Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66051) Match


Match
tag

Sziasztok.
Azzal a problemaval fordulok hozzatok,hogy adott egy fx 6300+970a-ud3p.
4.2 Ghz vcore 1.4, 1 ora prime stabilan lefut de ha bekapcsolom a C6 state-et bootolas utan par masodpercel ujraindul a gep.Sok helyen utananeztem azt irjak ,hogy ha atomstabil az oc akkor c state bekapcsolva nem kellene gond legyen.
Elore is koszonom a valaszokat.

Minek inni és vezetni? Ha lehet szívni és repülni...

(#66052) Beretvás válasza Match (#66051) üzenetére


Beretvás
addikt

szia. egyszerü, ezekszerint nem stabil az oc. az hogy prime stabil az nem jelent sokat.. én pl csak 5 percet futtatom, ha az alatt nem dobja el egyik magot sem akkor stabil általában.. mehet a game, vagy net. sokszor az jobban megmutatja..

(#66053) ViZion válasza Match (#66051) üzenetére


ViZion
félisten

Ram beállítások, táp, extra fesz még... ezeket teszteld. Bár a tápod márkára nem rossz, de táposban megmondják, h lehet-e ez ok.
IBT-t futtass 3 kör very high is elég.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#66054) Tomko78 válasza Match (#66051) üzenetére


Tomko78
őstag

Mondjuk szerintem kicsit sok az a 1.4 V 4.2 Ghz , 1.31V nem próbáltad ?

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#66055) Match válasza Tomko78 (#66054) üzenetére


Match
tag

1.4 alat nem stabil, nem fogtam ki egy igazan jo kockat :(.Biosban 1.3-at mutat alapnak.

[ Szerkesztve ]

Minek inni és vezetni? Ha lehet szívni és repülni...

(#66056) Tomko78 válasza Match (#66055) üzenetére


Tomko78
őstag

Vagy lehet az alaplap se az igazi hozzá , én úgy látom a Phenom II voltak inkább cpu függök , már a Fx inkább a alaplaptól függ jobban , jó a cpu is számít de nem annyit mint a szép aranykorban a Phenom II 965 Be -el :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#66057) Match válasza Tomko78 (#66056) üzenetére


Match
tag

Elozo lapom egy 970a-ds3 volt ott meg oc nelkul is voltak gondok :).Azert vettem az ud3p-t mer elmeletileg eleg kellene legyen hozza.

Minek inni és vezetni? Ha lehet szívni és repülni...

(#66058) Tomko78 válasza Match (#66057) üzenetére


Tomko78
őstag

Én így használom , bírna többet is 4.5 Ghz olyan 1.36 V -on csak ott meg már a hűtő a gyenge láncszem , de újat meg nem akarok venni , megvárom a Zent , és eldöntöm mi lesz maradok vagy gonosz leszek és .... ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#66059) Match válasza Tomko78 (#66058) üzenetére


Match
tag

Nekem el se indulna ekkora feszen :).
Elozo lapnal 4 Ghz-hez kert 1.4 voltot de nem volt stabil, mondjuk nagyon nem mertem huzni nehogy elpukkanjon 4+1 fazis es meg hutoborda sem volt.

Minek inni és vezetni? Ha lehet szívni és repülni...

(#66060) Match válasza Tomko78 (#66058) üzenetére


Match
tag

Ha mindent auton hagyok 3.8-on mar nem stabil :(

Minek inni és vezetni? Ha lehet szívni és repülni...

(#66061) Tomko78 válasza Match (#66059) üzenetére


Tomko78
őstag

12 + 2 fázis csak elég , e miatt vettem ezt a lapot , fázisok csak nem lehetnek a gyenge láncszemek ;] 4 ghz 1.28 V stabil vagyis alapfeszen , beletennéd egy 990 Fx alaplapba máshogy muzsikálna lehet a cpu ;]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#66062) Match válasza Beretvás (#66052) üzenetére


Match
tag

4Ghz-en lefutott az IBT very high-on gond nelkul, nagyon ugy nez ki elvesztettem a szilikon lottot :)
Mondjuk Overwatchra eleg , siman kihajtja a 960-at. Elduzzogok meg 1-2 evig aztan teljes konfig csere.
Remelem bevalik a Zen :).

[ Szerkesztve ]

Minek inni és vezetni? Ha lehet szívni és repülni...

(#66063) Match


Match
tag

4 Ghz 1,375 volton ujraindult IBT very high alatt,1,4-en nem volt gond. :(

[ Szerkesztve ]

Minek inni és vezetni? Ha lehet szívni és repülni...

(#66064) lee56 válasza Match (#66051) üzenetére


lee56
őstag

Szia.

Pedig C6-nak mennie kéne bizony, ha amúgy stabil az OC. Rögtön startnál újraindulás vagy nagyon-nagyon kevés feszültség miatt szokott lenne, vagy van egy giga "specialitás" (uefi-s betegség) amiről hallottam, nevezetesen; hogy ha nem kapcsolod BE uefi-ben a turbót (nem tudom hogy hívják ott pontosan, hagyományos bios-ban nálam CPB (core perforemance boost)), APM ettől függetlenül természetesen ki lehet és ajánlott is kikapcsolni, - ahogy minden FX-es tuning ajánló kb. ezzel kezdődik, és mivel APM nélkül gyakorlatilag nem működik a turbó, ezért ez semmi gondot nem is okoz - , de valamiért gigánál ha turbó is offra van téve, többszöri ujraindulás lesz az eredmény rögtön start után. Ne kérdezd miért, már akkor se értettem amikor múltkor írta valaki, de ez volt rá a megoldás, lehet nálad is beválik (röviden turbo ON, apm OFF). Egy próbát megér.

(#66061) Tomko78 : Nem kell ide 990 lap, azért az 970-es UD3P nem egy asrock hűtetlen 4+1-el ;)
Hiába hangoztatjátok itt sokan sokszor, hogy bűn nem tuningolni meg FX tuningra teremtetett, a szomorú igazság az hogy ez is csak egy processzor, és nem minden FX-et lehet jól tuningolni, tehetsz te alá száz ezer forintos alaplapot is, aztán ha a prociba csak ennyi van, akkor mid van?! Van egy jó drága, gyengén teljesítő rendszered, ugye megérte? A legjobb 970-es "kis" lapok igen is ki tudják hozni a maximumot az FX-ekből, már amelyikből ki lehet ugye, mert továbbra is 98%-ban processzoron múlik meddig mennek és hogyan, ezen a szinten már a lap nem igazán tényező.

No Comment

(#66065) Match válasza lee56 (#66064) üzenetére


Match
tag

En irtam rosszul, siman bootol a rendszer a windows indul ujra par masodperc utan.Arra gondoltam megkeresem a maximum frekit elfogadhato feszen es ugy hagyom.Nagy a gyanum 4 Ghz lesz 1.4-en, mondjuk ez is jobb mind az osszevissza ugralo turbo ami felugrik 1.45 voltra is.Akkor apm off? Valahol olvastam giga lapoknal nem igazan ajanlott kikapcsolni.
Koszi mindenkinek a segitseget.

[ Szerkesztve ]

Minek inni és vezetni? Ha lehet szívni és repülni...

(#66066) Omli85 válasza Tomko78 (#66061) üzenetére


Omli85
őstag

Nem minden kocka ilyen csoda kocka ám hogy 1.2-val viszi a 4.5-öt :P és nem feltétlen csak lap függő jelenség ez. Az enyém Saberben van hót nem izgatja... 1.488 kell neki a stabil 4.5-höz a 4.8-hoz meg 1.55+ .. :D.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#66067) antihero0112 válasza Omli85 (#66066) üzenetére


antihero0112
tag

ÉS az 1,55+-t mivel hűtőd? Épített víz? Nitrogén? ;]
Én is mos feszeltem alul a kockámat, mert nem bírtam hűteni a Himalaya II-vel. :W

[ Szerkesztve ]

(#66068) Omli85 válasza antihero0112 (#66067) üzenetére


Omli85
őstag

Épített víz van rajta de mindennapi használatban így sem használom 4.8-on max bencheltem vele.
Bootoltattam már be 5GHz-n is de tesztek nem futottak le :D mondjuk 4.5 és 4.8 között nem igazán vettem észre különbséget de 5GHz-n azért látványosan pattogósabb az egész gép :D. Csak hát rám szólnak Paksról, hogy vegyek vissza mert nem bírja a reaktor... xD
Plusz nálam ha már vizezve van 65 fok környékére lőttem be a számomra elfogatható kupak értéket ezt meg többnyire IBT-vel tesztelem mert videóégetés alatt kb annyira melegszik el a kupak mint IBT alatt így jelenleg a 4.5 ami belefér télen esetleg a 4.8 mert olyankor úgy is fűteni kel la szobát :DDD .

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#66069) antihero0112 válasza Omli85 (#66068) üzenetére


antihero0112
tag

télen nekem is megy 4,8Ghz, sőt 4,9 is normális fesszel, csak néha a lap már elfogy alóla, mondjuk én pont játékra használom, az i7-et meg videóvágásra, és zenélésre, az i7 netre sincs rákötve, nehogy beszopjon valami vírust, fő a stabilitás. AMD-vel meg elszórakozok, OC meg minden. ;]

[ Szerkesztve ]

(#66070) Knobber


Knobber
aktív tag

Sziasztok,

Az FX 6350 Wraith cooler változat kapható itthon valahol? Mindenhol a sima BOX-ot találtam meg.

Youtube: Knobber

(#66071) .zSoLTi. válasza Knobber (#66070) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Szerintem az a hűtő se képes csodákra, szval ha akarsz a procival kezdeni valamit ígyis-úgyis be kell ruházni normális hűtőre...

(#66072) Omli85 válasza .zSoLTi. (#66071) üzenetére


Omli85
őstag

Normál használja mellet elég jól teljesített az a hűtő, de 36-37K a proci árazása 37K környékén már 8320E-t kap az ember és azért szerintem nem mindegy, főleg ha alaplap van hozzá.
OC mellé így is úgy is kell erősebb hűtő szóval max akkor érné meg a dolog ha valami gyengébb lapban lesz használva és nincs tervezve OC-se és nem kíván extra összeget költeni a hűtőre :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#66073) Taifa Díaz válasza lee56 (#66064) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

+1 a Tomko78-nak írt bekezdésedre: egy FX-et kipróbálni nem a legdrágább 990FX chipsetes lapokban kell - mert mi van, ha egy bűn rosszul sikerült kockát kaptál éppen? Van egy bűn rosszul sikerült kockád egy méregdrága lapban, na faxa. Persze ha duzzad a plasztikkártya a tárcában, akkor nincs gond, de nem ez a jellemző annál, aki az AMD-t favorizálja...Szóval inkább ki-ki a költségvetéséhez mérten olcsóbb lapban kezdje inkább feszegetni az FX határait, és ha netán egy alap 970-es Asus vagy Gigabyte lapban is csapja az 5 GHz-et 1.2 V-on :DDD akkor biztos érdemes tenni alá egy Sabert, hogy megtudd, mit bír még. Itt az aprón még viszik egy darabig az alap, alig használt FX lapokat a népek, és ugyanitt Sabert is talál néha az ember, most már egyre kisebb különbözettel meg lehet húzni a cserét.
Az értelem mindenesetre a fentiek mellett szól. Ellenvélemény esetleg...?

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#66074) Leon77 válasza Omli85 (#66068) üzenetére


Leon77
őstag

Nekem most is 4.8-on megy, de 1,404 volttal, mert, 1,428-nál 2 óra játék után restartolt az alaplap cpu overvoltage felirattal... (bedobtam a kérdést itt is, de nem igen találkozott ilyesmivel senki)

Most kivárom, míg le tudom vizezni a vrm-et is (nincsen gyári, de már van megoldás), mert az a gyanúm, hogy az melegszik túl. Amúgy nekem most így a nagy melegben bf4 locker 64-es szerveren is max 63 fokig megy fel a hőfok, pedig eléggé "jó" idő van. De ehhez azért rendes víz kell....

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#66075) lee56 válasza Match (#66065) üzenetére


lee56
őstag

Elolvastad te az első hsz-t? Vagy bármilyen tuning ajánlót? Ha bekapcsolt APM mellett tuningolsz, akkor ne is nagyon csodálkozz ha nem nagyon megy, mert az kb olyan mintha beszabályoznád a (csak szeretnéd ha lenne :) ) ferraridat, hogy 1 liter üzemanyagnál többet 100-on soha ne zabáljon, miközbe te nyomod neki tövig a gázpedált minden 10 méternél hoszabb útszakaszon. (sarkított példa tudom, de talán szemléletes) :).

Nem tudom mit olvastál, de az hülyeség. Nézz utána kicsit jobban, és meglátod menni fog a tuning, vannak FX-ek amik szorzóval nem nagyon mennek egy pontnál többet, vagy csak irreálisan magas feszültségekre, de vegyes vagy tisztán FSB-s tuningra jobban reagálnak. Nem kell feladni az első buktatók után, csak körüljárni a témát, már ha érdekel és van sok-sok türelmed hozzá, mert az azért kell ide. ;)

No Comment

(#66076) lee56 válasza Taifa Díaz (#66073) üzenetére


lee56
őstag

Nem azt mondom, hogy teljesen felesleges, egy jó drágább lap, mert vannak akiknek fontosak a hosszútávú minőség, a jobb hűtés, az extra funkciók esetleg, több pci-e SLI, CFX, sata, usb stb. stb. Aztán ott az extreme OC, arra is biztos, hogy többet nyújt egy extreme 9 vagy mégjobb felszereltségű lap pl. Ezeket meg is értem. Csak hát a saját tapasztalatom is azt mondatja velem néha-néha hogy, ha korábban akár egy tizessel olcsóbb lapot vettem volna, lehet semmivel nem lennék most hátrányban. Persze mákom volt ezzel a rev0-s 990FX-el mert jólsikerült széria, de igazság szerint nekem semmivel nem nyújt többet mint egy jobb 97es lap, azt kell mondjam. És több mint valószinü, hogy átlagos használatra nincs is nagy különbség köztük, szóval akár jobb hűtésre, akár nagyobb processzorra elkölthettem volna a különbözetet, amik viszont cserébe tényleg jobban segítettek volna tuningban, mint egy "jobb" vagyis nagyobb chipkészletsorozatszámú lap..

No Comment

(#66077) Match válasza lee56 (#66075) üzenetére


Match
tag

Koszi a valaszodat, erot adtal a folytatashoz :). Mar egy jo ideje forumokat bujok, de az fsb tuning otleted ki fogom probalni :). Mondjuk a 4.2 1.4 volton 20-as szorzo es 210 fsb-vel ment siman amig be nem kapcsoltam a c state-eket :D.

[ Szerkesztve ]

Minek inni és vezetni? Ha lehet szívni és repülni...

(#66078) lee56 válasza Match (#66077) üzenetére


lee56
őstag

Csak vigyázz, hogy a PCI és -E frekvnciákat lődd be állandóan alapra ne pedig autóra, mert ugye fsb-vel együtt ezek is növekednek majd, ami nem biztos hogy jó hatással lenne hangkártyákra, videókártyákra, meg úgy bármire amiket a slotokba dugdosol. ;) Amúgymeg sok sikert, 4GHz @ 1.4V -nál már csak jobb lehet. :D

No Comment

(#66079) Match válasza lee56 (#66078) üzenetére


Match
tag

Figyelek ra, ram,fsb es ht link is megy manualisra.

Minek inni és vezetni? Ha lehet szívni és repülni...

(#66080) Omli85 válasza lee56 (#66075) üzenetére


Omli85
őstag

Totál egyetértek, kitartás utána olvasás és legfőképp türelem és odafigyelés különben baj lesz :)

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#66081) ViZion válasza Match (#66079) üzenetére


ViZion
félisten

összefoglalóban az asus laphoz van írás, nézd meg, alap dolgok benne vannak. Utána nagyon el lehet veszni benne... de egy átlag tuninghoz annyit ismerni kb. elég.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#66082) Tomko78 válasza Taifa Díaz (#66073) üzenetére


Tomko78
őstag

De nem is egy alap lap kell fx alá mert akkor jön majd a szokásos , hogy a cpu leveszi a feszt mert baj van béláim :) van itt közép út is egy normális 990 fx alaplap nem éppen horror áron van mint a sötét oldalon, tudom kevesen engedhetik meg hogy a legjobb amd-s lapot vegyék ( Asrock Fatal1ty ) :)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#66083) lee56 válasza Tomko78 (#66082) üzenetére


lee56
őstag

Persze ebben igazad is van, nem véletlenül írtam, hogy a jobbféle 970-es lapok azok csak, amik felveszik a versenyt a 990-es nagytesókkal. Igen szerencsére van választék, mindenki megtalálhatja, mi az ami pénztárcájának meg az elvárásainak a metszetéből a legjobban kijön. :) Asrock Fatyalityi meg csak neked lehet. :R

No Comment

(#66084) perfegor17


perfegor17
senior tag

Sziasztok megfogadtam a tanácsokat és tesztelgettem a gépet és néztem mi változik terhelésnél.IBT-t neki engedtem egy kicsit és kb 2 perc után meg is lett hogy mitől laggolok.A proci 4,5Ghz-n ketyeg 1,35v IBT nem fagyott ki és nem hibázott viszont vissza vette a feszkót 1,272-ig.Van valami Áramerősség értékek ez terhelés alatt 133A volt de mikor vissza vette a feszt akkor már csak 80 lett :D. Valaki valami ötlet?
A következő lépés az lesz hogy megfogom a fatality alaplap-ot és ketté töröm.

[ Szerkesztve ]

(#66085) ViZion válasza perfegor17 (#66084) üzenetére


ViZion
félisten

VRM túlmelegszik szerintem.

szerk.: írtuk már, hogy több kocka van ott, amit hűteni kell. Valahol méri, de a szélein sokszor nincs is gap-pad, ezt már drágább lapoknál is tapasztaltuk...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#66086) perfegor17 válasza ViZion (#66085) üzenetére


perfegor17
senior tag

80c volt a maximum.Kapott egy ventit is.Mivel hűtsem? rakjam a fagyasztóba?
Akkor kapom szét ma az egészet és megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#66088) perfegor17


perfegor17
senior tag

(#66089) ViZion válasza abridabri (#66087) üzenetére


ViZion
félisten

elég jól tartja magát az öreg FX...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#66090) antihero0112 válasza ViZion (#66089) üzenetére


antihero0112
tag

Be kéne linkelni egy intel topicba, kíváncsi lennék mit szólnának. ;]

(#66091) Stylerr válasza perfegor17 (#66088) üzenetére


Stylerr
addikt

VRM hőmérsékletet te hogy íratod ki az AIDAval? Nekem nem írja ki.

(#66092) perfegor17 válasza Stylerr (#66091) üzenetére


perfegor17
senior tag

Nem tudom én nem állítottam semmit :D mióta meg van az alaplap azóta kiírja :D

(#66093) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

FX-8350-esnek, tuning nélkül mennyik a normális hőfokai terhelés nélkül és terheléssel?
A gyári hűtéssel terhelve 60-64fokig melegszik fel terhelés játékkal való terhelés alatt.
Tettünk rá egy Arctic Freeter 13Pro hűtés, rendesen pasztáztuk ezüst pasztával, így már 77-80-ig is felment terhelve. Levettük, újra pasztáztuk, visszaraktuk, terhelés alatt 70-72fok.
Cooler Master midi házba van a gép, van 2db 14-es venti a házban, oldalán egy 9-es, szóval a szellőzéssel nem kéne gond legyen.

Ennek a procinak mennyi kéne legyen a normális hőfokja? Volt FX-6350-esem, az terhelve sem nagyon ment 50-55fok fölé.

(#66094) ViZion válasza Cingáriusz (#66093) üzenetére


ViZion
félisten

Összefoglalót olvasd el. Sok feszt kap alapból, állítgatni kell.
Idle 30-35°C, terhelve 60-65 fölé nem szerencsés menni. Nem hal meg fentebb sem, visszaveszi a teljesítményt, viszont lehet ez oka mikrolagnak, vagy BSoD, akármi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#66095) Cingáriusz válasza ViZion (#66094) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Erről valahogy nem találtam leírást.
1,35volt a default feszültsége a procinak. Mennyire érdemes levinni, ahol még stabil is marad?

(#66096) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hali.

Adott egy asus m5a99x evo alaplap, hozzá egy amd fx 8320as proci és 4*4 giga ddr3 ram és egy hd 4850es vidikari.
Amikor megvettem minden jó volt, majd kitört a proci egyik lába, ezután a 16ból csak 8 giga volt használható. Alaplapot bevizsgálták, hibamentes volt. Proci lábát megcsináltattam. Most az a helyzet, hogy továbbra is látja mind a 16 gigát, de csak 12 használható, 4 giga hardverek számára fenntartva.
Hogy tudnám az a 4 gigát is "aktiválni"?
Illetve az okozhatja-e a bajt, hogy az alaplapi 8 pines csatiba csak 4 pines van bedugva?

[ Szerkesztve ]

(#66097) Habugi válasza Krogoth (#66096) üzenetére


Habugi
addikt

"Amikor megvettem minden jó volt, majd kitört a proci egyik lába, ezután.."

Ezen a felvezetésen kiégtem, jó értelemben szóval no offense.. :DDD :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#66098) Krogoth válasza Habugi (#66097) üzenetére


Krogoth
senior tag

Egy ember napját felvidítottam, már megérte írogatnom :C

(#66099) Johni5 válasza Krogoth (#66098) üzenetére


Johni5
őstag

Elgáncsolták tán?Helkis javít ilyen "hibákat" Egy sempi lábát én is kigáncsoltam.
--3. lettem urak--0.6 ponttal lemaradtam.06 úgy futott,hogy nem igazán értettem a dolgot.Mikor szétszereltem a cuccot,akkor már igen.1 RAM RIP.Először 6GHz-n se akart lefutni a cpu teszt.Azért nem értettem,mert 6800-on volt preteszt.CPU-z t végig nyitottam,de a memóra egyszer sem figyeltem.Még 2 round van az évben.Remélem egyet sikerül perfektre tenni. [link]

(#66100) abridabri válasza antihero0112 (#66090) üzenetére


abridabri
veterán

Belinkeltem oda is ,de ugyanugy fikaztak az FX et ,szoval szelmalomharc. Nembaj ok vesznek 70k ert i5ot es nyernek 2 fpst ,vagy mint a Doom eseteben nemhogy nyernek, hanem veszitenek parat.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.