Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-08 20:59:31

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) kasa85 válasza Cybertrone (#900) üzenetére


kasa85
őstag

Igazad van köszi :R
Azért az még egész elfogadható ér jót léptél jelen helyzetben :C
Ország/Forint off vége ;)
Teszteket várom,és a volt GTX580SLI párossal való össze hasonlítást.
Teljesítmény észrevételek,azon a csoda kijelzőn lévő minőség különbséget,mint szín,elsimítás stb. :R

A fentiekben a félre értést akartam tisztázni amit lehet akkor privátba kérném,mert bicska nyitogató a stílusom ezek szerint csak tudnám kivel szemben,mert amit írtam nem a ph tagokat érinti :((( :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#902) Shkiz0 válasza Cybertrone (#900) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Pl nem tudom, hogy de még lett 1db Asus, akinek kell az jelezze, mert úgy néz ki ebbe a nagykerbe 2 hétig nem jön több.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#903) Cybertrone válasza Shkiz0 (#902) üzenetére


Cybertrone
veterán

Na tessék :D

kasa85:
Írjál nyugodtan nem tilos, csak az anyagi, és munkahely, országi problémákat haggyuk ki! :K :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#904) kasa85 válasza Cybertrone (#903) üzenetére


kasa85
őstag

Rendben kolega :R
Azoktól akik úgy érzik meg bántottam valamivel külön elnézést kérek,de a fentieket ha túlzásba is vittem nem a szegények,és a jelenlévő kő gazdagoknak szólt.
Nem szoktam rétegelni itt az embereket,csak fájóan látom merre haladunk köszönhetően öltönyös vezetőinknek na nekik szól a fenti,és a pár hsz-el visszább írt üzenet.
Na ami lényeg Cybertrone-nak igaza van bármennyire is nehéz,és kilátástalan a helyzet jelen pillanatban.
A fentieket nem irigységből,és a rétegek ócsárolása miatt írtam a jelzők nem miránk vonatkoznak,mi sajnos benne élünk.
OFF vége.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#905) Cybertrone válasza Shkiz0 (#902) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az ánusz is nálad van? vagy azt még ki kell kérni? :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#906) jozsef m. válasza kasa85 (#894) üzenetére


jozsef m.
tag

Persze még a Kepler is ha megjelenik Május fele

Nagyon optimista vagy, ha ennyire közeli lenne a kereskedelmi rajtja akkor a CES-en már orrba szájba demoztak volna, legalább a mérnöki mintákkal! :F

(#907) Shkiz0 válasza Cybertrone (#905) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Le kell kérnem, de ha kell valakinek holnapra nálam.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#908) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Mi az amit a 6950CF vagy GTX580SLI nem visz el maxon?
Hová siettek ennyire a vásárlással?
Nem értem ez a nagy ugrálást!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#909) Cybertrone válasza Gaboman (#908) üzenetére


Cybertrone
veterán

mi így szeretjük , sőt tovább megyek nem is kell értened ;) Hidd el felnőttek vagyunk és tudjuk mikor mit kire :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#910) Gaboman válasza Cybertrone (#909) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Hát pont nem úgy néztek ki! :DDD
Nem is akarom érteni! :N

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#911) TTomax


TTomax
nagyúr

PHtesztet kérünk...parampapparammmm... :))

(#913) Gaboman
Akinek telik rá,az nem fog vacakolni hogy most egy kicsit drágább...ez is egy hobby,ahol másodlagos szempont az ár ilyen oldalról tekintve... az ár fontos lehet egy mosópor vagy egy tusfürdő vásárlásakor,de amikor valaki valamilyen hobbynak él akkor nem...
Más szempontok alapján gondolkodik az ember...ezt tiszteletben illik tartani,sőt úgy általában azt is,hogy ki mit csinál a pénzével. :)
Nem vagyunk egyformák,nem gondolkodunk egyformán... mindenkinek más és más fontos,és mindenkinek más és más lány tetszik.. :) ez utóbbi igen fontos,mert ha nem így lenne kihalnánk :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#912) SzlobiG válasza Gaboman (#908) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem azért veszi mert nem elég, hanem az újdonság varázsa, kipróbálása ez egy nagy húzó erő főleg ha van is miből.:)

(#913) Gaboman válasza SzlobiG (#912) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Csak még fog az ára is lejjebb menni azért nem értem a kapkodást, vagy ha a pénz ennyire nem számít akkor oké!
Én akkor szokom cserélni ha már nem bírom jól futtatni amivel játszani szeretnék.
De ez én vagyok!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#914) SzlobiG válasza Gaboman (#913) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akinek ez a mindene annak megér ennyit is hidd el.

