benne megint nem nagyon érdekli ezt a célközönséget. Ez egyszerű erődemonstráció.

Az már más kérdés, hogy személy szerint nekem a GTX 680 sem kellene, mert már az is sokat fogyaszt, sőt a HD 7870 is sokat kér.

"Az égvilágon semmi kunszt nincs ebben a kártyába, sőt.... Egyszerűen meghúzták túlfesszel a ref kártyát, olyan gpukat válogatva, amik tuti bírják. Ennyi a nagy csoda, egy gyári OC kártya."

Sokadjára linkelted az Anandtech tesztjét, de mégsem olvastad el?

Itt leírják, hogy az 1 GHz-es alapórajelhehez még alacsonyabb feszültséget kap a 7970 GE mint amennyire a 7970-nek volt szüksége a 925 MHz-hez.

A GT 640-ről mi a véleményed?

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5883) Löncsi válasza Oliverda (#5880) üzenetére


Löncsi
őstag

Az egy Furmark teszt, könnyen lehet, hogy throttling-ol a kártya alatta. OCCT alatt már többet kér a GHz edisün.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5884) KillerKollar válasza Oliverda (#5882) üzenetére


KillerKollar
senior tag

A magas fogyasztás csak azért lehet gond mert a 7990 így biztos nem fog beleférni 300 Wattba ha meg akarja verni teljesítményben a 690-est.Másrészről pedig kiadtak egy kártyát ami hangosabb,többet fogyaszt és mégcsak nem is egyértelműen gyorsabb mint a GTX 680,plusz NV oldalán még ottvan a Physx is.Ja és ráadásul ezis 500 dolcsi mint az szóval a csökkentett árú 7970-esnél még fel lehetett hozni hogy olcsóbb de itt...

(#5885) Oliverda válasza KillerKollar (#5884) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem kell beleférjen. Már a 6990-es is 375 wattos TDP kapott. Az OEM verziók ellenben olyan BIOS-t kaptak, ahol a PowerTune -20%-ra volt fixálva, így azok "csak" 300 watt TDP-vel érkeztek.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5886) Henkei


Henkei
tag

3 nv fan miatt karnak koptatod a klaviaturat.

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#5887) smkb válasza Oliverda (#5882) üzenetére


smkb
őstag

"A GT 640-ről mi a véleményed?"

Phosh. Egyszóval, kultúráltan...

(#5888) Oliverda válasza smkb (#5887) üzenetére


Oliverda
félisten

HTPC-be tökéletes.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5889) smkb válasza Oliverda (#5888) üzenetére


smkb
őstag

... 2012-ben egy kultúrált HTPC-be hadd ne kellejen már diszkrét VGA-t tenni.... , ha a GK107 meg erre képes mindössze... az minősíti

[ Szerkesztve ]

(#5890) KillerKollar válasza Henkei (#5886) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Már bocsi de nem vagyok NV fan...volt nekem 5970-em 4850-em,X1650 Pro-m,9600 Pro-m,de volt Geforce 2-esem 4-esem,8600 Gt-m,GTX 590-em...Én csak a véleményemet mondom ebben a generációban a felső kategóriában az NV áll jobban,de pl a GT 640 valóban gyenge eresztés lett és ugye középkategóriában még nem is kínál semmit az NV(650,660 stb...).

(#5891) Löncsi válasza KillerKollar (#5890) üzenetére


Löncsi
őstag

De, nV fan vagy, mivel Geforce-od van.

Nekem is voltak ATI kártyáim, de sajnos már nV fan lettem én is. :(

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5892) KillerKollar válasza Löncsi (#5891) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Azért mert NV kártyám van még nem biztos hogy NV fan vagyok...Lehetnék elégedetlen is a kártyámmal,de nem vagyok és a radeon kártyáimmal se voltam az.Egyszerűen mindig azt veszem ami adott kategóriában és adott generációban a legjobb választás szerintem.És jelenleg csak azt állítottam hogy véleményem szerint a HD 7970 és GTX 680-as kategóriájában a 680-as a jobb választás és ára/fogyasztása és a magas hangszintje miatt a 7970 Ghz Edition sem változtat ezen,ráadásul nem is egyértelműen gyorsabb a 680-asnál.

(#5893) Löncsi válasza KillerKollar (#5892) üzenetére


Löncsi
őstag

Irónia, nyugi ;)

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5894) MPowerPH válasza KillerKollar (#5884) üzenetére


MPowerPH
félisten

A sima 7970 is tudja ugyan ezt, és olcsóbb. A GHz E egy b@romság. És jelenleg a 7970 ugyan ott van, vagy kicsivel gyorsabb is mint a 680, e mellé többet fogyaszt, és hangosabb, cserébe jóval olcsóbb. Tehát egy kutya, teljesen szimpátia kérdése az egész.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5895) KillerKollar válasza MPowerPH (#5894) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Olvasd el a teszteknél a végszót,a legtöbbnél azt írják hogy a Ghz edition nem egyértelműen gyorsabb mint a 680,inkább ugyanolyan gyors ráadásul eddig kétségen kívül az NV kezében volt a leggyorsabb egy GPU-s kártya címe,úgyhogy nem a sima 7970 NEM gyorsabb a 680-nál...Érdekes hogy engem hívtak elöbb NV fanboynak holott én csak magánvéleményt mondok,te meg olyat mondasz amiről még az AMD is elismerné hogy ez nincs így,ők is tudják hogy lassabb a sima 7970 mint a 680.
[link]
"Jelenleg kérdéses, hogy az új Radeon vajon megéri-e a pénzét, hiszen az ugyanannyiba kerülő GTX 680 praktikus körülmények közt (mondjuk egyetlen darab 1920×1080 képpontos monitorral használva) általában jobban teljesít" És ez a Ghz editionról szóló cikk.

[ Szerkesztve ]

(#5896) MPowerPH válasza KillerKollar (#5895) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én rendes tesztoldalakat néztem, nem ilyen zagyvaságot. A GHz Edition-nak pedig minden 7970 -t el lehet adni, csak magadnak kell feltoldnod a csúszkákat. Nekem is az van, belövöm 1250-re a GPU-t, és ennyi. Az 1050 egyébként is egy elég lightos oc, alapból is így kellett volna szállítani a VGA-t, mivel mindegyik lazán bírja még jóval fölötte is.
Hova tovább, itt egy rendes teszt. 15 játékból 13-ban gyorsabb a húzott 7970, mint a 680, még BF3-ban is. :)
Az meg ki lett tárgyalva, hogy a sima 7970 miért nem gyorsabb. Alacsony lett a GPU órajel, pedig maga a chip bírta volna, mint utólag kiderült. Már ezen az 1050-es órajelen is gyorsabb, nem hogy Cata maxon. NV jól döntött, amikor a GTX680 alapórajelét ilyen magasra pozicionálták.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5897) KillerKollar válasza MPowerPH (#5896) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Igen ha megnézed a teszt végén az összesítést minden felbontásban illetve a legnépszerűbb 1920x1200-as felbontásban mind2 helyen összesen 2%-al gyorsabb a GHz Edition a 680-nál és a "sima" 7970 természetesen lassabb nála,pedig te arra állítottad hogy ugyan olyan gyors vagy gyorsabb.Egy játékot kicserélnek olyanra ami jobban fekszik az NV-nek és paff elis tűnt az a 2%.

(#5898) MPowerPH válasza KillerKollar (#5897) üzenetére


MPowerPH
félisten

Itt nincs mit kicserélni, az összes game benne van a tesztben, ami slágernek számít. NV-si ,és AMD-s is.
Nem a Full HD felbontást néztem, hanem az 1600P-t. ;) A különbség pedig csak azért annyi, mert nem full grafon nézték. Köztudott, hogy a GCN sokkal jobban bírja a magas AA-t, csak úgy mint a magasabb felbontást. Így ez az eredmény még jobb lehetett volna, ha azt is benyomják. A 7970 lemaradása pedig nagyon egyszerű, oda is van írva. A 12.3-as drivert használták a sima verziónál. Majd a 670 gyorsabb, mint a 7970, LOL. 1600P-ben pedig ott a 8%. Ezeknek a kártyáknak ott kellene domborítaniuk, full HD már nem elég. Főleg CF/SLi esetén.
De mint mondtam a sima 7970=7970 GHz E, sajnos vagy nem. Tehát fogom a csúszkát Cataban, és feltolom 1050-re, és megspóroltam 10k-t. Tehát többségében gyorsabb. Ez a teszt arra jó volt, hogy kiderült az órajel kiegyenlítés hatására a 7970 ott van a szeren. 1050-től pedig ugyan annyi OC van benne, mint egy GTX680-ban. Tehát az a 2-8% állandó marad, még kicsit nőni is fog, mivel C to C erősebb a GCN.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5899) KillerKollar válasza MPowerPH (#5898) üzenetére


KillerKollar
senior tag

2-8%? :) Nem,2 %.Nem tudom te mikről beszélsz :D A másik meg hogy honnan veszed hogy nincs maxon az AA?A tesztben amit te küldtél pl sehol nem írják...csak a felbontást,meg elötte egy ki leírás a játékról meg az engineről.Szerintem 99% hogy maxra tettek mindent...Úgy szoktak tesztelni csúcskártyákat a legtöbb helyen külföldön is.A másik kedvenc meg hogy mindenki azzal jön hogy új AMD driver,AMD driver majd ha frissül elhúznak...Mert az NV nem tud drivert csinálni?Ők nem tudnak kiadni vmi olyan drivert amivel elhúznak a radeonok mellett?Csak az AMD?

(#5900) Löncsi válasza KillerKollar (#5899) üzenetére


Löncsi
őstag

És a Kepler-t sem lehet tuningolni, csak a GCN-t.. :p

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.