Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Amd rendszer (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) B(al)ansz


B(al)ansz
csendes tag

Helló,
Szükségem lenne néhány nálam tapasztaltabb segítségére, mert ki akarom cserélni a régi gépem alapját.

Noszval én úgy AMD 1800+ procit szeretnék, ehhez kéne még egy alaplap plusz memória...

és hogy ez milyen feltételekkel működik. (ASUS TNT-s VGA-m van :DD, B(al)ansz

(#2) greg214 válasza B(al)ansz (#1) üzenetére


greg214
tag

Én ez alá költséghatékonyság okán egy SIS745-ös csipszetet pakolnék, pl. ECSK7S6A olcsó (bruttó18-20) és finom (ddr333). Igy több RAM-ot vehetsz, ami jó:D

Greg O'Rich

(#3) greg214 válasza B(al)ansz (#1) üzenetére


greg214
tag

TNT belemegy, de az elég sovány darab. Szerintem szerezz legalább egy Gef2GTS/Ti/Pro ilyesmit használtan, az megvan 15K körül. Azt' Q3 orrvérzésig:D

Greg O'Rich

(#4) cadaver


cadaver
tag

ECS olcso es stabil, ASUS A7V333 draga es a legjobb :)) . es mivan, ha 1600+-t veszel, a7v333ban meg tuningolni is lehet (ECS-ben nem!) es akkor belefer egy ilyen lap. videokartyat tenyleg vegyel, nekem eddig TNT-m volt (nem tnt2) es a radeon8500le ez utan mennyorszag :)) amugy ez a huto homersekletfigyelo-csipogos, homerseklet fuggvenyeben fordulatszamot valtoztat, 8cm-s venti van rajta, ultrahalk, elmeletileg megbizhato, es szep. [de ez csak a 4/TC fajta!])
hm most hogy igy elnezem talan nem is mondtam semmi ujat ebben a par sorocskaban. bar remelem igen. na pá

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Amd rendszer (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.