Én mondjuk kivárok ennyiért kizárt hogy vga-t vegyek lesz ez majd az aprón hamarosan olcsóbban is főleg hogy most erősödik a forint rendesen. :K

(#915) Gaboman válasza SzlobiG (#914) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ezt mondom én is! :K

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#916) Stukker1987 válasza SzlobiG (#914) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Ezt a forint erősödést honnan veszed?? :F

A 7950 szerintetek milyen huf áron lesz kapható? Jól tippelem,hogy a 130k-t is meghaladhatja?

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#917) SzlobiG válasza Stukker1987 (#916) üzenetére


SzlobiG
félisten

Onnét hogy már 306ft 1 euró ami egy hete 320 volt.:)

(#918) Shkiz0 válasza SzlobiG (#917) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

309 :)
Igazából én akkor mondanám erősödésnek, ha mondjuk 300 vagy ez alá menne, és tartósan ott is maradna

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#919) Stukker1987 válasza Shkiz0 (#918) üzenetére


Stukker1987
senior tag

310-311 :K

290 alatt már azt mondanám,hogy történt előrelépés

Shkiz0 hogy látod a közeledő 7950 árait?

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#920) Shkiz0 válasza Stukker1987 (#919) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Sehogy, nincs még csak listában sem.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#921) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Nah azthittem lemaradtam valamiről, de látom csak radi8tor1 fórumtársunk adta meg a kezdő löketet azzal a csinos eredménnyel.
radi8tor1: Ezek szerint elég lesz a tápod a CF-hez?
(#783) Cybertrone : A ref hűtéssel abszolút semmi baj, ahogy decide beszámolt róla még húzva is csak 74 °C ami azért igazán jó eredmény. Csupán a tesztek alapján az a ~20 fok különbség a DC javára, ami miatt annyira várom. Vajon itt is hozza e majd.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#922) SzlobiG válasza Shkiz0 (#918) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hmm tényleg, le van maradva a widgetem. :B

(#923) HuTi.HUN


HuTi.HUN
tag

Az enyém is befutott (azzal a lendülettel a gépbe is):
[link]

(#924) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

3DMark 11 X6196

⭐ Stella

(#925) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Na varjatok csak.. mar en is uton vagyok;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#926) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

3DMark 11 P15008

⭐ Stella

(#927) csucsbicep válasza radi8tor (#926) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Az igen. Ezekkel a kártyákkal lehet rekordokat döntögetni, kíváncsi leszek, hogy milyen gyári OC-s verziók fognak ebből születni.

(#928) heffe


heffe
csendes tag

Elképzelhető, hogy -20%-on is simán vinné a stock órajeleket? :U

(#929) Crytek válasza radi8tor (#926) üzenetére


Crytek
veterán

Ha esetleg van játékod azzal is teszteld kérlek az a lényeg nem a hurkamárkok!

Next PC Upgrade: 2022

(#930) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Radi eredmenyei cfxre vannak? Csak, mert ha igen, akkor nem ertem a csodalkozas targyat. Meg jo hogy a 300k feletti vadak utik a 125ks vasakat :)

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#931) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

3DMark Vantage P44595

Játék most nincs olyan telepítve, amivel tudok tesztelni, sajna. :( Valamint ma csak ennyi időm volt benchmarkolni. Holnap folytatom.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#932) ffodi válasza Sontir Fel (#930) üzenetére


ffodi
veterán

CFX :K

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#933) Novver


Novver
senior tag

Bármi infó arról hogy mikor jönnek a nem referenciahűtős modellek?
Konkrétan a sapphire megoldásai érdekelnének, de nyitott vagyok, lényeg a hűvösség :)

Life is a game... The game is my life!

(#934) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Kezben a zsuga... rohanok haza!:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#935) radi8tor válasza Cybertrone (#934) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vigyázz az úton!

⭐ Stella

(#936) Cybertrone válasza radi8tor (#935) üzenetére


Cybertrone
veterán

Aki el akarja veni azt lelovom! Kivi vagyok nagyon! Am grat a gepedben levo tesoknak!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#937) stranger28 válasza Cybertrone (#936) üzenetére


stranger28
addikt

"Aki el akarja veni azt lelovom!" :DDD:DDD

(#938) Gaboman válasza Sontir Fel (#930) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Erre inkább nem mondok semmit! :N
Az lenne a szép ha nem verné őket!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#939) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Látva az eredményeket, kezdek én is elcsábulni. Viszont referencia hűtés hangját én nem tolerálom, info van már az egyedikről, hogy mikorra várhatóak? (Főleg a Gigabyte WF3, az a jól bevált)

(#940) kasa85 válasza jozsef m. (#906) üzenetére


kasa85
őstag

Szerintem vártak az Ati jelenlegi lépésére minid is így csinálták.
Utána ha gyorsabb volt mint amit ki akartak adni egy kicsit el halasztották foltoztak ezt azt utána pár hónappal rá ki adnak egy GPU csúcsot ami nem durran akkorát,de magáénak tudhatja a +20% val a leggyorsabb kártya címet.
Azt sugallja valami,hogy Márciusban már lesz infó a megjelenő Keplerről.
Úgy olvastam,hogy egyenlőre nem sikerült nekik a csík szélességet csökkenteni,így gondolom kísérleteznek,vagy atomokra bontják az AMD kártyát,és kisebb változtatással ki adják a sajátjukat.
Ez csak spekuláció,de nagyság rendeben így csinálja minden Szoftver,vagy Hardver gyártó.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#941) jozsef m. válasza radi8tor (#926) üzenetére


jozsef m.
tag

Gratula! Szép eredmények! :K

(#942) - = Zk = - válasza Novver (#877) üzenetére


- = Zk = -
félisten

BF3 alatt meg majd szenvedek :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#943) Novver válasza - = Zk = - (#942) üzenetére


Novver
senior tag

miért szenvednél bf3 alatt ? :D

Life is a game... The game is my life!

(#944) - = Zk = - válasza Novver (#943) üzenetére


- = Zk = -
félisten

adatlapomon a konfigom.
szal ide vennék egy 7970-et, max 1920*1080-ig tolnám a játékot.
szvsz lenne pár map, aholbekarcolna a szerkezet. a 7970 már igencsak FHD fölé van belőve... vagy tévedek?! :B

szerk:
én csak FHD-ben szeretnék HIGH/ULTRA módban "közepes"/max élsimítással nyomúlni...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#945) AMATŐR válasza - = Zk = - (#944) üzenetére


AMATŐR
őstag

Ez a BF3 Full HD ban engem is érdekelne, természetesen 1 kártyával!
Jobban hiszek az itteni tulajoknak, mint a külföldi oldalaknak! :D

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#946) subaruwrc válasza AMATŐR (#945) üzenetére


subaruwrc
félisten

full hd-ban a bf3-at szerintem egy 560 ti is elviszi csutkán már nem azért

(#947) Gaboman válasza subaruwrc (#946) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ennél a kártyánál jóval gyengébb is elviszi!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#948) jones965 válasza subaruwrc (#946) üzenetére


jones965
Modder

- még a GTX 285 is.

(#949) AMATŐR válasza subaruwrc (#946) üzenetére


AMATŐR
őstag

Én a multira gondolok! Nem vagyok profi játékos, így nekem az is cél, hogy szép legyen egy játék! Sokan a multit úgy tolják, hogy mindent levesznek low-ra, nekik csak a találat a cél!

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#950) - = Zk = - válasza subaruwrc (#946) üzenetére


- = Zk = -
félisten

és AMD/ATi vonalon?....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.