Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Meggyi001: A végtelenbe...
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
Új hozzászólás Aktív témák
-
szab.tam
nagyúr
válasz
deadwing
#590
üzenetére

ez más tészta lesz. ez nem 6990 kategória.
van ugye a nagy gépem.a passzív hűtésű borzalom. annak a hűtőjébe bele van hegesztve a gtx480. azzal nem nem megy a móka. kicserélhetném egy 6950-70-re, (csak 1 gpu-s lehet a hűtőblokk miatt), de meg akarom ízlelni a dolgot, mielőtt szerelek...)
na most: van egy alig használt belépőkonfigom is. zen3000, e6300, ninja copper 8400gs passzív, stb. 1 db. s-flex@400rpm zajong benne.
oda vettem egy 5750-et. azt még rá tudom dugni a zen-re, molex-ekkel.
a hűtőjét majd lekapom, és arra is teszek egy kiló alubordát, és a zajkérdés ott is lerendezve.meg hát azon a gépen van most állandóra win7, telepített játékokkal, ami az az eyefinityhez, ésa próbateszthez elengedhetetlen. (játékgépemen és htpc-men is xp van alapból.)
régebbi, dx9-es játékokat nézek meg főként, pl. simbin gtr2, gtr evo, stb.
3*1680-ban tervezem.
de ebben is lesz egy kanyar: 2 db. 22-es monitorom van + 32" fullhd tv.
a tv-t is 1680-ra rakom. viszont ha az overscan csúszkát nem húzom el, akkor a fekete keret miatt tud akkora lenni a képfelület, mitn a 22"-osé. így kapok 3 db. tök egyforma méretű, azonos felbontású képet. (a tv képe nem lesz ugye így natív.)
ha az aktív eyefinity kilövi az overscan csúszkát, akkor jön az optikai trükközés, kipróbáltam a sötétbe: a tv-t hátrébbtolom, és így optikalilag, a szememet becsapva méretbe hozom.ennek az egésznek az a lényege 2 van
hogy szülessen egy 1 oldalas logoutos cikk, hogyan lehet minimál költségvetéssel 3 monitorzni, és mire elég egy belépőkéártya,
illetve a nagy gépbe egy nagyobb kártya vásárlás és beépítés előtt megízlelni a ficsőrt.mostanság a 32" fullhd tv-n szoktam játszani. 75-90 centire van a szemem. csak autós játékok. ego engine-eseknél, (f1, dirt), ha leesik vaalmiért 50 fps-re, kifolyika szemem. mert anyira közel van, hogy a legkisebb remegés is zavaró. viszont a 22"-oson, a relatív pixel/távolság növekedés miatt még a 30fps is folymatosnak hatott, amikor tegnap dirt2 bench-et futtattam ultra grafikán az 5750-en.
nem lepődnék meg, ha közepes beállításon a dirt is menne eyefinity-ben....érdekes lesz...
a végcél persze a 3*32" és a nagy gépben valami bikább kártya. ha az új gen nvida támogatná 1 gpu-val is a surronudot, akkor az. ha nem, akkor vagy ati, vagy a most bemutatott Force GTX 580 MDT X4 OC. habár az nem tisztán surround kompatibilis, de ezt nem vágom még teljesen..
Új hozzászólás Aktív témák
- MOBILTELEFON / TARTOZÉK / OKOSÓRA / OKOS KIEGÉSZÍTŐ beárazás
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Megbüntették, ezért feloszlatná az EU-t Elon Musk
- VGA kibeszélő offtopik
- Automobilista 2
- Windows 11
- Nintendo Switch 2
- Philips LCD és LED TV-k
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- További aktív témák...
- Vadi új, 2 év garanciás, Sony PlayStation DualSense 5 kontroller
- Keresek Xbox Series S / Series X / Playstation 5 konzolokat
- LG 65G4 - 65" OLED evo - 4K 144Hz & 0.1ms - MLA Plus - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium
- Bomba Ár! Fujitsu LifeBook S761 - i5-2520M I 4GB I 320GB I DVDRW I 13,3" HD I HDMI I W10 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Huawei Watch 4 Pro eSIM okosóra garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


