Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz KROK640 #64793 üzenetére

    Nyilván nem Mbit, akkor se ha rosszul írtam.
    Akkor teljes spec:
    Win98SE nyelv összevissza, de végig ez az alaplap volt alatta install óta (2013).
    Intel Celeron Coppermine 1.1GHz
    FSB 100MHz
    PCChips M754LMR+
    384MB RAM (32MB system reserved)
    ATI RV100 DDR 64MB 64-bit bus, de PCI (mivel az AGP-re van rakva az integrált)
    Szóval ez a Radeon 7000VE
    20GB-os WD HDD (Aidában nem látszik).
    WD200BB-00DEA0, 2003. Jan. 20. 6 bad sector
    Alapvetően nem kéne gondja legyen, mert a klónozás az gyors volt rá. Ma kellett átmásolnom a Nikimitől, mert az egyáltalán nem szándékozott elindulni, csak erőteljes ütlegelésre, de ez nem újdonság, inkább kicseréltem. (aztán ha kiderül, hogy azt is a táp intézte, akkor ideges leszek, de elvileg így kaptam vissza haveromtól, mikor kölcsönadtam)
    És még ott egy Diamond MX300, mert az lenne a lényeg. Most a Bartonos gépen nincs W98SE. Így ez a konfig a legerősebb gépem W98-cal.

    Táp az egy Take Me! rettenet (350W), apám dobta ki, ha jól emlékszem azért, mert irtó zajos lett a ventilátora.

    Most megy egy ideje másolás külső tápról tolt HDD-vel és nem indulgat újra, szóval szerintem táp lesz. De hogy a táptól tud-e lassú is lenni az jó kérdés.

    Már meg lett beszélve párszor a topicban hogy ez nem egy jó gépalap, de hogy még a Radeon 7000-el se igazán hozza egy TNT2-es gép szintjét az már igazán érdekes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés