Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- potyautas: Kiküldetésben a szép Juhásznénál
- Szevam: ChatGPT: Bizonytalansági jelölés funkció bekapcsolása
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Sapphi: StremHU | Source – Self-hostolható Stremio addon magyar trackerekhez
-
LOGOUT
AMD Radeon™ R9 290 / 290X / 390 / 390X téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
SKyle
tag
Kedves Fórumtársak!
(A fiam nevében írok, mert dolgozik és nem nagyon van ideje, de ha már majd meguntam a közvetítést, megmondom hogy regisztráljon.)
Segítségeteket kérem a következő problémában, idézem amit a gyerek írt:Konfiguráció: Intel Core i7-3770K CPU 3.50GHz, 16GB DDR3 RAM (4 X 4GB), ASRock Z77 Extreme 6 alaplap, Sapphire R9 290x vapor-x 8GB GDDR 5, 750W-os tápegység (valamilyen), Windows 10 64-bit. Se a CPU se a GPU nem lett húzva.
YouTube-on videónézés közben a hang úgy maradt és kifagyott a gép. Reset-elés után a felhasználómba való belépéskor (vagy már előtte) fekete képernyővel kifagyott. Jelenleg alaplapi videokártyával megy a gép, ha nincs benne az R9.
Próbáltam drivert frissíteni safe módban. Próbáltam letörölni mindent, ami a hiba megjelenése előtt pár nappal települt. Volt, hogy eljutottam a jelszó begépeléséig és közben fagyott ki. Furcsa mód abból tudtam, hogy nem sikerült megcsinálni, hogy ahogy a kép kifagy és bármilyen billentyűt ütök a numerikus billentyű lámpája kialszik. Volt, hogy azt hittem megoldottam a problémát és az asztalon adta fel. (csak úgy, nem is volt elindítva semmi) Rendszert nem telepítettem újra, mert ezt a 10-est 7-esről upgradeltem. A kártya nagyjából 4 éves. Ha alaplapi videóval lépek be úgy, hogy bene van az R9, akkor kifagy nemsokkal azután, hogy betölti az asztalt. A rendszerem csak úgy megy, ha nincs a kártya a gépben, de akkor hibátlan.
(Edit: formázás)
Várom a gondolataitokat.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicban tilos bármilyen offtopic hozzászólás írása!
Ilyen célra használjátok a Lokál fórumban található offtopicot.
- Vezetékes FEJhallgatók
- Mélynyomó? Nem, kompakt Chieftec ház!
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti / 3070 / 3070 Ti (GA104)
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Tőzsde és gazdaság
- Milyen alaplapot vegyek?
- Kivégezheti a kisebb VGA-gyártókat az NVIDIA döntése
- LEGO klub
- Google Pixel topik
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2036
- ASUS ROG Zephyrus G14 - 14" WUXGA 144Hz - Ryzen 9 6900HS - 16GB - 1TB - Win11 - RX 6800S 8GB - HUN
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor
- LicencAruhaz.hu OLCSÓ, LEGÁLIS SZOFTVEREK AZONNAL - Windows - Office - Win Server - ÖRÖK GARANCIÁVAL
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi




